Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU

KULLANICILARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİDİR!

Hangikredi.com Nasıl Çalışır?

Hangikredi.com tüketici ile hizmet sağlayıcıyı buluşturan online bir platformdur.
Hizmet sağlayıcılardan aldığımızen güncel verilerle size hesaplama ve karşılaştırma olanağı sunar,
yaptığınızbaşvuruyu ücretsiz olarak seçtiğiniz kuruma iletiriz.

Bilgi Güvenliği

İşlemleriniziBDDK mevzuatına uygun olaraksistemimizden güvenle yapabilirsiniz. Başvuru sırasındagirdiğiniz kişisel bilgileriniz başka şirketlerlepaylaşılmaz.

Şubeye Gitmeden Başvuru

Sadece tek bir form doldurarak
en uygun faiz oranına sahip bankaya hızla
online başvuru yapabilirsiniz.

Onaylı E-Posta Gönderimi

Sizin izniniz olmadan e-bülten, sms gönderimi
yapılmaz.

Ücretsiz Başvuru

Hangikredi.com’dan banka kredilerini karşılaştırmak vebaşvuru yapmaktamamen ücretsizdir.

Güncel Faiz Oranı

Bankaların sunduğuen güncel faiz oranlarını sunan Hangikredi.com’dan hesaplama yaparaken uygun faiz oranını bulabilirsiniz. Ayrıca, anlaşmalı olduğumuz bankaların
web’e özel faiz indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Bankaların KrediFaiz Oranları

 • Bankalar
 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • İş Bankası İhtiyaç Kredisi
 • 2.999 TL - 1.000.001 TL
 • 1 - 60 Ay
 • %0.99 -%1.05
DEVAMINI GÖR

Hangikredi.com Nedir, Ne Sunar?

Hangikredi.com ücretsiz kredi hesaplama, en uygun faiz oranları karşılaştırma ve internetten kredi başvurusu yapma olanağı sağlayan bir portaldır. Tüm bireysel tüketici kredileri için Hangikredi.com üzerinden online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve esnaf kredisi (KOBİ kredileri) için kolayca kredi sorgulaması yapabilirsiniz.

Hangikredi.com ile kredi (ihtiyaç, konut, taşıt, esnaf) sorgulaması, araştırması ve başvurusu yapmak son derece hızlı, kolay, güvenli ve tamamen ücretsiz!

Hangikredi.com Kredi Sayfasından Yapabilecekleriniz

Kredi Faiz Oranları Hesaplaması: Kredi hesaplama işlemi ihtiyacınız olan tutar ve ödeme yapmayı düşündüğünüz vade süresi üzeriden yapılır. Herhangi bir bireysel kredi hesaplama işlemi sonucunda tüm bankaların ürünleri; faiz oranları, taksit tutarı, dosya masrafı ve toplam maliyet tutarı ile birlikte listelenir.

Banka Faiz Oranları Karşılaştırması: Kredi karşılaştırma işlemini tüm bankalar için yapabilirsiniz. Bütçenize en uygun kredi tekliflerini tüm ayrıntılarıyla karşılaştırabilirsiniz. En düşük faiz oranını ve maliyeti en az olan banka kredisini bulmak için kredi karşılaştırma aracından yararlanabilirsiniz.

En Uygun Kredi Başvurusu: Kararınızı verdikten sonra anında internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvuruları yalnızca anlaşmalı bankalar için yapılabilmektedir. Açılan formlarda gerekli alanları doldurduktan sonra kredi başvurunuz tamamlanmış olur. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile ilgili, banka tarafından en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

Hesaplama Araçları: Kredi hesaplama araçları sayfamızı kullanarak aylık taksite göre ya da faiz oranına göre kredi hesaplayabilir, bütçenizi hesaplayabilir, ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilir ve kredi yapılandırma hesaplaması yapabilirsiniz.

En Uygun Kredi Başvurusunu Neden Hangikredi.com’dan Yapmalı?

En Uygun Kredi Faiz Oranları: Online kredi başvurusu yapmanın en önemli artısı, bankaların en uygun kredi faiz oranlarından yararlanabilme imkanıdır. Çünkü dijital ortamda gerçekleştirilen işlemler bankaların maliyetlerini aşağıya çekmektedir. Birçok banka da rekabet ortamı içerisinde bunu müşterilerine yansıtmakta. Böylece şubelerde olmayan en uygun kredi faiz oranlarını Hangikredi.com'da görebilirsiniz.

Hangikredi.com’a Özel Düşük Faizli Kredi: Anlaşmalı olduğumuz bankalar, Hangikredi.com kullanıcılarına özel düşük faiz oranları da sunabilmektedirler. Tüm kredi kategorilerinde mevcut olan düşük kredi faiz oranlarından yararlanmak için özel bir şart ya da kişisel koşullar aranmamaktadır.

Kredi Faiz Oranları Güvenirliği: Tarafımıza gelen kredi faiz oranları, ilgili bankaların genel müdürlüklerinden yollanan resmi ve güncel faiz oranlarıdır. Üstelik faiz oranları yalnızca bankalardan gelen bildirimlerle güncellenip kalmamaktadır. Faizler düzenli olarak kontrol edilmekte ve çapraz denetime tabi tutulmaktadır.

Hangikredi.com Kişisel Verilerinizi Korur

Hangikredi.com, BDDK mevzuatlarına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Hesaplama, karşılaştırma ve inceleme süreçlerinde olduğu gibi başvuru aşamasında tüm veriler şifrelenerek sunuculara ve karşı taraflara (bankalara) aktarılmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Kredi başvurusu sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır.

Hangi Kredi Veren Bankalara Başvurabilirsiniz?

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm kredi veren bankaları portalımızda bulabilir ve online kredi başvusurunda bulunabilirsiniz. Sorgulama sonrasında kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar ise anlaşmalı olduğumuz bankalardır. Faizli kredi ürünlerinin yanı sıra faizsiz kredi veren bankalara da sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sistemimizde yer alan ve en uygun kredi faiz oranlarına sahip olan bankaların listesi şöyledir (ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve esnaf kredisi alanlarında):

Akbank, Anadolubank, BankPozitif, Cepteteb, Denizbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Enpara, Garanti BBVA, Halkbank, HSBC Bank, ICBC Bank, ING, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk, N Kolay (Aktif Bank), Odeabank, Şeker Finans, Şekerbank, TEB, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası.

Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan tüm bankalar eşzamanlı olarak Hangikredi.com’da yer almaktadırlar. Krediler ve faiz oranları da anında sistemimize tanımlanmaktadır. Sitemizden aşağıdaki bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz:

Akbank kredi başvurusu

Finansbank kredi başvurusu

Yapı Kredi kredi başvurusu

Denizbank kredi başvurusu

İş Bankası kredi başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu

Odeabank kredi başvurusu

Garanti BBVA kredi başvurusu

ING kredi başvurusu

TEB kredi başvurusu

Halkbank kredi başvurusu

HSBC kredi başvurusu

Hangikredi.com'un Sağladığı Avantajlar

Kredi Faiz Oranları İndirimi: Hangikredi.com anlaşmaları bankaların kredi ürünleri, online başvurulara uygulanan özel indirimlere sahiptir. Tüm Hangi Kredi kullanıcıları konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi alanlarında uygulanan bu faiz oranı indirimlerinden yararlanabilirler.

Hızlı Sorgu, Kolay Başvuru: Kredi sorgulama, kredi faizleri karşılaştırma ve online başvuru işlemlerinizi Hangikredi.com üzerinden yaparak saatlerinizi hatta belki günlerinizi alacak kıyaslamaları yalnızca birkaç dakika içerisinde oturduğunuz yerden yapmanız mümkün. Kredi sorgulama, kredi hesaplama ve kredi başvuru işlemlerinizi banka şubelerini tek tek gezmeden bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz. Kredi faiz oranları 2020 için Hangikredi.com'dan hemen sorgulama yapabilirsiniz.

Kredi Notu, Başvurunuzu Etkiler mi?

Tüketiciler, bankaların faiz oranına, toplam geri ödeme miktarına, aylık taksit tutarına ve dosya masrafı gibi maliyet kalemlerine bakarlar. Bankalar da tüketicilerin kredi notuna bakarlar. Kredi notu, tüm bankacılık geçmişinizi içeren sayısal bir değerdir. Bankalar, kredi verecekleri kişinin kredi skorunun belli bir değerin üzerinde olmasını ister.

Kişisel kredi notunuz; geçmiş dönem kredi ve kredi kartı borç ödemeleriniz ile halihazırdaki borç ve gelir durumunuza göre belirlenir. Kredi puanının belirlenmesinde birden fazla unsur vardır. Örneğin sık yapılan kredi başvuruları da notunuzu olumsuz etkileyebilir. Kredi notuna hiçbir kurum ya da şahıs tarafından müdahale edilemez. Kredi puanı düşük tüketicinin ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi ürünü için yaptığı bir başvuruyu onaylamak ya da ret etmek ise bankaların kendi inisiyatiflerindedir

Kredi notu öğrenme işlemini KKB'nin hizmeti olan Findeks'ten gerçekleştirebilirsiniz ya da dilerseniz müşterisi olduğunuz banka aracılığı ile de kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz?

Sorgulama, karşılaştırma ve inceleme yapıp, bütçeniz için en uygun kredi faiz oranlarını bulduktan sonra başvuru aşamasına geçebilirsiniz. Karar kıldığınız kredinin “Hemen Başvur” butonuna bastıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadaki formu doldurarak başvurunuzu tamamlayarabilirsiniz.

Başvuruda bulunduğunuz bankanın kredi uzmanları, başvurunuzu inceledikten sonra, başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kredi başvurusu için gereken belgelerle şubeye gitmeniz gerekir. Şubesiz bankacılık hizmeti veren (dijital platformda hizmet veren, yalnızca internet bankacılığı yapan) bankalar ise imzalanması gereken evraklar için kendi özel kuryeleri ya da kredi danışmanları aracılığı size ulaşırlar.

