Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Kredi Kartı Başvurusu

Tüm bankaların kredi kartı ürünleri için ücretsiz başvuru, aidat sorgulama ve faiz oranı karşılaştırma hizmeti Hangikredi.com’da!

Dilediğiniz banka veya bankaları seçip, listeleme yapabilirsiniz.

BANKALARI SEÇ

Kredi Kartı Avantajları

İnternetten Alışveriş
Güvenlik Önlemleri
Taksitli Alışveriş
Alışveriş Faizleri
Acil Nakit İhtiyacı
Nakit Avans Limitleri

Kredi Kartı Karşılaştırma

 

Kredi kartı, doğru kullanıldığı takdirde pek çok avantaj sağlıyor. Özellikle yüksek tutardaki alışverişleriniz için yararlanabileceğiniz kredi kartı taksitlendirme özelliği ile bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra puan biriktirme özelliğine sahip ürünlerle ile harcarken biriktirebilirsiniz.Kredi kartı karşılaştırması yaparak kredi kartı bilgilerini ve avantajlarını detaylı olarak görebilirsiniz. Hangi kredi kartı daha avantajlıdır diye merak ediyorsanız hemen sitemizden kredi kartı sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Hangikredi.com aracılığıyla şubeye gitmeye gerek kalmadan online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Limiti

 

Kredi kartı ile alışveriş yapmak pek çok açıdan avantaj sağlasa da doğru kullanılmadığında çok büyük sorunlara da yol açabilmekte. Kredi kartını doğru kullanabilmek için limitinizi doğru belirlemelisiniz. Kredi kartı limiti, başvurunuz sırasında verdiğiniz bilgilere göre banka tarafından belirlense de ilerleyen zamanda bu limiti arttırmak ya da düşürmek sizin elinizde.

Limitine göre hangi kredi kartını almalıyım? Kredi kartı limiti belirlenirken banka sizin gelir durumunuza ve kredi geçmişinize bakar. Kredi geçmişinizin iyi olması ve gelirinizin yüksek olması yüksek kredi kartı limiti alabilmenizi sağlar. Ancak banka tarafından belirlenen limit ne olursa olsun bütçenize uygun olarak gelir gider dengenizi göz önünde bulundurup kredi kartının aylık taksitleri için en fazla ne kadar ödeyebileceğinizi saptamalı ve buna uygun olarak bir limit belirlemelisiniz. Kredi kartı borcunuzun aylık taksitlerini düzenli ödemeniz kredi notunuzun daima yüksek kalmasını sağlar ve böylece ilerleyen zamanlarda kredi ve kredi kartı almanız da kolaylaşır.

Güvenli Online Kredi Kartı Kullanımı

 

Kredi kartının sağladığı en büyük avantajlardan biri online alışverişlerde kullanılabilmesi. İnternetten alışveriş yapmak hem hızlı hem de pratik olduğundan pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Nerede olursanız olun her türlü ürüne kolayca ulaşabilmenizi sağlayan kredi kartı ile online alışveriş konusunda güvenlik nedeni ile bazı çekinceler olabilir. İnternetten kredi kartı ile güvenli online alışveriş yapabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Kredi kartı ile internetten alışveriş yapmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken ilk nokta SSL sertifikası. Bu sertifika, internetten alışveriş yaparken bilgilerinizi güvence altına alan bir güvenlik protokolüdür. SSL sertifikası ile alışveriş yapmak için siteye girmiş olduğunuz bilgiler şifrelenir ve bu sayede kötü niyetli kişilerin ulaşamayacağı bir hale gelir.

Ödeme seçenekleri arasında 3D ödeme seçeneği varsa mutlaka onu tercih edin. Hatta alışveriş yapacağınız siteyi seçerken 3D ödeme seçeneğinin olup olmamasına dikkat edin.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da mesafeli satış sözleşmesi. Sözleşmeyi okuyarak imzalamanızda fayda vardır. Bahsettiğimiz tüm bu özelliklere dikkat ederek internetten güvenli bir şekilde kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. 

En avantajlı kredi kartını bulmak için sitemizden kredi kartı sorgulaması yapabilir, online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Yapılandırması Ne İşe Yarar?

 

Kredi kartı yapılandırma, ödenemeyen ve takibe düşen borçlara istinaden yapılan bir işlemdir. Borcunuzu ödeyemeyecek duruma geldiğinizde bankanızdan yapılandırma talebinde bulunarak vadenizi uzatırken, borcunuzu da daha küçük taksitlere böldürebilirsiniz. Böylece borcunuzu daha kolay bir şekilde kapatabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz yapılandırma yapacak duruma gelmeden, kredi kartı borcunuzu aydan aya düzenli bir şekilde ödemeniz yönünde. Ödemelerdeki gecikme ve yapılandırma gibi işlemler kredi notunuzun düşmesine neden olabilir.

Kredi Kartı Kampanyaları

 

Kredi kartı kampanyaları, kredi kartı kullanmayı çekici hale getiren etmenlerden. Hangikredi.com kredi kartı kampanyaları sayfası üzerinden kredi kartı kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz. Bankaların üye iş yerleri ile gerçekleştirdiği kampanyalar sayesinde giyim, elektronik, akaryakıt, dijital vb. alışverişlerinizden ekstra puan kazanabilir, indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Bankaların çeşitli dönemlerde düzenlediği kampanyalar ile puan ya da mil toplamanız mümkün. Bu kampanyalar ile anlaşmalı kurumlardan yapacağınız alışverişleri indirimli gerçekleştirebilir ya da daha sonra harcayabileceğiniz puanlara, millere dönüştürebilirsiniz. Zaman zaman da ekstra taksit veya ekstre erteleme kampanyaları düzenlenir. Kredi kartı seçerken dikkat etmeniz gereken bu kredi kartı bilgilerine ve özelliklerine sitemiz üzerinden kredi kartı sorgulaması yaparak ulaşabilir, online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kampanyalarını sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. Hangi kredi kartının daha avantajlı olduğunu bulmak için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından sorgulama yapabilir, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Kampanyaları sayfamızı incelemek için tıklayın.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Kredi kartı, günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılan ve ihtiyaç haline gelmiş bir ürün. Tüm ihtiyaçlarınız gibi kredi kartı başvuru işlemi için de Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ürün seçimi yaptıktan sonra bankaya gitmenize gerek kalmadan online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Online kredi kartı başvurusu yaparak zamandan tasarruf etmek sizin elinizde.

Öğrenci Kredi Kartı Avantajlı mıdır?

 

Öğrenci kredi kartı, öğrenciler için oluşturulmuş düşük limitli özel kredi kartıdır. Öğrenciyseniz, alışverişlerinizde öğrenciler için özel olarak oluşturulmuş kredi kartlarından birini kullanarak, taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. Böylece bir öğrenci olarak düşük bütçenize rağmen almak istediğiniz yüksek tutardaki şeyler için bütçe düzenlemesi yapabilir ve borcunuzu aydan aya ödeyebilirsiniz. Bu noktada tavsiyemiz, limitinizi gelirinizin altında tutmanız.

Kredi Kartı Aidatı Nedir?

 

Kredi kartı aidatı, taksitlendirme hizmetleri için istenen yıllık ücrettir. Bazı kartlar için yıllık aidat istenirken, bazı kartlar için hiç istenmemektedir. Kredi kartı aidatının alınmasının temel sebebi ekstre yenileme, müşteri hizmetleri, kart yenileme gibi ücretlerin karşılanmasıdır. Ayrıca kart aidatına sahip olan ürünler daha geniş özelliklere sahip olur. Kredi kartı aidatı ödemek istemezseniz bankaların sunduğu aidatsız kart seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Aidatsız kartlar diğerlerinin pek çok özelliğini sunar fakat bazı noktalarda puan biriktirme, kampanya ve hizmet imkanları sadece aidatlı kredi kartlarına uygulanır. Sitemiz üzerinden kredi kartı aidatı özelliğine göre sorgulama yapabilirsiniz. Kredi kartı aidatı yazımızı inceleyerek kredi kartı ücretleri, faiz oranları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kredi Kartı Sorgulaması Nedir?

 

Sorgulama araçlarımızdan yapabileceğiniz kredi kartı sorgulaması sayesinde, fırsatlar arasından doğru olanı seçebilirsiniz. Kendiniz için uygun kredi kartını seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Kredi kartı aidatı, puan toplama özelliği, kredi kartı limiti, anlaşmalı kurumların yaygınlığı gibi özellikler dikkat etmeniz gerekenler arasında. Hangi kredi kartı hangi bankanın merak ediyorsanız bunu da sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Kredi kartı sorgulaması yapıp tüm bu özellikleri karşılaştırarak sizin için en uygun kredi kartı seçeneğine karar verebilirsiniz. Almak istediğiniz kredi kartına karar verdikten sonra dilerseniz sitemiz üzerinden online kart başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Taksitli Nakit Avans Nedir?

 

Taksitli nakit avans, bankaların sunduğu bir kredi ürünü. Acil nakit ihtiyacınızı hızla çözmeye yarayan taksitli nakit avans kredi kartı aracılığı ile çekiliyor. Bankanızın sunduğu limitler doğrultusunda çekebileceğiniz taksitli nakit avansınız güncel taksitli nakit avans faiz oranı üzerinden faizlendirilir ve 12 aya varan vade seçeneği ile ödenebilir. Herhangi bir belge ya da başvuru süreci gerektirmeyen taksitli nakit avans ile acil para ihtiyacınızı hızla çözebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Nedir?

 

Ticari kredi kartları, şirket harcamalarını kişisel harcamalardan ayırmaya ve işletme giderlerini karşılarken çeşitli avantajlardan yararlanılmasını sağlar. Ticari kredi kartı ile işletmenize ait seyahat, temsil, konaklama, ağırlama, benzin ve alışveriş gibi harcamaları tek bir karttan yaparak kontrol altına alabilir, taksitlendirme yapabilirsiniz.

Ticari kredi kartı sayesinde işletme giderlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz gibi aylık harcama raporlarına ulaşabilir, işletmenizin faturalarını otomatik ödemeye alabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın!

Kredi Kartı Faiz Oranları

 

Güncel kredi kartı faiz oranlarını Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından takip edebilirsiniz. Kredi kartı alışveriş faizleri ile yapacağınız alışverişler için ne kadar kredi kartı alışveriş faizi ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından kredi kartı sorgulaması yaparak kredi kartı faiz oranlarını, kredi kartı kampanyalarını ve ürünlere dair diğer bilgileri tek ekranda görüntüleyerek sizin için en avantajlı olacak kredi kartına online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 

Kredi Kartı Nasıl Alınır?

 

Kredi kartı alabilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklerin alabileceği öğrenci kredi kartları olsa da bu kredi kartlarının kullanımı sınırlı. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka sizin sicilinizi ve gelirinizi inceler. Bu noktada kredi notunuzun yüksek olması ve sigortalı bir işte çalışıyor olmanız kredi kartı başvurunuzun onaylanmasını sağlayacak artı etmenler. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için TC kimlik belgesi, gelir belgesi, son üç aya ait adınıza düzenlenmiş fatura ve başka ek belgeler talep edilebilir. Eğer bankanın maaş müşterisi iseniz bu belgelere gerek duymadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Anında Kredi Kartı

 

Anında kredi kartı, hızlı kredi kartı başvurusu anlamına gelir. TC kimlik numaranız ve telefon numaranız ile hızla kredi kartı başvurusu yapmanızı sağlayan anında kredi kartı olanağı sayesinde kredi kartınız adresinize kadar gelir. Anında kredi kartı veren bankalar arasında İş Bankası, ING, TEB, Akbank, Odeabank gibi bankalar var.  Anında kredi kartı ile şubeye gitmeye gerek kalmadan adrese teslim kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Hangikredi.com'dan Son Haberler
  • Son yıllarda en çok tercih edilen ödeme yöntemi olan kredi kartı, kullanım açısından büyük kolaylık sağlar. Kredi kartı kolaylık sağladığı için çok tercih edilen bir ödeme aracı olsa da doğru kullanmadığınızda ödeme zorluğu yaşayabilirsiniz.

  • Bankanın, tüketicilere sunduğu kredi kartı için istediği yıllık ücret kredi kartı aidatı olarak adlandırılıyor. Kredi kartı ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

  • Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan kredi kartları alışveriş yapmayı kolaylaştırıp daha avantajlı hale getirse de ödemede yaşanan gecikmeler bazen çeşitli sıkıntılara yol açabiliyor.