Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Odeabank Kredi Kartı

Odebank kredi kartı başvurusu yapmak, Odebank kredi kartı kampanyalarını görmek ve aidat ücretlerini kıyaslamak için Hangikredi.com!

Odeabank Hakkında

2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirket olan Odeabank’ın ana hissedarı Lübnan merkezli Bank Audi’dir. Yaklaşık 6300 çalışana sahip olan Bank Audi bünyesindeki Odeabank özellikle mevduat hesapları öne çıkıyor.

  • Banka ATM sayısı 69
  • Banka üye iş yeri sayısı 250.000

İlginizi Çekebilecek Diğer Kredi Kartları

İlk Yıl Kart Ücretsiz

215,50 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • Odeabank kredi kartı ile alışverişlerinize renk katın! Odeabank’ın sunduğu Bank’O Card kredi kartı seçenekleri ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, chip-para kazanabilir, nakit avans ve taksitli avans çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

  • Odeabank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasında yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Sorgulama aracındaki ilgili alanları kriterlerinize göre doldurduğunuz takdirde size uygun kredi kartı seçenekleri tek ekran üzerinde listelenecektir. Bu sayfa üzerinden ürünleri inceleyebileceğiniz gibi detay kısmına tıklayarak merak ettiğiniz ürünle ilgili detay bilgilere de ulaşabilirsiniz.

  • Odeabank kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com’dan sorgulama işlemi yapıp kredi kartlarını inceledikten sonra kullanmak istediğiniz kredi kartına karar vererek güvenle online başvuru yapabilirsiniz. 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon