Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Yatırım Araçları

TL
GÜN

Tüm yatırım araçları için canlı veri akışı, son dakika güncellemeleri, hesaplama araçları ve karşılaştırma ekranları!

PARAM NE KADAR OLURDU ?

YATIRIM YAPMAK İSTEDİĞİNİZ TUTAR

TL


DÖVİZ DURUMU
Dolar Euro Pound
ALTIN DURUMU
Çeyrek Altın
Çeyrek Altın
Yarım Altın
Yarım Altın
Tam Altın
Tam Altın

Yatırım Nedir?

Yatırım, sahip olduğunuz kaynak ya da değer aracılığı ile (para, altın, gayrimenkul vs.) getiri elde etmeniz anlamına gelir. Söz konusu olan kaynak ya da değer, yatırım araçlarının doğru kullanılması neticesinde kişiye orta ya da uzun vadede kazanç sağlamaya devam eder.

Yatırım Araçları

Çeşitli yatırım araçları mevcuttur. Sitemizde yer alan yatırım araçları ülkemizde en sık kullanılan yatırım araçlarıdır. Altın, döviz, Forex ve vadeli mevduat hesabı gibi yatırım araçları sayesinde birikimlerinizi katlayabilirsiniz. Bu yatırım araçlarına yönelik güncel verileri sitemiz üzerinden takip edebilir, hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Doğru Yatırımı Yapmak

Doğru yatırımı yapmak için öncelikle birikiminize en uygun yatırım aracını bulmalı ve kazan sağlamak istediğiniz süreyi iyi belirlemelisiniz. Kimi yatırım araçları kısa vadede kazanç getirirken kimi yatırım aracı daha uzun vadede kazanç getirir. Yine aynı şekilde yatırım aracına göre takip sıklığı da değişkenlik göstermektedir. Hangikredi.com’un Yatırım Araçları sayfasınfaki güncel verileri ve hesaplama araçlarını kullanarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Hangikredi.com İle Birikimlerinize Yön Verin

Birikimlerinizi değerlendirmek için Hangikredi.com Yatırım sayfasından destek alabilirsiniz. Güncel vadeli mevduat faiz oranları ile güncel altın fiyatlarının sunulduğu yatırım sayfamızı takip ederek birikimlerinizi değerlendirmek için fikir edinebilirsiniz. Yatırım sayfamızda yer alan güncel vadeli mevduat faiz oranları ile kolayca hesaplama yaparak hangi bankada, paranızın ne kadar değerleneceğini görebilirsiniz. 

HANGİKREDİ.COM'DAN SON HABERLER