Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir, mortgage kredilerini karşılaştırabilir ve internetten ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz!


Ziraat Bankası 50.000 TL 60 Ay Vadeli Konut Kredisi Hesaplaması
 • Ziraat Bankası ile çalıştığınız veya maaş müşterisi olduğunuz için hangikredi.com'dan yapacağınız başvuruda evrak istenmeyecektir. Bankanızın size özel faiz indirimlerinden yararlanmak için hemen tıklayınız.

  Konut Kredisi

  Aylık Taksit

  1.202,13 TL

  Faiz Oranı

  % 1,29

  Toplam Ödeme

  73.834,42 TL

  ?

  Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler

  Kredi Tutarı:  TL 50.000,00

  Banka Tahsis Ücreti:  TL250,00

  Faiz Tutarı  TL22.127,80

  Toplam Ödeme:  TL73.834,42

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  
 • 10.000 TL - 5.000.000 TL
 • 1 - 10 Yıl
 • %1,29

Ziraat Bankası'nın Diğer Kredi ve Kredi Kartı Ürünleri

Konut Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

 

Ziraat Bankası konut kredisi için en çok tercih edilen bankalardan biri. Daima sunduğu avantajlı faiz oranları neticesinde geri ödemeler de daha kolay olabiliyor. Konut kredisine başvurmadan önce, hesaplama yaparak planlama yapmak mümkün. Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama sayfası üzerinden kredi tutarı ve vadeyi  girerek, güncel faiz oranı ile hesaplama yapabilirsiniz. Konut kredilerinin evin değerinin tamamı için olmadığını, en fazla yüzde 90’ı kadar kredi çıkabildiğini de hatırlatmak isteriz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

 

Ziraat Bankası faiz oranları açısından müşterilerini memnun ediyor. Dönemsel olarak değişen Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları için  HangiKredi üzerinden hesaplama yapabilir ve güncel faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Yapılandırma

 

Ziraat Bankası ev kredisi için pek çok kolaylık sağlıyor. Yüksek tutarlı ve uzun vadeli bir seçenek olan konut kredisinin ödenememesi durumunda yapılandırma sürecine girilebiliyor. Bunun yanı sıra toplu ödemelerin sonunda da kredi yapılandırma mümkün. Örneğin Ziraat Bankası 15 yıl konut kredisi aldıktan bir süre sonra ödemelerinizin bozulacağından endişe ediyorsanız, bankaya başvurarak kolaylıkla yapılandırma talep edebilirsiniz. Yapılandırmanın yapılabilmesi için ödemelerinizi geciktirmemiş ve yasal sürece girmemiş olmanız gerekiyor. 90 günlük gecikme neticesinde ise yasal takibe girmeden önce banka size yapılandırma teklifinde bulunabilir. 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi

 

Konut kredisinde faiz oranları çok önemli. Geri ödeme tutarınızı ve aylık taksitlerinizi belirleyen bu oranı en iyi şekilde araştırmak ve başvurulacak bankaya yapılan hesaplamalar sonucunda karar vermek gerekiyor. Ziraat Bankası konut kredisi faizi daima avantajlı oranlarla karşımıza çıkıyor. HangiKredi konut kredisi sayfasından Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama işlemi gerçekleştirebilir, diğer bankaların faiz oranları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Ev Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

 

Ziraat Bankası ev kredisi hesaplaması yapmak HangiKredi ile çok kolay. Dilerseniz bu sayfa üzerinden çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre hesaplama yaparak sadece Ziraat Bankası konut kredisini görebilir ya da HangiKredi konut kredisi sayfasından hesaplama yaparak tüm bankaların güncel faiz oranları ile yapılmış güncel hesaplama sonuçlarına ulaşabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu online olarak yapılabiliyor. Eğer bankanın müşterisiyseniz, mobil uygulama üzerinden avantajlı seçenekler neticesinde başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankanın müşterisi olmayan kişiler de internet bankacılığı ile işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Hızlıca değerlendirilen kredi notunuz neticesinde ne kadar kredi çıkacağının belirlenmesi ve belgelerin tamamlanması için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmek gerekiyor.

Ziraat Bankası Ev Kredisi Hesaplama

 

Vade ve ihtiyacınız olan ev kredisi miktarı üzerinden Ziraat Bankası ev kredisi hesaplama işlemi yapabilirsiniz. HangiKredi konut kredisi sayfasından ev kredisi için bankaların belirledikleri güncel faiz oranları ile kredi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

 

Tüketicilerin konut ihtiyaçlarını ertelememeleri hazırlanan Enflasyona Endeksli Konut Kredisi ürününde krediniz enflasyondan etkilenmiyor. Bu kredi ürününde kredinizin faiz oranı faiz oranı 1-120 aya kadar olan vadede TÜFE+banka marj oranı olarak belirleniyor. Tüketici kredisini alırken faiz oranının değişim periyodunu (6 ya da 12 ayda bir) kendisi seçiyor.  Bu kredinin diğer özellikleri:

 • 120 ay vade
 • Evin ekspertiz değeri üzerinden %80 kullandırım
 • 6 ya da 12 ayda bir TÜFE’ye göre faiz oranı değişimi
 • Borcunu erken kapatmak isteyenler için cezasız kapatma olanağı
 • İstenilen zaman sabit faizli krediye geçebilme olanağı
 • Enflasyona bağlı olarak faiz oranı fazla yükselmesin diye tavan faiz oranı uygulaması
 • Aylık eşit taksitli ödeme

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.