Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

ICBC Bank Turkey İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL

ICBC Bank Turkey ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

10.000 TL 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

ICBC Bank Turkey Hesaplı Kredi

Faiz Oranı

%4,99

Aylık Taksit

1.224,82 TL

Toplam Ödeme

14.755,34 TL

ICBC Bank Turkey İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 100.000 TL
1 - 36 Ay
%4,99

ICBC Bank Turkey Hakkında

ICBC Turkey Bank, Türkiye'de faaliyet gösteren bir banka. Tekstilbank'a ait hisselerin Çin bankası ICBC tarafından 2014 yılında alınmasıyla faaliyete geçmiştir. ICBC bankayı ilk satın aldığında %75,5 paya sahip iken daha sonra bu payı %92,8'e çıkartmıştır.

ICBC Bank Turkey Diğer Kredi, Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • ICBC Bank ihtiyaç kredisi seçenekleri ile eşya, sağlık, tatil, eğitim vb. gibi her türlü nakit ihtiyacınız için bireysel kredi desteği sağlayabilirsiniz. 36 aya varan vade seçeneği ve avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ICBC Bank'tan tüketici kredisi almak çok kolay! ICBC Bank’ın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesi için hesaplama yapmak isterseniz HangiKredi kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için tek yapmanız gereken hesaplama aracının ilgili alanlarını çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesi ile doldurmak. Bu işlem ile arama kriterlerinize uyan tüm tüketici kredisi ürünleri tek ekranda görüntülenecektir.

  ICBC Bank ihtiyaç kredileri ile ilgili bilmeniz gerekenler şunlar:

  • 36 aya kadar vade imkanı sunulur.
  • Teminat gösterilmelidir (kefil, mevduat rehni, ipotek ya da ICBC Turkey Likit Fon’u).
  • Esnek ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz.
  • Kalan borcunuzu vadesinden önce kapatabilirsiniz.
  • Vade boyunca adınıza hayat sigortası yaptırılır.
 • ICBC Bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için HangiKredi'nin online başvuru hizmetinden faydalanabilirsiniz. HangiKredi kredi hesaplama aracı ile istediğiniz kredi vadesi ve tutarı için hesaplama yaparak kredi ürünlerinin detaylarını görebilir sadece birkaç saniye içinde online başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüketici kredisi hesaplaması yaparak en uygun tüketici kredisi seçeneğine ulaşabilirsiniz.

  ICBC Bank ihtiyaç kredisi için bütçenize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz. Banka ayrıca, tüketici kredisi ürünleri için 3 aya kadar taksit erteleme imkanı sunmaktadır. Başvuru için başvuru sahibi ve kefilden şu belgeler istenmektedir:

  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Gelir belgesi

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
500,00 TL 1.000.000,00 TL 1 - 36 Ay %0,01 %152,95

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon