Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Gram Altın
TL

Canlı altın fiyatları ve güncel altın piyasası verileri! Gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ile altının ons fiyatı bugün ne kadar?

ALTIN PİYASALARI
{{gold.GoldName}}
{{gold.ChangePercentage | number : 2}}%
ALIŞ: {{gold.BuyPrice | number : 2}} TL
SATIŞ: {{gold.SellPrice | number : 2}} TL

ALTIN ORANLARI

  • Alış Satış Değişim Saat
    {{gold.BuyPrice | number : 2}} TL {{gold.SellPrice | number : 2}} TL %{{gold.ChangePercentage | number : 2}} {{gold.LastUpdateDateHour}}


{{selectedGoldName }} Piyasası
 

{{altinIcerikHeader}}

Gram: {{selectedGramValue}}

{{altinIcerik}}

Altın Piyasası

 

Ülkemizde ziynet, hediye ve birikim aracı olarak sıkça ticarete konu olan altının gram fiyatı, güncel etkilere bağlı olarak zaman içinde değişiklik gösteriyor. Altın fiyatı bugün ne kadar diye merak edenler için altın fiyatları canlı olarak Hangikredi altın sayfasında yer almaktadır. Sayfamızı takip ederek altın fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yatırım amaçlı olarak genellikle gram altın tercih edilir. Gram altınlar, uluslararası standart olan 995/1000 saflıktadır. Altın yatırımı yapmaktaki temel prensip altın düşükken nakit paranızı altına çevirmek ve altın fiyatı yükseldiğinde yeniden nakit paraya çevirerek kâr elde etm prensibine dayalıdır. Güncel altın fiyatlarını Hangikredi’den takip ederek birikimlerinize yön verebilirsiniz.

Güncel Altın Fiyatları

 

Altın fiyatları 2020 güncel verileri Hangikredi altın sayfasında anlık olarak gösterilmektedir. Altın fiyatları grafik görünümü sayesinde başta çeyrek altın, gram altın, yarım altın ve Cumhuriyet Altını gibi altın çeşitlerinin fiyatlarının zaman içindeki değişimlerini görebilir, kâr-zarar hesaplaması yapabilirsiniz.

Altın fiyatı bugün ne kadar diye merak ediyorsanız cevabı Hangikredi’de!

Altın Hesaplama

 

Altın hesaplama aracımızı kullanarak elinizdeki altının güncel fiyatlar üzerinden ne kadar Türk Lirası’na denk geldiğini ya da sahip olduğunuz Türk Lirası’nın hangi altın türünden ne kadara denk geldiğini hesap edebilirsiniz. Örneğin çeyrek altın fiyatlarını merak ediyorsanız Hangikredi’den hesaplama işlemi yaparak hem çeyrek altın fiyatının bugün ne kadar olduğunu görebilir hem de zaman içindeki fiyat değişimini görebilirsiniz.

Altın Yatırımı

 

Altın ile birikim yapmak ülkemizdeki en yaygın birikim yöntemlerinden biri. Altının ons değeri günlük olarak değişebildiğinden, altın fiyatları üzerindeki değişimden faydalanarak gelir elde edebilirsiniz. Altın fiyatlarını güncel olarak takip ederek altınınızı satabilir ya da paranızı altına çevirebilirsiniz. Altından gelir elde etmek uzun vadeli bir süreç olduğundan uzun vadeli birikim planlarınızı altına yönlendirebilirsiniz.

Bankaların Altın Fiyatları

 

Döviz büroları ve kuyumculardan altın alabileceğiniz gibi bankalardan da altın satın alabilirsiniz. Bankaların gram altın fiyatlarını Hangikredi’den takip ederek, bankalar arasındaki makas farklarını görebilir ve hangi bankadan altın alarak daha çok kâr edebileceğinizi görebilirsiniz.