Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Aidatsız Masrafsız Kredi Kartları

BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
YKB 15K TNA KK Listeleme QR Desktop

İlk Yıl Kart Ücretsiz

43,50 TL

Başvuru için HALKBANK'a yönlendirileceksiniz.

BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
Garanti İhtiyaç Listeleme 10K Kredi Native desktop
BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
Akbank kk listeleme 15 k TNA

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

 • Aidatsız kredi kartları için her kesimden vatandaş başvuru yapabilir. Yıllık herhangi bir aidat ücreti olmadığı için belirli limitleri olan kartlara herkes sahip olabilir. Başvur işlemini T.C. kimlik kartınız ile yapabilir ve kartınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Daha önceki kredi kartı faaliyetlerine göre belirli limitlere sahip olacak olan bir aidatsız kredi kartını edinebilirsiniz. Örneğin; Yapı Kredi kart aidatsız veya Garanti kart aidatsız kredi kartı başvurusu için sadece T.C. kimlik numaranız ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi World Kart aidatsız kredi kartı işlemleri için de bu yol kullanılabilir.

 • Aidatsız kredi kartları, ilgili mevzuat gereği tüm bankaların hizmet kapsamındadır. Sahip olmak için hâlihazırda çalıştığınız bankaya bu konuda başvuruda bulunabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı talep etmeniz doğrultusunda aidatsız karta dönüştürülebilir. Yıllık aidatsız kredi kartlarının bazıları şunlardır.

  • Akbank kart aidatsız kredi kartı
  • Yapı Kredi kart aidatsız kredi kartı
  • Garanti Bankası kart aidatsız kredi kartı
  • Denizbank kart aidatsız kredi kartı
  • Finansbank kart aidatsız kredi kartı
  • İş Bankası kart aidatsız kredi kartı

  Bu kartlar dışında, Enpara.com kredi kartı, Akbank Axess, CEPTETEB kredi kartı, Akbank Wings Dijital kart ve CEPTETEB üniversiTEB seçenekleri arasından seçim yapılabilir.

 • Aidatsız kredi kartları için limit hesaplama formülü klasik kartlar ile aynıdır. Aidatsız kredi kartlarında yıllık ödeme olmadığı için sadece bu kalem kapsam dışında bırakılır. Kredi kartları için belirlenen limitler ilgili kanun ve yönetmeliklerle standart hâle getirilmiştir. Bu yönetmeliğe göre toplam kart limiti ilk yıl için aylık gelirinizin 2 katından fazla olamaz. Daha sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katından fazla olamaz. Bu konuda size özel daha detaylı bilgi almak için bankanızın online şubelerini kullanabilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartları, hizmetlerinden yararlanılan fakat aylık olarak bir ücret ödemek zorunda kalınmayan kartların genel adıdır. Birçok banka, kapsamı ve hizmet çeşidi değişiklik gösterse de kart aidatsız kredi kartı verir. Hangikredi, aidatlı ya da aidatsız kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Site üzerinde bulunan kredi kartı sayfasında size uygun olan seçeneği işaretleyerek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Aidatsız masrafsız kredi kartları arasından seçim yaptıktan sonra aylık ücret ödemek zorunda kalmadan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, ilgili mevzuat gereği aidatsız kredi kartı çıkarmak için bankanıza başvurduğunuzda mevcut kredi kartınızı aynı limitle aidatsız olarak değiştirebilirsiniz.

 • Aidatsız kredi kartları, yalın kredi kartı olarak da adlandırılır. Bu kartların en büyük avantajı, yıllık kart ücretine tabi olmamalarıdır. Bu büyük avantajına rağmen yine de bazı dezavantajlara sahiptir. Bu kartlar, ekstra taksitler ve alışveriş yaptığınızda biriktirdiğiniz puanlara sahip değildir. Yalın kredi kartları, genellikle temel özelliklere sahip, çok fazla seçeneği olmayan kartlardır. Bu kartları kullanarak indirimlerden yararlanmak, ekstra taksitli alışveriş yapmak ve puan biriktirmek gibi ayrıcalıklı özelliklerden mahrum kalırsınız. Çok fazla alışveriş yapıyorsanız ve alacağınız kredi kartını taksit imkânından maksimum yararlanmak için seçmişseniz aidatsız kredi kartları sizin için uygun olmayacaktır. Bunun için diğer seçenekleri gözden geçirip, tüketim alışkanlıklarınıza en uygun olan seçimi yapmanız tavsiye edilmektedir.

 • Aidatsız kredi kartları tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Bankadan bankaya değişiklik gösteren hizmet kapasiteleri olsa da hemen hemen tüm bankaların aidatsız kredi kartı nakit avans kullanım için uygundur. Taksitli biçimde nakit avans kullanarak gerekli işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Örneğin; Yapı Kredi aidatsız kart nakit avans kullanabileceğiniz hizmet kapasitesine sahiptir. Bu konuda daha detaylı bilgi için çalışmak istediğiniz bankanın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Hangikredi üzerinden aidatsız kredi kartı başvurusu yaparken bu konuyu da sorgulamayı unutmayın.

 • Aidatsız kredi kartları, kullanım olanaklarına rağmen aylık olarak herhangi bir ücret ödemek zorunda kalınmayan kartlardır. Hizmet detayları bankadan bankaya değişiklik gösterir. Hizmet kapsam detayları bankanın insiyatifindedir. Aidatlı kredi kartları gibi çok detaylı kapsama sahip olmasalar bile günümüzde bu kartlara olan talep çok fazla olduğu için kapsamları sürekli gelişmektedir. Bu nedenle kredi kartı seçimi yaparken, aidatsız kredi kartları hangileri diye bir araştırma yapıp, size uygun özelliklere sahip olan bir karttan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kart aidatsız kredi kartı garanti ödeme yapabileceğiniz ve tüm ödemelerinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca, Kredi kartı aidatı nedir? sorusuna detaylı bir cevap arıyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 • Aidatsız kredi kartları, çalışmak istediğiniz bankanın online işlemler yapabileceğiniz hizmet noktalarından başvuru yapılarak alınabilir. Bankaların mobil uygulamaları kullanılarak veya bizzat bankanın müşteri hizmetleri merkezine giderek aidatsız kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu hizmeti alabileceğiniz bankaları ve hizmet kapsamlarını araştırarak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Onaylanan kartınız ile ilgili aidat detaylarını yine bankanızın iletişim kanallarını kullanarak teyit etmeniz yararınıza olacaktır. Kart elinize ulaştıktan sonra tüm alışverişlerinizde dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı için hangikredi.com adresinde bulunan kredi kartı sayfasından da yararlanabilirsiniz. Alışveriş alışkanlıklarınıza göre seçim yapmanız uzun süreli ve doğru kullanım için önemli bir husustur.


  Aidatsız Kredi Kartı Online Başvuru Nasıl Yapılır?
  Aidatsız kredi kartları için başvuru yapmanın farklı yolları vardır. İnternet üzerinden online yapılacak olan başvuru en kolay yöntemdir. Bankaların online hizmet sistemlerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Hangikredi, aidatlı veya aidatsız kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Site üzerinde bulunan kredi kartı sayfasına gelerek; puan veren kartlar, mil veren kartlar, aidatsız kartlar, öğrenci kartları ve ticari kartlar seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aidatsız kartlar seçeneği ile bu konuda hizmet veren bankaların listesine erişeebilir, detayları sorgulayabilir ve başvurunuzu başlatabilirsiniz. Bankalar hangi durumlarda kredi kartı aidatı talep edemezler? başlıklı yazımızı okuyup çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Kart aidatsız kredi kartları, bankadan bankaya değişiklik gösteren kapasitelere sahiptir. Kart limitleri ve özellikleri konusundaki detayları banka belirler. Aidatsız olarak kredi kartı kullanabileceğiniz bankaları araştırarak size uygun olanı seçebilirsiniz. Kart elinize geçer geçmez tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Günümüzde aidatsız kredi kartlarına olan aşırı talep sayesinde hizmet kapasiteleri her geçen gün artmaktadır. Aidatsız kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tüketim alışkanlıklarınıza göre bir seçim yaparak bu kartı çok daha etkili kullanabilirsiniz. Örneğin, yıl içerisinde çok fazla uçak ile seyahat ediyorsanız mil kazandıran aidatsız kredi kartı seçebilirsiniz. 

 • Aidatsız kredi kartları, elinize geçtikten sonra tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir ödeme aracıdır. Kredi kartının internet üzerinden kullanılabilir olması ve online işlemlere kapatılması sizin belirleyeceğiniz bir opsiyondur. Bu opsiyon aidatsız kartlar için de geçerlidir. Kart başvurusu yaparken bu konuda istediğiniz seçeneği belirtebilirsiniz. İnternet üzerinden özellikle taksitli alışveriş yapabilmek için kartınızın online işlemlere açık olduğunu mutlaka öğrenin. Bunun için bankanızın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı dilediğiniz zaman online işlemlere kapatabilir veya açabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon