Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir, mortgage kredilerini karşılaştırabilir ve internetten ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz!

Garanti BBVA 150.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredileri

Garanti BBVA

Hayat Sigortalı Kiracıya Mortgage

Faiz Oranı

%3,17

Aylık Taksit

4.870,11 TL

Toplam Ödeme
info-icon

599.957 TL

Garanti BBVA Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut Kredisi

Garanti BBVA Hakkında

1946 yılında kurulan Garanti BBVA, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır.Garanti 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan sinerjiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Banka, Haziran 2019 tarihinden itibaren  faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürüyor.

Banka ATM Sayısı5.386
Banka üye iş yeri sayısı575.000

Garanti BBVA Diğer Kredi,Kredi Kart ve Mevduat Ürünleri

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • Garanti BBVA Ev Kredisi İçin Gerekli Evraklar Neler?

  arrow-up

  Garanti BBVA konut kredisi başvurusu yapmak için gereken evraklar şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Alınacak eve ait tapu

  Garanti BBVA ev kredisi başvurusunu Hangikredi.com’dan hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 • Garanti BBVA Konut Kredisi Faiz Oranları Uygun mu?

  arrow-down

  Garanti BBVA konut kredisi faiz oranları dönemsel olarak değişmektedir. Güncel Garanti BBVA konut kredisi faiz oranlarını Hangikredi.com’da bulabilirsiniz.

  Sizler için en güncel konut kredisi faizleri ile hesaplama yapan hesaplama aracımız sayesinde çekmek istediğiniz vade ve tutar için en uygun kredinin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz konut kredilerini karşılaştırabilir ve online konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

 • Garanti BBVA Ev Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  arrow-down

  Nakit para sıkıntınıza bir son vermek ve düşlediğiniz evi satın almak için ne banka şubelerini aşındırmanıza ne de zaman kaybetmenize gerek var. Hangikredi.com ile her şey hızlı, kolay ve güvenli! Garanti mortgage ürünlerine başvuru yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinden online konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Gelirinize uygun farklı ödeme olanakları sunan Garanti BBVA ile en ucuz ev kredisi sizin olabilir.

  Garanti BBVA, avantajlı mortgage faiz oranlarının yanı sıra 20 yıla varan vade seçeneği sunması ile de tercih sebepleri arasında.

 • Garanti BBVA Konut Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

  arrow-down

  Garanti BBVA konut kredisi hesaplama işlemi yaparak hayallerinizdeki eve; en düşük ev kredisi faiz oranları, en uzun vade ve en uygun taksit miktarları ile sahip olabilirsiniz. Garanti ev kredisi hesaplama sayfası aracılığı ile ev kredisi faizlerini karşılaştırmak, vade sürelerini incelemek ve kredi seçeneklerini tek bir ekranda kıyaslayarak bütçenize en uygun konut kredisine başvuru yapmak son derece hızlı ve kolay.
  Kira derdine son vermek ve artık bir ev almak istiyorsanız Garanti BBVA ev kredisi faizlerini ve geri ödeyeceğiniz taksit miktarlarını mutlaka görmelisiniz. İster bir kooperatif aracılığı ile ister konut projelerine dahil olarak veya TOKİ avantajlarından yararlanarak olsun bir gayrimenkul sahibi olmaya karar verdiyseniz öncelikle ev kredilerini incelemenizi tavsiye ederiz.
  Hangikredi.com, sadece Garanti BBVA'ya ait değil tüm bankalara ait konut kredilerini sizlere sunar. Aklınızdaki vade ve tutara göre konut kredisi faiz hesaplama olanağı sunan hesaplama aracımız ile ürünlerle ilgili şu detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün:

  • Aylık taksit tutarının ne kadar olacağı
  • Toplam ödeme tutarının ne kadar olacağı
  • Kredi kullandırım oranı
  • Dosya masrafı ve diğer masrafların tutarı
  • Yıllık maliyet oranı

  Düşük taksitler ödeyerek kira öder gibi ev sahibi olmayı istiyorsanız  en uygun konut kredisini bulmanız gerekir. En ucuz konut kredisini bulmak için tüm bu detaylı bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz sitemizin sunduğu karşılaştırma hizmetinden faydalanarak seçtiğiniz iki ya da daha fazla ürünü birbiri ile tek ekran üstünde karşılaştırabilirsiniz.

Konut Kredisi
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
500 TL3.500.000 TL1 - 240 Ay%44,35%127,68