Bankaların güncel ve avantajlı kredi faiz oranları listeleniyor.

Odeabank Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Odeabank kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Odeabank Kredi Kartı

 

Odeabank kredi kartı ile alışverişlerinize renk katın! Odeabank’ın sunduğu Bank’O Card kredi kartı seçenekleri ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, chip-para kazanabilir, nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Sorgulama

 

Odeabank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasında yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Sorgulama aracındaki ilgili alanları kriterlerinize göre doldurduğunuz takdirde size uygun kredi kartı seçenekleri tek ekran üzerinde listelenecektir. Bu sayfa üzerinden ürünleri inceleyebileceğiniz gibi detay kısmına tıklayarak merak ettiğiniz ürünle ilgili detay bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

 

Odeabank kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com’dan sorgulama işlemi yapıp kredi kartlarını inceledikten sonra kullanmak istediğiniz kredi kartına karar vererek güvenle online başvuru yapabilirsiniz. 

Üyelik aktivasyonunuzu tamamlayın! Bunun için e-postanızdaki linki kullanabilir ya da buraya tıklayarak yeni bir link alabilirsiniz.

KAPAT