Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Türkiye Finans Kredi Kartı

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak ve Türkiye Finans kredi kartı kampanyaları, fırsatları ve aidatlarını incelemek için Hangikredi.com!

Türkiye Finans Hakkında

Türkiye Finans: Katılım bankacılığının geleceğe bakan yüzü

Katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda hedeflerini ve büyüme yol haritasını şekillendiren Türkiye Finans, müşteri odaklı bir anlayışla; teknolojik altyapısını, iş süreçlerini ve hizmet yaklaşımını sürekli geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • Banka ATM sayısı 521
  • Banka üye iş yeri sayısı 17.619

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • Türkiye Finans kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yaparken kazanabilirsiniz. Taksit ve puan biriktirme hizmetleri sunan Happy Kart seçenekleri ile Umre ve Hac alışverişlerinde güvenle kullanabileceğiniz Harameyn Kart seçenekleri Türkiye Finans’ın sunduğu kredi kartı ürünlerinden.

  • Türkiye Finans kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com kredi kartı sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sorgulama aracının ilgili alanlarını doldurarak dilediğiniz banka, kredi kartı türü, kredi kartı tipi ve aidat özelliklerine sahip kredi kartı ürünlerini tek ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  • Türkiye Finans kredi kartı başvurusunu da Hangikredi.com Kredi Kartı sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işleminden sonra kullanmak istediğiniz karta karar verip online başvuruda bulunabilirsiniz.