Online kredi başvurusu bir ön başvuru olup, esas kredi kullandırımı için bankalar bazı talep haklarını saklı tutarlar. Bu talepler arasında sizin kişisel kredi notunuza ve geçmiş dönem finans puanlarınıza göre kefil, gelir belgesi, ikametgah ya da fatura, maaş bordrosu veya vergi beyannamesi, sigorta vb. talep edilebilir.

Kredi Türleri Nelerdir?

Ev, araba, eşya, tatil, eğitim... Pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bireysel kredilerin, kullanım alanlarına uygun farklı türleri mevcut. Bankaların, bireysel tüketiciler için sunduğu ana kredi kategorilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Konut kredisi: Konut, arsa, ofis alımları için kullanabileceğiniz uzun vade imkanı sunan kredi türüdür.
 • Taşıt kredisi: İkinci el ve sıfır araç alımları için kullanabileceğiniz, 60 aya kadar vadelendirilebilen kredi türüdür.
 • İhtiyaç kredisi: Tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullandırım oranı olmadan, 60 ay vade seçenekleri ile kullanabileceğiniz kredi türüdür.
 • KOBİ kredisi: İş yeri sahiplerinin kullanabileceği, çeşitli avantajları sahip kredi türüdür.

Bu ana kategoriler de farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak kendi içinde eşya kredisi, tatil kredisi, ikinci el taşıt kredisi, arsa kredisi gibi alt türlere ayrılıyor. Kredilerin vade süreleri ise birbirinden farklı. İhtiyaç, taşıt ve KOBİ kredilerinde 60 aya kadar vadelendirme imkanı varken konut kredisinde bankadan bankaya değişebilmekle birilkte 360 aya kadar vadelendirme imkanı sunulabiliyor. Ayrıca taşıt ve konut kredisi ipotekli kredi ürünleri olduğundan kredi kullandırım oranı söz konusu. Bu oran kredi türü ve tutarına göre değişiklik gösterebilir.

Taşıt, konut, ihtiyaç veya KOBİ gibi her türdekikredi hesaplama işlemini yapmak için Hangikredi'den destek alabilirsiniz.

Anında Kredi

Nakit para ihtiyacınız için anında kredi Hangikredi.com’da! Hangikredi.com kredi hesaplama aracını kullanarak hızla kredisi sorgulaması yapabilir, bankaların sunduğu tüm kredi ürünlerini tek ekranda inceleyebilir ve dilediğiniz kredi ürününe anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Anında kredi veren bankaların tümü Hangikredi.com’da!

Acil Kredi İçin En Hızlı Çözüm Hangikredi.com’da!

Acil kredi lazım diyorsanız çözüm Hangikredi.com’da! Acil nakit para ihtiyacınız için hızlı bir çözüm arıyorsanız Hangikredi.com kredi hesaplama aracını kullanarak çekmek istediğiniz kredi tutar ve vadesine göre kredi sorgulaması yapabilirsiniz. Yapacağınız kredi sorgulaması ile acil kredi veren bankalara ait tüm kredi ürünlerini tek ekranda görüntüleyerek kredi ürünlerini inceleyebilir, kredi karşılaştırması yapabilir ve online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Acil Para İhtiyacınız Mı Var?

Acil para lazım diyorsanız Hangikredi.com Kredi sayfasından bu sorununuzu hızla çözebilirsiniz. Acil paraya ihtiyacım var diyenler için en hızlı şekilde çözüm sunan Hangikredi.com Kredi sayfası ile dilediğiniz kredi tutar ve vadesi için kredi hesaplaması yaparak kredi veren bankaların tüm kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi ürünlerini karşılaştırabilir ve online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hangikredi.com'dan Son Haberler
 • 2020 yılı asgari ücreti, her yıl düzenlenen Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantısıyla duyuruldu. Asgari ücret brüt 2.943 TL olarak belirlendi. 2019 yılında net asgari ücret net 2.020 TL iken yeni yapılan zamla net 2.324 TL oldu.

 • Acil nakit ihtiyacını çözebilmek için en sık başvurulan yöntemlerin başında krediler geliyor. Bordrolu çalışan kesim için gelir-gider dengesi belli ve kayıtlı olduğu için bankalardan kredi almak daha kolay.

 • İhtiyaçlar da istekler de bitmiyor. Krediler, bitmeyen taleplerimiz için ihtiyaç anında yardımımıza koşsa da doğru kullanılmadığında zaman zaman bütçemizi sıkıntıya sokmamıza da neden olabiliyor.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar1.000 TL

Max. Tutar1.000.000 TL

Vade süresi2-60 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı%15,0600

Max. Yıllık Maliyet Oranı%31,9500

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 347,24 TL, banka tahsis ücreti 0,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %16,2100'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 12.500,64 TL'dir.