Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

Aidatsız Masrafsız Kredi Kartları

Yıllık Ücret

ÜCRETSİZ

Başvuru için QNB FİNANSBANK'a yönlendirileceksiniz.

İlk Yıl Kart Ücretsiz

501,00 TL

Başvuru için AKBANK'a yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

ÜCRETSİZ

Başvuru için VAKIF KATILIM'A yönlendirileceksiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

 • Aidatsız kredi kartları, ilgili mevzuat gereği tüm bankaların hizmet kapsamındadır. Sahip olmak için hâlihazırda çalıştığınız bankaya bu konuda başvuruda bulunabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı talep etmeniz doğrultusunda aidatsız karta dönüştürülebilir. Yıllık aidatsız kredi kartlarının bazıları şunlardır.

  • Akbank kart aidatsız kredi kartı
  • Yapı Kredi kart aidatsız kredi kartı
  • Garanti Bankası kart aidatsız kredi kartı
  • Denizbank kart aidatsız kredi kartı
  • Finansbank kart aidatsız kredi kartı
  • İş Bankası kart aidatsız kredi kartı

  Bu kartlar dışında, Enpara.com kredi kartı, Akbank Axess, CEPTETEB kredi kartı, Akbank Wings Dijital kart ve CEPTETEB üniversiTEB seçenekleri arasından seçim yapılabilir.

 • Aidatsız kredi kartları için limit hesaplama formülü klasik kartlar ile aynıdır. Aidatsız kredi kartlarında yıllık ödeme olmadığı için sadece bu kalem kapsam dışında bırakılır. Kredi kartları için belirlenen limitler ilgili kanun ve yönetmeliklerle standart hâle getirilmiştir. Bu yönetmeliğe göre toplam kart limiti ilk yıl için aylık gelirinizin 2 katından fazla olamaz. Daha sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katından fazla olamaz. Bu konuda size özel daha detaylı bilgi almak için bankanızın online şubelerini kullanabilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartları, hizmetlerinden yararlanılan fakat aylık olarak bir ücret ödemek zorunda kalınmayan kartların genel adıdır. Birçok banka, kapsamı ve hizmet çeşidi değişiklik gösterse de kart aidatsız kredi kartı verir. Hangikredi, aidatlı ya da aidatsız kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Site üzerinde bulunan kredi kartı sayfasında size uygun olan seçeneği işaretleyerek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Aidatsız masrafsız kredi kartları arasından seçim yaptıktan sonra aylık ücret ödemek zorunda kalmadan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, ilgili mevzuat gereği aidatsız kredi kartı çıkarmak için bankanıza başvurduğunuzda mevcut kredi kartınızı aynı limitle aidatsız olarak değiştirebilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartları, yalın kredi kartı olarak da adlandırılır. Bu kartların en büyük avantajı, yıllık kart ücretine tabi olmamalarıdır. Bu büyük avantajına rağmen yine de bazı dezavantajlara sahiptir. Bu kartlar, ekstra taksitler ve alışveriş yaptığınızda biriktirdiğiniz puanlara sahip değildir. Yalın kredi kartları, genellikle temel özelliklere sahip, çok fazla seçeneği olmayan kartlardır. Bu kartları kullanarak indirimlerden yararlanmak, ekstra taksitli alışveriş yapmak ve puan biriktirmek gibi ayrıcalıklı özelliklerden mahrum kalırsınız. Çok fazla alışveriş yapıyorsanız ve alacağınız kredi kartını taksit imkânından maksimum yararlanmak için seçmişseniz aidatsız kredi kartları sizin için uygun olmayacaktır. Bunun için diğer seçenekleri gözden geçirip, tüketim alışkanlıklarınıza en uygun olan seçimi yapmanız tavsiye edilmektedir.

 • Aidatsız kredi kartları tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Bankadan bankaya değişiklik gösteren hizmet kapasiteleri olsa da hemen hemen tüm bankaların aidatsız kredi kartı nakit avans kullanım için uygundur. Taksitli biçimde nakit avans kullanarak gerekli işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Örneğin; Yapı Kredi aidatsız kart nakit avans kullanabileceğiniz hizmet kapasitesine sahiptir. Bu konuda daha detaylı bilgi için çalışmak istediğiniz bankanın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Hangikredi üzerinden aidatsız kredi kartı başvurusu yaparken bu konuyu da sorgulamayı unutmayın.

 • Kart aidatsız kredi kartları, bankadan bankaya değişiklik gösteren kapasitelere sahiptir. Kart limitleri ve özellikleri konusundaki detayları banka belirler. Aidatsız olarak kredi kartı kullanabileceğiniz bankaları araştırarak size uygun olanı seçebilirsiniz. Kart elinize geçer geçmez tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Günümüzde aidatsız kredi kartlarına olan aşırı talep sayesinde hizmet kapasiteleri her geçen gün artmaktadır. Aidatsız kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tüketim alışkanlıklarınıza göre bir seçim yaparak bu kartı çok daha etkili kullanabilirsiniz. Örneğin, yıl içerisinde çok fazla uçak ile seyahat ediyorsanız mil kazandıran aidatsız kredi kartı seçebilirsiniz. 

 • Aidatsız kredi kartları, kullanım olanaklarına rağmen aylık olarak herhangi bir ücret ödemek zorunda kalınmayan kartlardır. Hizmet detayları bankadan bankaya değişiklik gösterir. Hizmet kapsam detayları bankanın insiyatifindedir. Aidatlı kredi kartları gibi çok detaylı kapsama sahip olmasalar bile günümüzde bu kartlara olan talep çok fazla olduğu için kapsamları sürekli genişler. Bu nedenle kredi kartı seçimi yaparken, aidatsız kredi kartlarnı karşılaştırarak size en uygun kartı seçebilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartları, elinize geçtikten sonra tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir ödeme aracıdır. Kredi kartının internet üzerinden kullanılabilir olması ve online işlemlere kapatılması sizin belirleyeceğiniz bir opsiyondur. Bu opsiyon aidatsız kartlar için de geçerlidir. Kart başvurusu yaparken bu konuda istediğiniz seçeneği belirtebilirsiniz. İnternet üzerinden özellikle taksitli alışveriş yapabilmek için kartınızın online işlemlere açık olduğunu mutlaka öğrenin. Bunun için bankanızın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı dilediğiniz zaman online işlemlere kapatabilir veya açabilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartlarına her kesimden vatandaş başvuru yapabilir. Yıllık herhangi bir aidat ücreti olmadığı için belirli limitleri olan kartlara herkes sahip olabilir. Başvuru işlemini T.C. kimlik kartınız ile yapabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz daha önceki kredi kartı faaliyetlerinize ve kredi notunuza göre belirlenir.

  Aidatsız kredi kartları

  • Enpara.com Kredi Kartı - Enpara.com​
  • CardFinans GO - QNB Finansbank​
  • Sağlam Kart - Kuveyt Türk​
  • VKart - Vakıf Katılım​
  • TEB Bonus Card - TEB - Türk Ekonomi Bankası​
  • Tosla​
  • Bonus Flexi - Garanti BBVA
 • Aidatsız kredi kartları, çalışmak istediğiniz bankanın online işlemler yapabileceğiniz hizmet noktalarından başvuru yapılarak alınabilir. Bankaların mobil uygulamaları kullanılarak veya bizzat bankanın müşteri hizmetleri merkezine giderek aidatsız kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu hizmeti alabileceğiniz bankaları ve hizmet kapsamlarını araştırarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Onaylanan kartınız ile ilgili aidat detaylarını yine bankanızın iletişim kanallarını kullanarak teyit etmeniz yararınıza olacaktır. Kart elinize ulaştıktan sonra tüm alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı için hangikredi.com adresinde bulunan kredi kartı sayfasından da yararlanabilirsiniz. Alışveriş alışkanlıklarınıza göre seçim yapmanız uzun süreli ve doğru kullanım için önemli bir husustur.

 • Aidatsız kredi kartları için başvuru yapmanın farklı yolları vardır. İnternet üzerinden online yapılacak olan başvuru en kolay yöntemdir. Bankaların online hizmet sistemlerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Hangikredi, aidatlı veya aidatsız kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Site üzerinde bulunan kredi kartı sayfasına gelerek; puan veren kartlar, mil veren kartlar, aidatsız kartlar, öğrenci kartları ve ticari kartlar seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aidatsız kartlar seçeneği ile bu konuda hizmet veren bankaların listesine erişeebilir, detayları sorgulayabilir ve başvurunuzu başlatabilirsiniz. Bankalar hangi durumlarda kredi kartı aidatı talep edemezler? başlıklı yazımızı okuyup çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır