ING Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
ING konut kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir, mortgage kredilerini karşılaştırabilir ve internetten ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz!

ING 100.000 TL 12 Ay Vadeli Konut Kredileri

ING

Konut Kredisi

Faiz Oranı

%4,39

Aylık Taksit

10.897,72 TL

Toplam Ödeme
info-icon

141.392 TL

ING Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut Kredisi

ING Hakkında

ING Grubu’nun bir parçası olarak 2008’den beri Türkiye’de hizmet veren bankanın, özünde dijitalleşme ve inovasyon olan bir marka stratejisi var. Bu stratejiyi bankacılık lisansı olan bir teknoloji şirketi olma anlayışı ile vurgulayarak müşterilerine “sen hayatını yaşa” diyerek onlara zahmetsiz bir bankacılık deneyimi sunuyor.

Banka ATM Sayısı348
Banka üye iş yeri sayısı214.948

ING Diğer Kredi,Kredi Kart ve Mevduat Ürünleri

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Uygun mu?

  arrow-up

  ING Bank konut kredisi faiz oranları en güncel halleri ile Hangikredi.com’da. ING Bank konut kredisi faiz oranı dönemsel olarak değişiklik gösterebileceğinden hesaplama yaparken güncel verileri göz önünde bulundurmanızda yarar vardır.

  En güncel faiz oranları ile sizin için anında hesaplama yapan Hangikredi.com ev kredisi faiz hesaplama aracı ile en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hangikredi.com ile en uygun ev kredisi bir tık uzağınızda.

 • ING Bank Konut Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

  arrow-down

  ING Bank konut kredileri ile siz de kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Avantajlı ev kredisi faiz oranları sunan ING Bank ayrıca farklı ödeme koşulları ile de ev almak isteyenlerin sıkça tercih ettikleri arasında. ING Bank konut kredisi hesaplamasını Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. Sitemizden yaptığınız bu ev kredisi hesaplaması ile tüm bankalara ait ev kredilerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.
  Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre yapacağınız ING Bank konut kredisi faiz hesaplama işlemi ile şu bilgilere ulaşabilirsiniz:

  • Ödenecek aylık taksit tutarı
  • Toplam ödeme miktarı
  • Ödenecek toplam faiz tutarı
  • Kredilendirme oranı
  • Kefil sayısı
  • Yıllık maliyet oranı
  • Teminat
 • ING Bank Ev Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler Neler?

  arrow-down

  ING Bank konut kredisi başvurusunu şubeye gitmenize gerek kalmadan Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. En uygun konut kredisini bulmak için sitemizden kriterlerinize uygun olarak yapacağınız konut kredisi faiz hesaplama işlemi ile ING Bank ev kredisi faizleri ile birlikte diğer bankaların konut kredisi faizlerini de görebilirsiniz.
  Banka tarafından mortgage başvurusu için şu belgeler istenmektedir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Son üç aya ait su, elektrik, telefon ya da doğal gaz faturası ve alınacak konutun tapusu
 • ING Bank Konut Kredisi Ödeme Planı Nasıl Yapılır?

  arrow-down

  ING Bank ev kredisi size farklı ödeme seçenekleri sunar. Dilerseniz sabit faiz oranı ile her ay eşit taksitler halinde ödeme yapabilir, dilerseniz ara ödemeli konut kredisi seçeneği ile ara dönemlerde yüksek tutarlı ödemeler yapabilirsiniz. Bunların dışında ödeme planını istediğiniz gibi oluşturmak isterseniz eşit anapara ödemeli seçenekten de faydalanabilirsiniz.

  Konut kredisi alırken doğru ödeme planı seçerek kredi borcunuzu bütçenizi zorlamayacak şekilde daha rahat ödeyebilirsiniz. 

Konut Kredisi
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
500 TL3.500.000 TL1 - 240 Ay%44,35%127,68