Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

VakıfBank kredi kartı başvurusu yapmak, VakıfBank kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi edinmek için Hangikredi.com!

VakıfBank Hakkında

1954 yılında, 50 milyon TL sermaye ile kurulan VakıfBank, vakıf sermayelerini etkili şekilde işlemek amacıyla dönemin Başbakanı Adnan Menderes'in talimatı ile kurulmuştur. %58,51’lik VakıfBank hissesi 3 Aralık 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararı ile T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’na devredilmiştir..

  • Banka ATM sayısı 4.173
  • Banka üye iş yeri sayısı 200.000

Yıllık Ücret

399,00 TL

Yıllık Ücret

239,00 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Kredi Kartları

İlk Yıl Kart Ücretsiz

382,50 TL

Başvuru için AKBANK'a yönlendirileceksiniz.

İlk Yıl Kart Ücretsiz

354,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • VakıfBank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sitemizde yer alan kredi kartı hesaplama aracını kullanarak kriterlerinize en uygun kredi kartını bulabilirsiniz. Hesaplama aracının ilgili kısımlarına kriterlerinizi yazarak sizin için en iyi kredi kartı seçeneğine ulaşabilirsiniz. VakıfBank World Card başta olmak üzere tüm VakıfBank kredi kartı ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden kolayca ulaşabilir ve online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. 

  • VakıfBank kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama aracı ile en avantajlı kredi kartını buldukdan sonra sitemiz üzerinden ücretsiz ve güvenle kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • VakıfBank kredi kartı kampanyalarını takip ederek VakıfBank’ın sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kampanyaları sitemiz üzerinden takip ederek, kredi kartınızla harcadıkça kazanabilirsiniz.VakıfBank World Card ve Rail&Miles kredi kartlarıyla ilgili kredi kartı kampanyalarını ve fırsatları sitemizden takip edebilirsiniz. 

  • VakıfBank kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmanın keyfi bir başka! Alışveriş için farklı kredi kartı alternatifleri sunan VakıfBank ile her alışveriş ayrı bir kazanç. VakıfBank Worldcard ile Worldpuan’lar, Rail&Miles kartı ile MilPara kazanabilirsiniz. VakıfBank’ın sunduğu kredi kartı seçenekleri sadece bunlarla sınırlı değil. Belediye Kartlar, Taraftar Kartlar, Kampüs Kartlar ve diğerleri alışverişleriniz için farklı indirim ve taksitlendirme seçeneği sunuyor.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon