Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Yatırım/Mevduat Araçları

Tüm yatırım araçları için canlı veri akışı, son dakika güncellemeleri, hesaplama araçları ve karşılaştırma ekranları!

PARAM NE KADAR OLURDU ?

YATIRIM YAPMAK İSTEDİĞİNİZ TUTAR

TL


DÖVİZ DURUMU
Dolar Euro Pound
ALTIN DURUMU
Çeyrek Altın
Çeyrek Altın
Yarım Altın
Yarım Altın
Tam Altın
Tam Altın

Yatırım Nedir?

 

Yatırım, sahip olduğunuz kaynak ya da değer aracılığı ile (para, altın, gayrimenkul vs.) getiri elde etmeniz anlamına gelir. Söz konusu olan kaynak ya da değer, yatırım araçlarının doğru kullanılması neticesinde kişiye orta ya da uzun vadede kazanç sağlamaya devam eder.
Hangikredi.com üzerinden yatırım araçlarını inceleyebilir, güncel oranlar ve kurlar üzerinden hesaplama yaparak birikimleriniz için en avantajlı olacak yatırım aracına karar verebilirsiniz.

Yatırım Araçları

 

Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz çeşitli yatırım araçları mevcut. Bu yatırım araçlarından size en uyana Hangikredi.com'un güncel oranlarla sunduğu hesaplama araçları sayesinde kolayca karar verebilirsiniz. Sitemizde yer alan yatırım araçları ülkemizde en sık kullanılan yatırım araçlarıdır. Altın, döviz, Forex ve vadeli mevduat hesabı gibi yatırım araçları sayesinde birikimlerinizi katlayabilirsiniz. Bu yatırım araçlarına yönelik güncel verileri sitemiz üzerinden takip edebilir, hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Mevduat Faizi Hesaplama seçeneğini değerlendirmek için ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Doğru Yatırımı Yapmak

 

Doğru yatırımı yapmak için öncelikle birikiminize en uygun yatırım aracını bulmalı ve kazan sağlamak istediğiniz süreyi iyi belirlemelisiniz. Kimi yatırım araçları kısa vadede kazanç getirirken kimi yatırım aracı daha uzun vadede kazanç getirir. Yine aynı şekilde yatırım aracına göre takip sıklığı da değişkenlik göstermektedir.
Hangikredi.com’un Yatırım Araçları sayfasınfaki güncel verileri ve hesaplama araçlarını kullanarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Hangikredi.com İle Birikimlerinize Yön Verin

 

Birikimlerinizi değerlendirmek için Hangikredi.com Yatırım sayfasından destek alabilirsiniz. Güncel vadeli mevduat faiz oranları ile güncel altın fiyatlarının sunulduğu yatırım sayfamızı takip ederek birikimlerinizi değerlendirmek için fikir edinebilirsiniz.
Yatırım sayfamızda yer alan güncel vadeli mevduat faiz oranları ile kolayca hesaplama yaparak hangi bankada, paranızın ne kadar değerleneceğini görebilirsiniz. Ayrıca güncel kurlarla döviz çevirme işlemi de yapabilirsiniz.

Hangikredi.com'dan Son Haberler
  • Ekonomik gelişmeleri takip edenlerin sıkça duyduğu kavramlardan biri de paritedir. Özellikle yatırımcıları yakından ilgilendiren bu terim, oldukça yüksek kazanç elde etmenizi sağlayabilir.

  • Ticarete konu olan bütün mallar emtia olarak tanımlanır. Emtiaların başlıca örnekleri olarak altın, gümüş, petrol, doğal gaz, mısır, buğday, pamuk, kakao, bakır, alüminyum gibi geniş bir skalada yer alan mallar verilebilir.

  • Elinde az ya da çok, bir miktar nakit parası olan çoğu kişinin en büyük arzularından biri doğru yatırımı yaparak parasını değerlendirmek. Özellikle hareketli ekonomik yapı dolayısıyla yatırım yapmak oldukça önemli.