Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Ziraat Bankası kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da

Ziraat Bankası Hakkında

1800’lü yılların ortasına doğru Osmanlı İmparatorluğu’nda yabancı iştiraklerle kurulan ve güncel olarak Ziraat Bankası ismi ile faaliyetini sürdürmeye devam eden devlet bankasıdır. Günümüzde yurt dışı iştirak ve şube sayısı 111’e ulaşmış ve 2020’de Brand Finance Araştırması’nda Türkiye’nin en değerli banka markası seçilmiştir.

 • Banka ATM sayısı 7.276
 • Banka üye iş yeri sayısı 600.000

Bankanın Diğer Ürünleri

 • Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankası’nın web sayfasını ziyaret edebilir ya da Ziraat Bankası şubelerinden destek alabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz bankadan hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan başvuru yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olmadığınız bankadan ise kimlik belgesi, maaş bordrosu gibi kredi kartı başvuru belgeleri ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma işlemi ile borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Kredi kartı borcunun ödemesini 90 gün geciktirdiğinizde yasal takibe girersiniz. Yasal takip sonucunda maaş haczi kararı çıkabileceği gibi kredi siciliniz de bozulur. Bu durumun önüne geçebilmek adına, kredi kartı borcunuzu ödeyemeyecek noktaya geldiğinizde bankanızla iletişim kurarak yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz. Kredi yapılandırma hesaplaması yapmak için ilgili sayfamızdan destek alabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredi kartınızın limitini arttırmak için banka ile birebir iletişim kurmanız gerekir. Kredi kartı limitini belirleyen iki ayrı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birincisi sizin geliriniz. Kredi kartınızın limiti gelirinizin dört katına kadar olabilir. Limitiniz bu yasal sınırın üstüne çıkartılamaz. Bunun yanı sıra banka, bu yasal limiti aşmamak kaydıyla, limiti kendisi belirleyebilir. Yani, limit yükseltme talebinde bulunduğunuzda banka bunu onaylamayabilir.

 • Ziraat Bankası kredi kartınızı internet alışverişine açmak için bankanın şubelerinden, telefonla bankacılık hizmetinden ya da mobil şubesinden destek alabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunun sonucu onaylanması halinde kısa sürede başvuru sahibine iletilmektedir. Başvurunuzun sonucunu öğrenmek için bankanın şubelerinden ya da telefonla bankacılık hizmetinden destek alabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma işlemi için bankanın ATM’lerinden, internet şubesinden ve çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Ayrıca bankanın sunduğu SMS ile kredi kartı şifre alma olanağından da yararlanabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız bankanın çağrı merkesinen destek alabilirsiniz. Kredi kartı kapatma işlemi için kartın kalan tüm borcunu ödemeniz gerekir. Kredi kartınızın borcunu ödemeden iptal ettiremezsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma olanağı , kredi kartı borcunu ödemekte zorlananların başvurabileceği bir yöntem.

 • Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler şunlardır:

  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • Adres gösterir belge (fatura)

  Bankanın maaş müşterisi olmanız durumunda herhangi bir belge ibraz etmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar