Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

ING Kredi Kartı

 

ING kredi kartı ürünleri hayatınızı kolaylaştırıyor! Harcadıkça bedava alışveriş yapma imkanı tanıyan ING Bank kredi kartları ile alışveriş yapmak daha keyifli olacak. ING Bonus Card ile hem alışverişlerinizi taksitlendirmek hem de ING Bonus biriktirmek mümkün. ING Pegasus BolBol Premium ve ING Pegasus BolBol Classic kart seçenekleri ise sık sık uçağa binenler için mil biriktirme özelliğine sahip. Pegasus’tan ING Pegasus BolBol Premium ya da ING Pegasus BolBol Classic kartınızla alacağınız her uçak bileti ile BolPuan biriktirerek uçak biletlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca ING Bank’ın sunduğu kampanyaları takip ederek çok daha kârlı alışverişler yapabilirsiniz.

ING Kredi Kartı Sorgulama

 

ING kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com’un sorgulama aracından faydalanabilirsiniz. Kredi kartı sorgulama işlemi, sizin için en avantajlı olacak kredi kartını en kısa sürede bulmanızı sağlar. Sorgulama aracının ilgili yerlerine aradığınız kredi kartı ile ilgili detayları yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda yaptığınız seçime göre tüm bankaların ya da tercih ettiğiniz bankanın kredi kartı ürünleri tek ekranda listelenecektir. Listede çıkan ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ya da birbiri ile karşılaştırabilirsiniz.

ING Kredi Kartı Başvurusu

 

ING kredi kartı başvurusu yapmak için Hangikredi.com’dan yararlanabilirsiniz. Hangikredi.com üzerinden kredi kartı sorgulaması yaptıktan ve sizin için en iyi kredi kartını seçtikten sonra sitemiz üzerinden online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Online kart başvurusunda bulunduğunuzda şubeye gitmenize gerek kalmaz ve zamandan tasarruf edersiniz.