Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Bankaların Emeklilik Promosyon ve Avantajları

Bankaların emekli bankacılığı ürünlerine HangiKredi ile ulaşın, karşılaştırın ve en avantajlısına hemen başvurun! HangiKredi Emekli Bankacılığı ile avantajlı bankacılığı kaçırmayın.

İş Bankası-header
İş Bankası-logo

İş Bankası

Maaşını Taşı!

İş Bankası information Emeklilere 7.500 TL’ye varan promosyon!

EFT Havale

Ücretsiz

Kredi Kartı

Aidatsız Var

Günlük Faiz

Var

Nakit Çekim (Diğer Banka ATM)

Ayda 2 Ücretsiz

Bankamatik Sayısı

6.182

Şube Sayısı

1.140

QNB Finansbank-header
QNB Finansbank-logo

QNB Finansbank

Maaşını Taşı!

QNB Finansbank information EYT’lilere 9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü!

EFT Havale

Ücretsiz

Tanışma Faizi

%29,50

Günlük Faiz

Var

Kredi Kartı

Aidatsız Yok

Atm Sayısı

2.993

Şube Sayısı

444

Akbank-header
Akbank-logo

Akbank

Maaşını Taşı!

Akbank information 7.000 TL Promosyon Ve 1.500 TL Chip Para!

Akbank information Toplamda 8.500 TL'ye Varan Ödül!

EFT Havale

Ücretsiz

Tanışma Faizi

%36,00

Günlük Faiz

Var

Kredi Kartı

Aidatsız Var

Atm Sayısı

5.300

Şube Sayısı

711

DenizBank-header
DenizBank-logo

DenizBank

Maaşını Taşı!

DenizBank information EYT’lilere 10.000 TL’ye varan promosyon!

EFT Havale

Ücretsiz

Tanışma Faizi

%30,00

Günlük Faiz

Var

Kredi Kartı

Aidatsız Yok

Atm Sayısı

3.073

Şube Sayısı

671

Yapı Kredi-header
Yapı Kredi-logo

Yapı Kredi

Maaşını Taşı!

Yapı Kredi information Yapı Kredi'de Şimdiki Emekliler Bir Başka!

Yapı Kredi information 8.500 TL'ye Varan Promosyon Yapı Kredi'de!

EFT / Havale

Ücretli / Ücretsiz

Tanışma Faizi

%34,00

Günlük Faiz

Var

Kredi Kartı

Aidatsız Var

Atm Sayısı

4.545

Şube Sayısı

752

 • Emekli bankacılığı kampanyaları bankalar tarafından emekli müşterilere sunulan özel avantajları kapsar. Bu hizmetler sayesinde ek ödemeler yapılabilir. Bunlar, tüketiciye destek niteliğindedir. Bankaların sunduğu emekli bankacılığı kampanyaları farklılık gösterir. Emeklilere kampanyalar ve referanslarla özel kredi imkânları tanınabilir. Bu konu hakkında bilgi edinmek için “Emekliye ne kadar kredi çıkar?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Emekli Kredisi hesaplamak için HangiKredi'den destek alın!

 • Emekli promosyonu belirli zaman aralıkları ile alınabilen bir ek ücrettir. Bu kavram, emekli destek primi ile karıştırılmamalıdır. Promosyondan yararlanabilmeniz için hesabınızın bağlı olduğu şubeye gitmeniz ve sözleşme imzalamanız gerekir. Emekli banka promosyonu aylık maaşınıza göre değişiklik gösterir. “Emekli maaşı nasıl hesaplanır?” isimli yazımızı inceleyerek alacağınız promosyon miktarını öğrenebilirsiniz.

 • Maaşınızı almak istediğiniz bankaya 3 yıllık taahhüt vererek emekli ödemeleri promosyonundan yararlanabilirsiniz. Bunun için ise kurum ile iletişime geçmeniz ve promosyon başvuru dilekçesi vermeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz diğer kanallar ise şunlardır:

  • Banka şubeleri
  • İnternet bankacılığı
  • Mobil uygulama
  • ATM
  • SMS
  • Müşteri iletişim merkezi
 • Emeklilik maaş promosyon miktarı bankalar arası ve aldığınız aylık ücrete göre değişiklik gösterir. Bankaların sunduğu promosyon miktarları şu kadardır:

  • Vakıfbank: 500, 1.000 TL
  • Fi̇babanka: 500, 625, 750 TL
  • ING : 675, 850, 1000 TL
  • Şekerbank: 1050, 1500 TL
  • Deni̇zbank: 675, 850, 1000 TL
  • Garanti̇ BBVA: 1000, 1200, 1500 TL
 • Emekli promosyonunuzu nasıl alacağınızı müşterisi olduğunuz kurum ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bankanın internet sitesindeki bilgilendirme sayfaları aracılığı ile de bu konudaki güncel haberleri ve bildirimleri takip edebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak müşteri iletişim merkezini arayıp bilgi edinmeniz de mümkün. Bu şekilde sorularınıza daha net cevaplar alabilirsiniz.

 • Emekli promosyonu kaç yılda bir verilecek sorusunun cevabı 3 senedir. Bankanızla iletişime geçtikten sonra ve dilekçenizin işleme alınması durumunda süreci başlatabilirsiniz. Bankanıza vereceğiniz üç yıllık taahhüt sonrasında emekli promosyonunuzu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra 3 yıllık promosyon ücretine ek olarak ilgili sağladığınız referanslı müşteriler sayesinde de ek bir ücret kazanabilirsiniz.

 • Emekli promosyonu e-Devlet üzerinden sorgulanabilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için T.C. kimlik no ve hesap şifresine ihtiyacınız vardır. Bunları kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra emeklilik promosyon bilgilerinize ulaşabilirsiniz. İnternete erişiminiz yoksa emekli bankacılığı promosyon bilgilerinizi müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 • Bilgilerinizle e-Devlet arayüzüne giriş yaptıktan sonra arama çubuğunu kullanarak rahatlıkla promosyon sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem üzerinden emekli maaşınız hakkındaki tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür. Bu yöntemi kullanarak e-Devlet emekli ikramiyesi sorgulama işlemini de oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Emekli maaşınızı alacağınız bankayı doğru seçmeniz promosyon miktarı açısından önemlidir. 3 yılda bir ödenen bu ücretin ihtiyaçlarınızı karşılaması için emekliye en çok promosyon veren bankalar arasından doğru bir seçim yapmanız gerekir. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için “Emekli maaşı hangi bankadan alınmalıdır?” isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 • Bankanın internet sitesi veya direkt olarak banka şubesi aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin İş Bankası’nın mobil uygulamasını kullanarak maaş taşımak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  • “Başvurular” sekmesini açın.
  • Daha sonra “Emekli Maaş İşlemleri” yazan kısmı seçin ve “Maaş Taşıma ve Talimat Verme” butonunu kullanın. Buradan emekli maaşınızı taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Emekli maaşı banka değişikliği ne kadar sürer sorusunun cevabı bazı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Hâlihazırda bankanızla imzaladığınız bir taahhüt yoksa bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bir sözleşme söz konusu ise öncelikli olarak yer alan maddeleri incelemelisiniz. Emekli maaşı banka değişikliği işlemi 1 veya 2 gün içerisinde gerçekleşir.

 • Emekli bankacılığı kapsamında birçok banka müşterilerine maaş promosyonunun yanı sıra alışveriş indirimi de sunar. Bankalar çeşitli şirketler anlaşarak sağlık ve market harcamaları için belirli oranda indirim sağlar. Kampanyaların kapsadığı kuralları öğrenmek ve bankanızın hangi işletmelerle anlaşmalı olduğuna dair bilgi edinmek için müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz.

 • Bankalar genellikle emekli kullanıcılarının maaş hesaplarından bu ücreti almaz. Eğer banka tarafından gerçekleştirilen işlemler sonucunda bu ücret hesabınızdan tahsil edilmişse, müşteri hizmetleri ile iletişime geçip bu durum hakkında bilgi verebilirsiniz. Bu görüşme sonrasında hesabınızdan tahsil edilen ücret iade edilir.

 • Birçok kuruluş, emekli bankacılığı kapsamında olan müşterilerine online fırsatlar da sunar. Bunların sayısı ise bir hayli fazladır. Örneğin bankaların internet şubeleri üzerinden yapacağınız transfer işlemlerinin ücretleri azaltılabilir ya da kaldırılabilir. Ayrıca anlaşmalı online alışveriş platformlarında kullanabileceğiniz özel kuponlara da bu fırsatlar dâhilinde sahip olabilirsiniz.

 • İş Bankası’na emekli maaşını taşımak isteyenler 7.500 TL’ye varan emekli promosyonu kazanıyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), emeklilik maaşlarını İş Bankası'ndan almayı taahhüt etmeleri ile birlikte promosyon ödemelerinden yararlanabilirler. Üstelik Maximum Kart’a başvuranlar kart aidatı ödemezler. Emekliler, promosyon ödülünün yanında İşCep ve internet şubesi üzerinden sınırsız sayıda EFT/havale yapma avantajı kazanır.

  Şubeye gitmeden İş Bankası emekli promosyonu kazanmak için HangiKredi ile başvuru yapabilirsiniz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), İş Bankası emekli promosyonuna başvurabilir, İş Bankası’nın sağladığı bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirler.

 • Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için 8.500 TL’ye varan emekli promosyonu Yapı Kredi’de. Emekli maaşı taşıma işlemi yapanlar havale işlemlerini Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi, ATM’lerden ücretsiz şekilde yapabilirler. Üstelik emekli maaşını taşıyanlar 60 gün içinde 2 adet yeni fatura ödeme talimatı verirlerse 250 TL tutarında ek nakit ödül kazanırlar.

  Emeklilere toplamda en çok promosyon veren bankalardan biri Yapı Kredi'dir. “Emeklilik Paketi” avantajlarından yararlanmak isteyen emeklilerin, emekli maaşını Yapı Kredi’den almak için başvurması yeterlidir. HangiKredi Emekli Bankacılığı sayfası ile Yapı Kredi'ye başvurabilir, emekli maaşı taşıma işlemi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 • ING’den emekli maaşını taşıyanlara 7.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanma fırsatı! ING kredi kartlarına başvuran emekliler 1.000 TL’ye kadar bonus fırsatından yararlanabilir, böylece toplamda 8.500 TL’ye kadar ödül kazanabilirler. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), emekli maaşını ING’den alarak, ING kredi kartlarına ilk 1 yıl kart aidatı ödemezler. Emekli maaşınızı ING'ye taşıyarak emeklilere sunulan nakit promosyon fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

  ING, emeklilere en çok promosyon veren bankalar arasındadır. Ayda 3 kez ücretsiz şekilde havale ve EFT işlemi yapma hakkı sağlayan ING’ ye HangiKredi emekli bankacılığı sayfası üzerinden başvurabilir, emekli promosyonundan yararlanabilirsiniz.

 • 10.000 TL’ye varan emekli promosyonu fırsatı DenizBank’ta. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), emekli olduktan sonra maaşlarını DenizBank'a taşıyarak ve otomatik fatura talimatı vererek 10.000 TL'ye kadar nakit promosyon fırsatından yararlanabilirler. 10.000 TL ye varan nakit promosyon ödemesi, fatura ödeme talimatı veren EYT'liler için geçerlidir. 

  DenizBank’a emekli maaşını taşıma işlemi yapanlar avantajlı oranlarla kredi kullanabilir, MobilDeniz’den yeni müşteri olanlar ilk bir yıl ücretsiz havale ve EFT işlemleri gerçekleştirebilirler. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), DenizBank emekli promosyonuna başvurabilir, DenizBank’ın sunduğu avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirler.
   

 • Emekli maaşını Akbank’a taşıyanlar 7.000TL’ye kadar emekli promosyonu kazanıyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), emekli maaşlarını Akbank'a taşıdıktan sonra ilk defa Axess veya Wings kredi kartı alarak 12 ay süresince ayda en az 1000 TL harcama sözü vermeleri halinde 1.500 TL’ye kadar chip-para ödülü kazanabilirler. Toplamda 8.500 TL’ye varan emekli ödülü ile Akbank, emekliye en çok promosyon veren bankalar arasındadır.

  Emekli promosyon ödülünden yararlanmak için kimliğinizle birlikte size en yakın Akbank şubesine başvurabilirsiniz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), Akbank emekli ödülüne başvurabilir, Akbank’ın sunduğu avantajlı hizmetlerden ve nakit promosyonlardan yararlanabilirler.
   

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon