Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı başvusu yapmak ve Ziraat Bankası kredi kartlarını incelemek için doğru adrestesiniz.

Ziraat Bankası'nın Kredi Ürünleri

Bankaların Avantajlı Kredi Kartları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

 

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankası’nın web sayfasını ziyaret edebilir ya da Ziraat Bankası şubelerinden destek alabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz bankadan hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan başvuru yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olmadığınız bankadan ise kimlik belgesi, maaş bordrosu gibi kredi kartı başvuru belgeleri ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

 

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma işlemi ile borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Kredi kartı borcunun ödemesini 90 gün geciktirdiğinizde yasal takibe girersiniz. Yasal takip sonucunda maaş haczi kararı çıkabileceği gibi kredi siciliniz de bozulur. Bu durumun önüne geçebilmek adına, kredi kartı borcunuzu ödeyemeyecek noktaya geldiğinizde bankanızla iletişim kurarak yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz. Kredi yapılandırma hesaplaması yapmak için ilgili sayfamızdan destek alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Kredi Kartı İçin Gerekli Belgeler

 

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler şunlardır:

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Adres gösterir belge (fatura)

Bankanın maaş müşterisi olmanız durumunda herhangi bir belge ibraz etmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

 

Ziraat Bankası kredi kartınızın limitini arttırmak için banka ile birebir iletişim kurmanız gerekir. Kredi kartı limitini belirleyen iki ayrı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birincisi sizin geliriniz. Kredi kartınızın limiti gelirinizin dört katına kadar olabilir. Limitiniz bu yasal sınırın üstüne çıkartılamaz. Bunun yanı sıra banka, bu yasal limiti aşmamak kaydıyla, limiti kendisi belirleyebilir. Yani, limit yükseltme talebinde bulunduğunuzda banka bunu onaylamayabilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Açılır?

 

Ziraat Bankası kredi kartınızı internet alışverişine açmak için bankanın şubelerinden, telefonla bankacılık hizmetinden ya da mobil şubesinden destek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

 

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunun sonucu onaylanması halinde kısa sürede başvuru sahibine iletilmektedir. Başvurunuzun sonucunu öğrenmek için bankanın şubelerinden ya da telefonla bankacılık hizmetinden destek alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı

 

Ziraat Bankası kredi kartı aidatı, kartın türüne göre değişmektedir. Buna göre:

Kartın Adı

Yıllık Aidatı

Ziraat Bankası Bankkart

0 TL

Ziraat Bankası Bankkart Gold

39,50 TL

Ziraat Bankası Bankkart Platinium

47,75 TL

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

 

Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma işlemi için bankanın ATM’lerinden, internet şubesinden ve çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Ayrıca bankanın sunduğu SMS ile kredi kartı şifre alma olanağından da yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Kapatma

 

Ziraat Bankası kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız bankanın çağrı merkesinen destek alabilirsiniz. Kredi kartı kapatma işlemi için kartın kalan tüm borcunu ödemeniz gerekir. Kredi kartınızın borcunu ödemeden iptal ettiremezsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma olanağı , kredi kartı borcunu ödemekte zorlananların başvurabileceği bir yöntem.

Kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!