Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi

VakıfBank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

Ayın Kredisi - 5.000 TL 12 Ay Vadeli

3 Ay Ertelemeli Kredi
Faiz
%1,19
Tahsis Ücreti
25,00 TL
Aylık Taksit
456,35 TL
Toplam Ödeme
5.501,20 TL

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı
  • Vade
  • Faiz
  •  
  • 3000 TL - 125000 TL
  • 3 - 36 Ay
  • %1,34

VakıfBank'ın Diğer Kredi,Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

VakıfBank Onaylanan Kredi Nasıl Alınır?

 

Onaylanan krediyi alabilmek için VakıfBank’ta hesabınız olması gerekir. Mevcut VakıfBank müşterisi olmanız durumunda bu hesap üzerinden kredinizi çekebilirsiniz. Eğer VakıfBank müşterisi değilseniz kredi başvurunuza istinaden size yeni hesap açılacaktır. Onaylanmış kredi tutarını açılan bu hesaptan çekebilirsiniz.

VakıfBank Destek Kredisi Faizi Ne Kadar?

 

Koronavirüs salgınına karşı ekonomik önlemler kapsamında kamu bankalarının sunduğu Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi %0,49 faiz oranıyla sunulmuştu. 1000-10.000 TL arasında kullanılabilen destek kredisi 6 ay erteleme imkanı ile sunuldu. Krediden, hane geliri 5.000 TL altı olan vatandaşlar yararlanabildi.

VakıfBank Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

 

VakıfBank destek kredisi kampanyası şu an için sonlandırılmıştır ve yeni başvuru alınmamaktadır. Bunun yerine yine avantajlı faiz oranlarıyla sunulan VakıfBank ihtiyaç kredisi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. VakıfBank ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın şubelerinden destek alabilir ya da online kanallar üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

VakıfBank Ön Onaylı Kredi Ne Demek?

 

VakıfBank ön onaylı kredi, hızla başvurabileceğiniz ve hızla onay alabileceğiniz kredi anlamına gelir. VakıfBank Anında Kredi olarak adlandırılan bu üründen yararlanabilmek için bankanın mobil bankacılık müşterisi olmanız gerekir. 36 aya kadar vadelendirilebilen bu hızlı kredi seçeneği için VakıfBank maaş müşterilerinin üst limiti 30.000 TL, VakıfBank maaş müşterisi olmayanların üst limiti ise 9.000 TL’dir.

VakıfBank Kredi Başvurusu Nasıl Sorgulanır?

 

VakıfBank kredi sorgulama işlemi için VakıfBank’ın online ekranları mevcut. VakıfBank resmi web sitesini ziyaret ederek başvuru sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili alanlara T.C. kimlik no ve telefon numaranızı girerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

 

Kredi yapılandırma işlemi tamamen bankanın inisiyatifi doğrultusundaki bir karardır. Genellikle borcunu ödeyemeyen tüketicilere yasal takibe girmeden önce banka tarafından önerilen yapılandırma, tüketici tarafından da talep edilebilir. Tüketicinin talep ettiği yapılandırma talebini banka onaylamak zorunda değildir. Ayrıca yapılandırma için bankanın güncel faiz oranlarının değil, yapılandırmaya özel faiz oranlarının geçerli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

 

VakıfBank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için diğer tüm kredilerde olduğu gibi öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Aranan diğer şartlar belgelenebilir gelir sahibi olmak, minimum üç aylık sigorta girişine sahip olmak ve kredi notunun yüksek olmasıdır.

VakıfBank İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

 

VakıfBank ihtiyaç kredisi başvurunun onaylanması için gereken kredi notu ile ilgili net bir sınır bulunmasa da kredi notunuzun risksiz grupta yer alması beklenir. Kredi notu sizin finansal geçmişinize göre şekillendiğinden sizin borcunuzu ödeyip ödemeyeceğinize dair bankaya fikir verir. Kredi notu ne kadar yüksekse başvurunun onaylanma ihtimali de o kadar artar.

VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisi VakıfBank Tüketici Kredisi

 

VakıfBank’ın ihtiyaç kredisi ürünü olan Taksitli İhtiyaç Kredisi, nakit desteğine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. 36 aya varan vadelerle sunulan VakıfBank tüketici kredisini eşit taksitler halinde ödeyebileceğiniz gibi 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle de ödeyebilirsiniz. Teminatlı olarak sunulan bu kredi için bankaya bir gayrimenkulü ya da aracı teminat olarak göstermeniz gerekmektedir. VakıfBank kredi oranları ise dönemsel olarak değişiklik gösterebileceğinden başvuru öncesi kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

VakıfBank Bireysel Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 

VakıfBank kredi başvurusu için aşağıdaki belgeler gerekmektedir:

  • Nüfus cüzdanı aslı ya da fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Teminat

VakıfBank ihityaç kredisi başvurusu için banka, gerekli görmesi durumunda farklı belgeler de talep edebilir.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 3.000 TL

Max. Tutar 125.000 TL

Vade süresi 3-36 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %21,1000

Max. Yıllık Maliyet Oranı %21,3400

Örnek: 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, VakıfBank'ın yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 368,06 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %21,5300'dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.300,16 TL'dir.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!