Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Şekerbank Kredi Kartı

Şekerbank Hakkında

1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası ismiyle pancar üretimi yapan sanayici ve çiftçileri desteklemek maksatlı Eskişehir Vilayeti’nde devlet tarafından faaliyete geçirilmiştir. Günümüzde Türkiye genelinde 315 şubesi, 11 adet bölge müdürlüğü üzerine 1 adet yurtdışı temsilciliğine sahip bankanın çalışan sayısı ise 5000’e yakındır.

  • Banka ATM sayısı 411
  • Banka üye iş yeri sayısı 320.000

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek yok. Hangikredi.com sunduğu hizmetlerden biri de online kredi kartı başvurusu. Şubeye gitmenize gerek kalmadan güvenle ve ücretsiz olarak sitemiz üzerinden online Şeker kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Şekerbank kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com yeter. Kredi kartı ile ilgili kriterlerinizi sorgulama aracının ilgili yerlerine girerek sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda yazmış olduğunuz kriterlere yönelik tüm kart seçenekleri tek ekranda karşınıza gelir. Dilerseniz kart detaylarını inceleyerek kartla ilgili faiz oranları, yıllık kart aidatı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Hangi kartı seçeceğinize karar veremediyseniz ve kararsız kaldıysanız karşılaştırma seçeneğini kullanarak kartları karşılaştırarak hangisinin sizin için daha avantajlı olduğuna karar verebilirsiniz.

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır