Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

ING Kredi Kartı Başvurusu

ING Kredi Kartı başvurusu yapmak, ING Kredi Kartı kampanyalarını incelemek ve aidat ücretlerini kıyaslamak için Hangikredi.com'a hoşgeldiniz.

ING Hakkında

ING Grubu’nun bir parçası olarak 2008’den beri Türkiye’de hizmet veren bankanın, özünde dijitalleşme ve inovasyon olan bir marka stratejisi var. Bu stratejiyi bankacılık lisansı olan bir teknoloji şirketi olma anlayışı ile vurgulayarak müşterilerine “sen hayatını yaşa” diyerek onlara zahmetsiz bir bankacılık deneyimi sunuyor.

  • Banka ATM sayısı 348
  • Banka üye iş yeri sayısı 214.948

Yıllık Ücret

ÜCRETSİZ

Başvuru için ING'ye yönlendirileceksiniz.

  • ING kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com’un sorgulama aracından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı sorgulama işlemi, sizin için en avantajlı olacak kredi kartını en kısa sürede bulmanızı sağlar. Sorgulama aracının ilgili yerlerine aradığınız kredi kartı ile ilgili detayları yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda yaptığınız seçime göre tüm bankaların ya da tercih ettiğiniz bankanın kredi kartı ürünleri tek ekranda listelenecektir. Listede çıkan ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ya da birbiri ile karşılaştırabilirsiniz.

  • ING kredi kartı ürünleri hayatınızı kolaylaştırıyor! Harcadıkça bedava alışveriş yapma fırsatı tanıyan ING Bank kredi kartları ile alışveriş yapmak daha keyifli oluyor. ING Bonus Card ile hem alışverişlerinizi taksitlendirmek hem de ING Bonus biriktirmek mümkün. ING Pegasus Plus Kart ise sık sık uçağa binenler için mil biriktirme özelliğine sahip bir kredi kartı. Pegasus’tan ING Pegasus Plur Kart’ınızla alacağınız her uçak bileti ile Uçuş Puan biriktirerek uçak biletlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca ING Bank’ın sunduğu kampanyaları takip ederek çok daha kârlı alışverişler yapabilirsiniz.. deneme deneme denek

  • ING kredi kartı başvurusu yapmak için Hangikredi.com’dan yararlanabilirsiniz. Hangikredi.com üzerinden kredi kartı sorgulaması yaptıktan ve sizin için en iyi kredi kartını seçtikten sonra sitemiz üzerinden online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Online kart başvurusunda bulunduğunuzda şubeye gitmenize gerek kalmaz ve zamandan tasarruf edersiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır