Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL

Odeabank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Faiz Oranı

%2,11
Faiz oranı, kredi notunuza göre değişebilir.

Aylık Taksit

426,62 TL

Toplam Ödeme

15.408,32 TL
Toplam Ödemeye Dahil Olan Ücretler
Kredi Tutarı 10.000,00 TL
Tahsis Ücreti 50,00 TL
Faiz Tutarı 5.358,32 TL
Toplam Ödeme 15.408,32 TL

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vade (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 100.000 TL
1 - 36 Ay
%2,11

Odeabank Hakkında

2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirket olan Odeabank’ın ana hissedarı Lübnan merkezli Bank Audi’dir. Yaklaşık 6300 çalışana sahip olan Bank Audi bünyesindeki Odeabank özellikle mevduat hesapları öne çıkıyor

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • Odeabank ihtiyaç kredisi ürünleri ile nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Odeabank’ın sunduğu hesaplı kredi ürünleri ile eğitimden evliliğe, sağlıktan tadilata kadar her türlü ihtiyacınız için gerekli olan bireysel kredi desteğine kolayca ulaşabilirsiniz. 60 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak aldığınız krediyi küçük taksitler halinde geri ödersiniz.

  Odeabank ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmak için Hangikredi.com tüketici kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hesaplama aracının ilgili alanlarını çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre doldurarak sorgulama işlemi başlatabilirsiniz. Bu sorgulama ile tüm bankalara ait tüketici kredisi ürünleri, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kriterlerinize uygun olarak hesaplanır. Yaptığınız bu bireysel kredi hesaplama işlemi ile:

  • Aylık taksit tutarı,
  • Toplam ödeme tutarı,
  • Komisyon,
  • Dosya masrafı,
  • Yıllık maliyet,
  • Faiz oranı

  gibi kredi detay bilgilerine ulaşabilirsiniz. Birkaç kredi arasında kararsız kalmanız halinde karşılaştırma özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilir, en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 • Odeabank kredi ürünlerinden faydalandığınız takdirde ödeyeceğiniz taksit tutarı, toplam ödenecek faiz tutarı, dosya masrafı ve diğer masraflar ne kadar olacak diye merak ediyorsanız Hangikredi.com kredi hesaplama aracından faydalanarak dilediğiniz kredi tutarı ve vade için hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama işleminden sonra dilerseniz sitemiz üzerinden Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Odeabank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için gereken belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Pasaport, nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesi
  • Başvuran sahibine ait su, elektrik, telefon ya da doğal gaz faturası
  • Gelir belgesi (maaşlı çalışanlar için bordro, ticaretle uğraşanlar ve şirket sahipleri için; için son yıla ait vergi levhası, gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi, emekliler için emekli maaşı hesap cüzdanı, gayrimenkul geliri olanlar için tapu ve kira kontratı, menkul geliri olanlar için faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı)

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
500,00 TL 1.000.000,00 TL 1 - 38 Ay %21,27 %39,33

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 368,79 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %21,71 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 13.326,44 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon