Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Aktif Bank Kredi Kartı

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve kredi kartı özelliklerini görmek, kıyaslamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bankaların Avantajlı Kredi Kartları

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

 

Yeni nesil bankacılığın öncülerinden olan Aktif Bank, kredi kartı olarak Passolig kredi kartını sunmaktadır. Aktif Bank Passolig kredi kartı ile maç bileti satın alma ve stadyuma güvenle girebilmenin yanı sıra yurt içinde ve yurt dışında alışveriş de yapabilirsiniz. Passolig kredi kartını ayrıca anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma kartı olarak da kullanmanız mümkün.

Passolig Nedir?

 

Aktif Bank Passolig kredi kartı hem bir stadyum giriş kartı hem de bir kredi kartıdır. Stadyuma girerken kullanabileceğiniz Passolig kartınızla maç bileti ya da kombine bilet satın alabilir, yurt içinde ve yurt dışında anlaşmalı noktalardan alışveriş yapabilrsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Aktif Bank Passolig kredi kartından yıllık ücret alınmaz. Passolig kart ile ATM’lerden para çekebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı şehirlerde Passolig kredi kartınızı toplu taşıma kartı olarak da kullanabilirsiniz. 

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

 

Aktif Bank kredi kartı sorgulama ve başvurusu için Hangikredi.com kredi kartı sayfasından destek alabilirsiniz. Aktif Bank’ın yanı sıra tüm bankalara ait kredi kartı ürünlerine Hangikredi.com kredi kartı sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ilgili kısımları kriterlerinize uygun şekilde doldurarak isteklerinize uygun kredi kartlarını tek ekran üzerinde görüntüleyebilir, karşılaştırma yapabilir ve online başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!