Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

CEPTETEB Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm CEPTETEB kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

CEPTETEB Hakkında

Türk Ekonomi Bankası'na (TEB) ait dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile kullanıcılar, mobil bankacılık işlemlerinin tümünü gerçekleştirebiliyor. Mobil uygulama olarak 25 Eylül 2008 tarihinde markete tanıtılmış olan CEPTETEB, 2015 Mart ayında tamamen yenilenen süreçleriyle de dijital bankacılığın adresi olmayı sürdürüyor. İnternet şubesi, mobil uygulama, TEB ATM'leri ve destek merkezi ile hizmet veren CEPTETEB; müşterilerini ayrıcalıklı dijital bankacılık hizmetleri ile buluşturuyor.

  • Banka ATM sayısı 7.650
  • Banka üye iş yeri sayısı 575.000

Bankanın Diğer Ürünleri

  • CEPTETEB kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com Kredi Kartı sayfası üzerinden saniyeler içinde online kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün.

  • CEPTETEB kredi kartı, tek bir kredi kartı ile pek çok farklı kredi kartına ait özelliği tek bir kredi kartında birleştirebilirsiniz. CEPTETEB kredi kartının özelliği, kartın kişiselleştirilebilmesidir. Yani, kredi kartınızın özelliklerini ve size sağlamasını istediğiniz avantajları kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece tam olarak aklınızdaki kredi kartına sahip olabilirsiniz.

  • CEPTETEB kredi kartı sorgulama işlemini Hangikredi.com Kredi Kartı sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı sayfasında yer alan sorgulama aracındaki ilgili alanları doldurarak sadece CEPTETEB’e değil tüm bankalara ait kredi kartı ürünlerini tek ekranda görüntüleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır