Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
Ara
arkaplan

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

VakıfBank kredi kartı başvurusu yapmak, VakıfBank kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi edinmek için Hangikredi.com!

VakıfBank Hakkında

1954 yılında, 50 milyon TL sermaye ile kurulan VakıfBank, vakıf sermayelerini etkili şekilde işlemek amacıyla dönemin Başbakanı Adnan Menderes'in talimatı ile kurulmuştur. %58,51’lik VakıfBank hissesi 3 Aralık 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararı ile T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na devredilmiştir..

  • Banka ATM sayısı 4.055
  • Banka üye iş yeri sayısı 254.650
  • VakıfBank kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmanın keyfi bir başka! Alışveriş için farklı kredi kartı alternatifleri sunan VakıfBank ile her alışveriş ayrı bir kazanç. VakıfBank Worldcard ile Worldpuan’lar, Rail&Miles kartı ile MilPara kazanabilirsiniz. VakıfBank’ın sunduğu kredi kartı seçenekleri sadece bunlarla sınırlı değil. Belediye Kartlar, Taraftar Kartlar, Kampüs Kartlar ve diğerleri alışverişleriniz için farklı indirim ve taksitlendirme seçeneği sunuyor.

  • VakıfBank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sitemizde yer alan kredi kartı hesaplama aracını kullanarak kriterlerinize en uygun kredi kartını bulabilirsiniz. Hesaplama aracının ilgili kısımlarına kriterlerinizi yazarak sizin için en iyi kredi kartı seçeneğine ulaşabilirsiniz. VakıfBank World Card başta olmak üzere tüm VakıfBank kredi kartı ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden kolayca ulaşabilir ve online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. 

  • VakıfBank kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama aracı ile en avantajlı kredi kartını buldukdan sonra sitemiz üzerinden ücretsiz ve güvenle kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • VakıfBank kredi kartı kampanyalarını takip ederek VakıfBank’ın sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kampanyaları sitemiz üzerinden takip ederek, kredi kartınızla harcadıkça kazanabilirsiniz.VakıfBank World Card ve Rail&Miles kredi kartlarıyla ilgili kredi kartı kampanyalarını ve fırsatları sitemizden takip edebilirsiniz. 

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır