Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

arkaplan

DenizBank Kredi Kartı

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak, Denizbank kredi kartı kampanyalarını incelemek ve aidat ücretlerini kıyaslamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

DenizBank Hakkında

DenizBank A.Ş., Türkiye'de faaliyet gösteren Rus menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. 1938 yılında o zamanlar gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla Denizcilik Bankası ismi altında devlet tarafından kurulmuştur.

  • Banka ATM sayısı 3.029
  • Banka üye iş yeri sayısı 250.000
  • DenizBank kredi kartı seçenekleri avantajlı alışverişler sizi bekliyor. DenizBank’ın onlarca kredi kartı seçeneği arasında mutlaka kendinize uygun bir kredi kartı bulursunuz.  Farklı özelliklere sahip çeşitli kredi kartları ile DenizBank, alışverişi kazanca dönüştürüyor!

    DenizBank kredi kartları arasında yer alan taraftar kartları ile takımınıza olan bağlılığınızı alışverişlerinizde de gösterebilirsiniz. Puan biriktirme özelliğine sahip DenizBank kredi kartları ile anlaşmalı kurumlardan yaptığınız alışverişlerden Bonus kazanıp keyifle harcayabilirsiniz.

  • DenizBank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com sorgulama aracını kullanabilirsiniz. İlgili alanlara banka, kart türü, kart tipi gibi tercihlerinizi girerek kriterlerinize yönelik özel sorgulama yapabilirsiniz. Kriterlerinize uyan tüm kartları tek ekranda görebilir ve  detaylı inceleme yapabilirsiniz. Detaylı incelemede yıllık kart aidatı, alışveriş faizi, gecikme faizi, puan karşılığı gibi kartla ilgili özel bilgilere ulaşabilirsniz.

  • DenizBank kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden sorgulama yapıp almak istediğiniz kredi kartına karar verdikten sonra online başvuruda bulunabilirsiniz. Günlük hayatın koşuşturmacasında kredi kartı başvurusu için vakit bulamıyorsanız sadece birkaç dakika içinde Hangikredi.com üzerinden başvuru yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon