Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Çekin vadesini beklemeyin, Deniz’e Çek Gönderin!

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 11.10.2023 Güncelleme Tarihi: 11.10.2023

HangiKredi Kobi ve Deniz Faktoring iş birliği ile hangi bankadan olduğu fark etmeksizin çekinizi HangiKredi Kobi üzerinden 7/24 ücretsiz gönderebilir ve DenizBank müşterisi olmasanız bile çekinizin finansman değerini hızlıca öğrenebilirsiniz.

Çekin vadesini beklemeyin, Deniz’e Çek Gönderin!

HangiKredi Kobi ile kobi kredileri, ticari kredi kartları ve POS ürünleri gibi ihtiyaçlarınız için en avantajlı ürünleri inceleyebilir ve başvurabilir, ayrıca işletmeniz için maaş taşıma promosyon teklifleri alabilir, nakit ihtiyaçlarınızda vadeli çekleriniz için finans kuruluşlarından tamamen ücretsiz bir şekilde teklif alabilir, birçok kuruma tek seferde başvurabilirsiniz. 

Çek sorgulama işlemi nasıl yapılır? 

HangiKredi Kobi üzerinden çek bilgilerinizi girdikten sonra Deniz’e Çek Gönder uygulamasına yönlendirilirsiniz.
İnternet bağlantınızın bulunduğu tüm mobil cihazlardan Deniz’e Çek Gönder mobil uygulamasını telefonunuza indirerek Hemen Başvur butonundan tutar, vade gibi bilgileri girerek sadece birkaç dakika içerisinde nakit başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Hemen başvur!

Başvurunuzun tamamlanması için çekinizin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını yüklemelisiniz. Ayrıca uygulama üzerinden QR kod kullanarak işleminizi hızlandırabilirsiniz. Çekinizi gönderdikten sonra formlar sayfasından gerekli onay işlemlerini de yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Başvurunuzun sonuçlanması yalnızca birkaç dakika sürecek ve size SMS olarak iletilecek. Mobil uygulamada yer alan gönderilenler menüsü yardımıyla da başvuru sonucunuzu görüntüleyebilir, çekinize karşılık alabileceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz. SMS ile gönderilecek olan başvuru sonucunuz olumlu ise, en yakın DenizBank şubesinden nakdinize ulaşmak için uygulamada bulunan lokasyon bilgilerine göz atabilirsiniz. 

*HangiKredi Kobi, çek ve başvuru bilgilerini iletmek için aracı konumundadır.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

4 Oy

-

2,75 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Neden Zam Yapılır? 14.06.2024

  Neden Zam Yapılır?

 • Enflasyon Gerçeği 14.06.2024

  Enflasyon Gerçeği

 • Bütünleşik Finans Nedir? 11.06.2024

  Bütünleşik Finans Nedir?

 • Yeni Girişimciler için Vergi Yükümlülükleri 7.06.2024

  Yeni Girişimciler için Vergi Yükümlülükleri