Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Gram Altın
TL

Canlı altın fiyatları ve güncel altın piyasası verileri! Gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ile altının ons fiyatı bugün ne kadar?

ALTIN PİYASALARI
{{gold.GoldName}}
{{gold.ChangePercentage | number : 2}}%
ALIŞ: {{gold.BuyPrice | number : 2}} TL
SATIŞ: {{gold.SellPrice | number : 2}} TL

ALTIN ORANLARI

  • Alış Satış Değişim Saat
    {{gold.BuyPrice | number : 2}} TL {{gold.SellPrice | number : 2}} TL %{{gold.ChangePercentage | number : 2}} {{gold.LastUpdateDateHour}}


{{selectedGoldName }} Piyasası
 

{{altinIcerikHeader}}

Gram: {{selectedGramValue}}

{{altinIcerik}}

Altın İle Birikim Yapmak

 

Altın ile birikim yapmak ülkemizdeki en yaygın birikim yöntemlerinden biri. Altının ons değeri günlük olarak değişebildiğinden, altın fiyatları üzerindeki değişimden faydalanarak gelir elde edebilirsiniz. Altın fiyatlarını güncel olarak takip ederek altınınızı satabilir ya da paranızı altına çevirebilirsiniz. Altından gelir elde etmek uzun vadeli bir süreç olduğundan uzun vadeli birikim planlarınızı altına yönlendirmeniz daha doğru bir adım olacaktır. Güncel altın fiyatlarını Hangikredi.com Altın sayfasından öğrenebilir, sayfamız üzerinden altın hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın Piyasası

 

Altın piyasası güncel etkilere açıktır ve değişkendir. Altınla birikim yapmaktaki temel prensip altın düşükken nakit paranızı altına çevirmek ve altın fiyatı yükseldiğinde de yeniden nakite çevirerek kar elde etmeye dayalıdır. Güncel altın fiyatlarını takip ederek birikimlerinize yön verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden altın hesaplaması yapabilirsiniz.

Güncel Altın Fiyatları

 

Güncel altın fiyatlarını Hangikredi.com Yatırım Araçları sayfasından takip edebilir, altın hesaplama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çeyrek altın, gram altın, yarım altın, Cumhuriyet Altını başta olmak üzere tüm altın çeşitleri için canlı altın fiyatlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Güncel altın fiyatlarını takip ederek birikimlerinize yön verin!

 

Güncel altın fiyatlarını Hangikredi.com Yatırım Araçları sayfasından öğrenerek altın hesaplama aracımızı kullanarak altın hesaplaması yapabilirsiniz. Çeyrek altın, gram altın, yarım altın, Cumhuriyet Altını başta olmak üzere tüm altın çeşitleri için canlı altın fiyatlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Güncel altın fiyatlarını bulabileceğiniz sitemizde altın fiyatları canlı olarak takip edilmektedir. 

Altın Hesaplama

 

Altın hesaplama aracımızı kullanarak elinizdeki altının güncel fiyatlar üzerinden ne kadar Türk Lirası’na denk geldiğini ya da sahip olduğunuz Türk Lirası’nın hangi altın türünden ne kadara denk geldiğini hesap edebilirsiniz. Hangikredi.com'da, altın fiyatları güncel halleriyle gösterildiğinden güvenle altın hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz faiz oranları için Mevduat Faiz Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.