Akbank - 20K 6Ay - Desktop (Listeleme)

Vakıf Katılım Konut Finansmanı Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
Vakıf Katılım Konut Finansmanı kâr payı oranları hesaplaması yapabilir, mortgage finansmanlarını karşılaştırabilir ve internetten ev finansmanı başvurusu yapabilirsiniz!

Vakıf Katılım 100.000 TL 60 Ay Vadeli Konut Finansmanları

Vakıf Katılım

Konut Finansmanı

Kâr Payı Oranı

%3,04

Aylık Taksit

3.644,32 TL

Toplam Ödeme
info-icon

226.163 TL

Vakıf Katılım Konut Finansmanı Kâr Payı Oranları

Konut Finansmanı

Finansman TutarıVadeKâr Payı
1.000 - 2.000.000 TL1 - 120 Ay%3,04incele
Vakıf Katılım Hakkında

Vakıf Katılım, yüzyıllardır kültürün önemli bir parçası olarak günümüze gelen ve bugün ana kurucusu Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yaşatılan “Vakıf Kültürü”nün önemli bir kurumu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Banka ATM Sayısı20.000
Banka üye iş yeri sayısı12.233

Vakıf Katılım Diğer Finansmanlar ve Katılma Hesabı

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • Vakıf Katılım Konut Finansmanı Kâr Oranları

  arrow-up

  Vakıf Katılım konut finansmanı kâr oranları dönemsel olarak değişmekle birlikte konut sahibi olmak isteyenler için avantajlı oranlar sunar. Sitemiz üzerinden Vakıf Katılım konut finansmanı hesaplaması yaparak Vakıf Katılım’ın güncel kâr oranlarını görebilir, diğer bankaların konut kredisi faiz oranları ile karşılaştırabilirsiniz.

 • Vakıf Katılım Konut Finansmanı Başvurusu

  arrow-down

  Vakıf Katılım konut finansmanı yaptıktan sonra konut finansmanı başvurusunda bulunmak isterseniz ihtiyaç duyacağınız belgeler şunlar:

  • Kimlk belgesi
  • Gelir belgesi
  • Alınacak konutun tapu fotokopisi
  • Kredi kullanacak kişinin adına kayıtlı fatura
  • Şubenin gerekli gördüğü diğer belgeler

  Hangikredi.com’dan konut kredisi sorgulaması yaparak konut kredilerini görebilir, karşılaştırabilir ve online konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • Vakıf Katılım Konut Finansmanı Hesaplama

  arrow-down

  Hayalinizdeki eve sahip olmak için Vakıf Katılım’dan finansman desteği alabilirsiniz. Vakıf Katılım’ın sunduğu konut finansmanı ile satın almak istediğiniz evin ekpertiz değerinin %80’ine kadar nakit desteği alabilir, borcunuzu 120 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Vakıf Katılım konut finansmanı ile aylık ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız  Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracını kullanarak dilediğiniz vade ve tutar için hesaplama yapabilir, konut kredileri ve konut finansmanları ile ilgili detaylı bilgileri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

 • Vakıf Katılım Konut Finansmanı Ödeme Seçenekleri

  arrow-down

  Vakıf Katılım konut finansmanını bütçenize en uyan şekilde ödemek için Vakıf Katılım ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Vakıf Katılılm’ın sunduğu farklı ödeme planları sayesinde bütçenizi zorlamadan, gelirinize uyan şekilde taksit ödemeleri yaparak hayalinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz.

Konut Finansmanı
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
500 TL10.000.000 TL1 - 240 Ay%43,52%127,68