Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank Kredi Kartı başvurusu yapmak, QNB Finansbank Kredi Kartı kampanyalarını incelemek ve aidat ücretlerini kıyaslamak için Hangikredi.com

QNB Finansbank Hakkında

1987 yılında kurulmuş olan Finansbank, 2016 yılında QNB Group bünyesine geçti. Bloomberg Markets tarafından 2013 yılından beri dünyanın en güçlü bankaları arasında gösterilen QNB, dünya çapında hizmet vermektedir.

 • Banka ATM sayısı 2.993
 • Banka üye iş yeri sayısı 250.000
 • Finansbank kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com’un sunduğu kredi kartı sorgulama aracını kullanabilirsiniz. İlgili yerlere kriterlerinizi yazarak sorgulama yaparak sonuçları tek ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Online sorgulama yaparak kredi kartlarını bankaların kendi web sitelerinden tek tek inceleme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Üstelik karşılaştırma seçeneğini kullanarak dilediğiniz kartları birbiri ile karşılaştırır, kendiniz için en uygun olan kredi kartını seçebilirsiniz.

 • QNB Finansbank kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizden kredi kartlarını inceleyip, sizin için en avantajlı kredi kartına karar verdikten sonra şubeye gitmeye gerek kalmadan sitemiz üzerinden online kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Başta CardFinans olmak üzere tüm QNB Finansbank kredi kartı seçeneklerine Hangikredi.com'dan ulaşabilirsiniz. 

 • Finansbank kredi kartı kampanyaları ile hem harcayın hem kazanın! Finansbank’ın kredi kartı ürünleri için sunduğu kampanyaları ile üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir, puanlarınızı paraya dönüştürerek harcama yapmak mümkün. Ayrıca CardFinans’a yönelik ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanarak Finansbank’lı olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 • QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmak çok keyifli! Finansbank’ın sunduğu farklı kredi kartları ile üye iş yerlerinden alışveriş yaparak puan biriktirebilir, indirimlerden faydalanabilir ve taksitlendirme yapabilirsiniz. CardFinans kredi kartları ile hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler ve cazip fırsatlar sizi bekliyor.

  CardFinans: CardFinans ile alışverişleri daha zevkli hale getirecek kampanyalar sizleri bekliyor! CardFinans kampanyalarını takip ederek ekstra ParaPuan kazanabilir, size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. CardFinans kredi kartına Hangikredi.com'dan hemen başvuru yapabilirsiniz. 

  ClubFinans Xclusive: ClubFinans Xclusive kredi kartı ile farklı ayrıcalıklara sahip olabilir, size özel indimlerden faydalanabilir, seyahatlerinizde ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz hizmetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

  Fix Card: Yıllık aidat ücreti olmayan Fix Card, kredi kartı ve banka kartı özelliklerini tek bir kartta topluyor! Fix Card kampanyalarını takip ederek Fix Card'ın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar