Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Ücretsiz olarak tüm Yapı Kredi kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com'da!

Yapı Kredi Hakkında

Türkiye’nin ilk ulusal çaplı özel bankası olarak 1944 yılında kurulan ve müşteri merkezli bir strateji ve segment bazlı hizmet modeliyle tüm bankacılık hizmetlerini sunan Yapı Kredi, yenilikçi yaklaşımı ve sürdürülebilir değer yaratımına odaklılığı ile Türkiye’nin en değerli 10 markasından biridir.

 • Banka ATM sayısı 4.545
 • Banka üye iş yeri sayısı 590.000
Image
BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların Mobil'den müşteri olduktan sonra "JETAVANS" kodunu girmeleri gerekmektedir.
hangikredi.com
YKB- 20K 0 Faiz KK Detay- Desktop
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. - Genel Müdürlük Adres: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul

 • Yapı Kredi kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasından destek alabilirsiniz. Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasında yer alan sorgulama alanındaki ilgili kutuları doldurarak sorgulama yapabilir, ilginiz dahlindeki kredi kartlarını tek ekran üzerinde görebilirsiniz.

 • Yapı Kredi kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com’dan online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sorgulama yapıp kredi kartı ürünlerini inceledikten sonra seçtiğiniz ürüne bulunduğunuz yerden online başvuruda bulunabilirsiniz. Hangikredi.com, farklı ürünleri tek ekran üzerinde size sunarak en doğru kredi kartını bulmanıza yardımcı olmasının yanı sıra sunduğu online başvuru hizmeti ile de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 • Yapı Kredi kredi kartı kampanyalarnı Hangikredi.com aracılığı ile takip edebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı ürünleri için dönemsel olarak hazırladığı kampanyaları takip ederek daha akıllı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yapı Kredi kredi kartı seçenekleri ile alışveriş keyfinizi daha kazançlı hale getirebilirsiniz. Hem yaptığınız alışverişlerden puan biriktirmek hem de pek çok farklı alanda taksitlendirme imkanından faydalanabilmek için Yapı Kredi kredi kartlarını tercih edebilirsiniz.

  Worldcard: Yapı Kredi Worldcard ile alışveriş yapmak daha keyifli! Worldcard ile yaptığınız alışverişlerden Worldpuan kazanabilir, ekstra taksit yaptırabilir ve Worldcard kampanyalarını takip ederek Worldcard dünyasına özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Worldcard başvurusunu sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. 

  Adios: Worldcard özelliklerini taşıyan Adios kart ile puan biriktirebilir, biriktirdiğiniz puanlarla uçak bileti alabilir ya da otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Adios kampanyalarını takip ederek siz de bedava seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

  Play Card: Yapı Kredi'nin gençlere özel kartı Play Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve puan biriktirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Play Card öğrenciler için ideal bir kredi kartı. 

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır