Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Akbank Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Akbank kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Akbank Hakkında

Ocak 1948'de özel sermayeli bir ticaret bankası olarak Adana'da kuruldu. Amacı; bölgedeki pamuk üreticilerine kaynak sağlamak ve destek olmak olan Akbank, ilk İstanbul şubesini 14 Temmuz 1950'de Sirkeci'de açtı. Kurulduğu günden bu yana toplumun ve ekonominin gelişimi için bilinç ve sorumlulukla hareket ediyor, paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratmak için 72 yıldır çalışıyor.

  • Banka ATM sayısı 5.300
  • Banka üye iş yeri sayısı 350.000
  • Akbank kredi kartı taksitlendirme ile kredi kartı borcunuzu taksitlendirerek bütçenizi zorlamadan ödeme yapabilirsiniz. Akbank’ın sunduğu taksitlendirme olanakları ile düşük faiz oranlarından faydalanarak borcunuzu küçük parçalar halinde ödeyebilirsiniz.

    Akbank kredi kartı seçenekleri alışverişlerinizi daha da keyifli hale getirecek avantajlı bir dünya sunuyor. Akbank’ın farklı özelliklere sahip kredi kartları içinden kendinize uyan birini seçerek harcarken kazanma ve indirimli alışveriş yapma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Akbank kartları ile uçuş milleri ve chip-para biriktirebilir, yüz binlerce noktadaki taksit ve indirim olanaklarını kullanarak keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

  • Akbank kredi kartı sorgulama işlemi yapmak için Hangikredi.com’un kredi kartı hesaplama aracından faydalanabilirsiniz. Bu hesaplama aracını kullanarak kriterlerinize en uygun kredi kartı seçeneğini bulmanız mümkün. İlgili alanlara banka, kart tipi, kart türü gibi detaylı bilgileri girdikten sonra sorgulama işlemini başlatabilir, çıkan sonuçları inceleyebilirsiniz. Çıkan sonuçların detaylarına tıkladığınızda kart aidatı, gecikme faiz oranı, puan biriktirme, asgari ödeme tutarı gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Akbank kredi kartı taksitlendirme ile kredi kartı borcunuzu taksitlendirerek bütçenizi zorlamadan ödeme yapabilirsiniz.Akbank’ın sunduğu taksitlendirme olanakları ile düşük faiz oranlarından faydalanarak borcunuzu küçük parçalar halinde ödeyebilirsiniz.

  • Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek yok. Hangikredi.com aracılığı ile sorgulama yapıp sizin için en avantajlı kredi kartına karar verdikten sonra sitemiz üzerinden online başvuruda bulunabilirsiniz. Online başvuru yapmak, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sitemiz üzerinde güvenle, ücretsiz online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar