Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

arkaplan

CEPTETEB Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm CEPTETEB kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

CEPTETEB Hakkında

CEPTETEB, Türk Ekonomi Bankası'na (TEB) ait dijital bankacılık platformudur. Kullanıcıların mobil bankacılık işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan sağlayan mobil uygulama olarak 25 Eylül 2008 tarihinde markete tanıtılmış ve 2015 Mart ayında yenilenen internet şubesi, mobil uygulama, TEB ATM'leri ve destek merkezi ile hizmet vermeye başlayarak dijital hale gelmiştir.

  • Banka ATM sayısı 1.717
  • Banka üye iş yeri sayısı 575.000

Bankanın Diğer Ürünleri

  • CEPTETEB kredi kartı, tek bir kredi kartı ile pek çok farklı kredi kartına ait özelliği tek bir kredi kartında birleştirebilirsiniz. CEPTETEB kredi kartının özelliği, kartın kişiselleştirilebilmesidir. Yani, kredi kartınızın özelliklerini ve size sağlamasını istediğiniz avantajları kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece tam olarak aklınızdaki kredi kartına sahip olabilirsiniz.

  • CEPTETEB kredi kartı sorgulama işlemini Hangikredi.com Kredi Kartı sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı sayfasında yer alan sorgulama aracındaki ilgili alanları doldurarak sadece CEPTETEB’e değil tüm bankalara ait kredi kartı ürünlerini tek ekranda görüntüleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

  • CEPTETEB kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com Kredi Kartı sayfası üzerinden saniyeler içinde online kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon