Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Hesaplama ve Başvuru

TL

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı hesaplaması yapabilir, tüketici finansmanı kâr payı oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel finansman başvurusunda bulunabilirsiniz!

50.000 TL 12 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanları

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı

Kâr Payı Oranı

%1,59

Aylık Taksit

4.724,35 TL

Toplam Ödeme

56.942,20 TL

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Kâr Payı Oranları

Finansman Tutarı (min - max)

Finansman Vadesi (min - max)

Kâr Payı (min - max)

500 - 50.000 TL
1 - 36 Ay
%1,59 - %2,69

Türkiye Finans Hakkında

Türkiye Finans; Anadolu Finans ile Family Finans’ın 2005 senesinde sermayelerini birleştirmesiyle Katılım Bankacılığı yapmak üzere kurulmuştur. Sürdürülebilir büyüme yolunda kararlı hamleler yaparak yoluna devam eden Türkiye Finans’ın 30.09.2020 tarihi itibarıyla 3.709 çalışanı, 316 şubesı bulunmaktadır.

Türkiye Finans Diğer Kredi, Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • Türkiye Finans finansman ihtiyacı, kredi çekmek dışında nakit para imkanı sunan seçeneklerden biri. Finansman kullanabilmek için alınacak ya da alınmış olan ürünün faturasının gösterilmesi gerekiyor. Bankanın istediği belgelerin tamamlayarak ihtiyaç finansmanına başvuru yapabilirsiniz. Türkiye Finans’ın ihtiyaç finansmanı için istediği belgeleri aşağıdan bulabilirsiniz:

  • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet
  • Gelir belgesi ya da maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahibi ya da iş sahibi olanların son yıla ait güncel vergi levhası ve onaylı olan bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve son ortaklık paylarını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
  • Finansmana konu olan ürünün proforma faturası
 • İhtiyaç finansmanı başvurusu ürünün tutarının tamamına çıkmayabilir. Türkiye Finans Katılım Bankası finansman oranı için HangiKredi sayfası üzerinden faiz, tahsis ücreti, aylık taksit ödeme ve toplam ödeme tutarlarını görebilirsiniz.

 • Türkiye Finans tüketici kredisi için müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak mümkün. 0850 222 22 44 numarasını arayarak tüketici finansmanı kâr oranları, finansman şartları ve vadeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Türkiye Finans finansman hesaplama işlemlerini HangiKredi kredi hesaplama araçlarını kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Almak istediğiniz kredi tutarı ile birlikte vade sayısını girerek hesaplamanızı yapabilirsiniz. HangiKredi’den Türkiye Finans ve diğer bankalar için kredi hesaplama işlemi gerçekleştirebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. 

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
500,00 TL 500.000,00 TL 1 - 36 Ay %26,64 %109,46

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 407,45 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %30,90 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 14.718,20 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon