Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

HSBC Kredi Kartı

HSBC Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve kredi kartı aidatlarını, fırsatlarını ve kampanyalarını incelemek için Hangikredi.com'a hoşgeldiniz.

HSBC Hakkında

1990 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlayan HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında servis vermektedir.

 • Banka ATM sayısı 208
 • Banka üye iş yeri sayısı 200.000

İlginizi Çekebilecek Diğer Kredi Kartları

İlk Yıl Kart Ücretsiz

630,00 TL

Başvuru için AKBANK'a yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

590,00 TL

Başvuru için İŞ BANKASI'na yönlendirileceksiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

 • HSBC kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Banka, kart türü, kart tipi, aidat gibi özelliklere göre filtreleme özelliği sunan kredi kartı hesaplama hizmeti ile kendi kriterlerinize uygun en avantajlı kredi kartı seçeneklerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz

 • HSBC kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi.com üzerinden sorgulama yaptıktan sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • HSBC kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmak daha keyifli! HSBC farklı özellikler ile sunduğu kredi kartı çeşitleri ile alışveriş yapmayı seven herkes için avantajlı bir dünya sunuyor. HSBC Advance kart çeşitlerinin yanı sıra üniversite öğrencileri için hazırlanan Concept Üniversiteli ve Hızz Üniversiteli kartları dikkat çekiyor.

  Advantage Card: Advantage Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, kampanyaları takip ederek kartınıza özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden NakitPuan kazanabilir, biriktirdiğiniz NakitPuanları üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. 

  Advance Kredi Kartı: Advance kartınızla alışverişlerinizde bedava 6 taksit sizi bekliyor! Advance kart ile yurt dışı asistanlık hizmetlerinden, havaalanı lounge hizmetlerinden ve kartınıza özel diğer kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

  Concept Card: Yıllık kredi kartı aidatı ödemen kredi kartı kullanmak isteyenler için ideal olan Concept Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, NakitPuan kazanabilirsiniz. 

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır