Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

75.000 TL 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

Garanti BBVA Yaz Kredisi Yaz Kredisi

Faiz Oranı

%4,34

Aylık Taksit

8.771,04 TL

Toplam Ödeme

105.683,73 TL
Image
BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
Garanti Banka Detay 20K Native Desktop

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 1.000.000 TL
3 - 36 Ay
%3,94 - %4,34

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 1.000.000 TL
3 - 36 Ay
%3,94 - %4,34

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 1.000.000 TL
3 - 36 Ay
%3,94 - %4,34

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 1.000.000 TL
3 - 36 Ay
%3,94 - %4,34

Garanti BBVA Hakkında

1946 yılında kurulan Garanti BBVA, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır.Garanti 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan sinerjiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Banka, Haziran 2019 tarihinden itibaren  faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürüyor.

Garanti BBVA Diğer Kredi, Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • Garanti ihtiyaç kredisi alabilmek için en önemli konulardan biri kredi notu. Kredi kartı veya kredi kullanmaya başladığınız andan itibaren ödemelerinizin düzenli yapılıp yapılmadığını tespit eden ve buna göre sayısal bir değer ifade eden kredi notunun düşük olması başvurularınızın kabul edilme olasılığını düşürebiliyor.  Az riskli ve risk olmayan kredi notu grubunda bulunan kişiler kolaylıkla kredi alabiliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi seçenekleri kendi inisiyatifleri doğrultusunda kredi notu düşük olanlara da onay verebilir. Yine de garanti altına almak için kredi notunuzu yükselterek başvuru yapmanızı öneririz.

  Kredi notu gruplarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • 0-699 en riskli
  • 700-1099 orta riskli
  • 1100-1499 az riskli
  • 1500-1699 iyi
  • 1700-1900 çok iyi
 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuruları HangiKredi sayfası üzerinden, Garanti BBVA şubelerinden ya da direkt online olarak yapılabilir. Her iki koşulda da başvuru formu doldurulması gerekiyor. Online işlemlerde başvuru formunda yer alan kişisel bilgileri doldurduktan sonra almak istediğiniz kredi tutarını da girerek direkt olarak sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Özellikle hızlı ihtiyaç kredisi seçeneklerinde uzun süre beklemeden cevap almanız mümkün. Aynı işlemleri şubeden yaparak da kolaylıkla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplama ile ne kadar kredi çıkabileceğini önceden öğrenebilirsiniz. 

 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisine 18 yaşından büyük yani reşit olan herkesin bu krediye başvurabilmesi mümkün. Önceden banka ile görüşerek ya da Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hesaplama yöntemini kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kredi başvurusu yapabilmek için yasal olarak sicilinizin temiz olması gerekiyor. Herhangi bir durumdan dolayı sicilinizin zedelenmiş olması, kredi notunuzun yetersiz kalması ve gelir belgesinin olmaması başvurunun reddedilmesine sebep olur. 

 • Garanti ihtiyaç kredisi başvurusu için hangi yöntemi kullanmış olursanız olun şubeye belli evrakları teslim ettikten sonra tanımlanan tutarı alabilirsiniz.  Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için gerekli evrakları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Kimlik belgesi
  • Bordro ya da maaş yazısı
  • Emeklilerden emekli belgesi
  • Şirket sahibi ya da ortakları için vergi levhası
  • Kira geliri olanlardan gayrimenkul tapusu
  • Faiz geliri olanlardan faiz gelir belgesi
  • Çiftçilerden çiftçi belgesi
 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranları devletin ya da sabit bir kurun üzerinden belirlenmiyor. Her bankada olduğu gibi Garanti BBVA için de kendi inisiyatifleri söz konusu. Belli aralıklarla ihtiyaç kredisi faiz oranları güncelleniyor. Ekonomik dalgalanmalar ve piyasaların hareketliliği üzerinden faiz oranları düşüş ya da artış gösterebiliyor. Bu yüzden kesin bir şekilde faiz oranlarının değişkenliğinden bahsetmek mümkün değil. HangiKredi kredi hesaplama sayfası üzerinden Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında güncel bilgi edinebilirsiniz.

 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için farklı alt kategoriler ve çeşitlilik sunuyor. Direkt ihtiyaca yönelik nakit ihtiyaçlarının karşılanması için ayrıştırılan seçenekler sayesinde, başvurular daha kolay hale geliyor. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz:

  1. Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi: Emekli olan vatandaşların belli yaş sınırlarını sağlaması koşulu ile ihtiyaç kredisinden daha kolay yararlanmasını sağlayan ürünlerden biridir. Uzun süredir bankanın sabit bir ürünü olmasına karşın şartları konusunda değişiklikler olabilir. Başvurudan önce internet sitesi üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  2. Alışveriş Kredisi: Alışveriş kredisi bankaların son dönemlerde sunduğu en önemli seçeneklerden biri. Garanti BBVA da ihtiyaç kredisi alt kategorisi olan alışveriş kredisine yönlendirerek, belli kurumlardan dilediğiniz gibi alım satım yapabilmenizi sağlıyor.

  3. Kamu Çalışanlarına Kredi: Memurlar için kolay başvuru sistemiyle verilen ihtiyaç kredisi ürünüdür.

  4. Borç Transferi: Birden fazla kredi ya da kredi kartı borcu olanların parça parça borç ödemesinin önüne geçmek ve Garanti BBVA üzerinden aldıkları kredi ile diğer borçlarını kapamasını sağlayan ihtiyaç kredisi türüdür. Bu şekilde borçlar tek bir yerde toplanmış, aylık taksitleri düzene girmiş oluyor.

 • Her bankada olduğu gibi Garanti BBVA ihtiyaç kredisi için de belli bir dosya masrafı söz konusu. Bankanın kredi işlemleri sırasında yapmış olduğu masrafların karşılanması için ana para üzerinden belli oranda kesinti yapılıyor. Garanti BBVA da yasal oran olan kredinin binde 5’i üzerinden dosya masrafı almakta. Yani 100.000 TL değerinde ihtiyaç kredisi çekmeniz durumunda 500 TL’ye kadar dosya masrafı ile karşılaşabilirsiniz.

 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisi çekebilmek için reşit olma zorunluluğu söz konusu. Kişinin sağlık durumu, akli dengesinin yerinde olmasına göre üst yaş sınırında belli değişiklikler söz konusu olabilir. 

 • Garanti BBVAihtiyaç kredisi için kefili zorunlu tutmuyor. Kredi notunun düşük olması ya da gelirin az olması durumunda ödemeleri güvence altına almak için kefil ya da ipotek istense de başvurularınız doğrultusunda kredi uygunluğunuz varsa kefil göstermeden kolaylıkla ihtiyaç kredinizi anında alabilirsiniz.

 • Garanti ihtiyaç kredisi için başvuru yaparken öncelikle ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız gerekiyor. Bankanın sunduğu alışveriş kredisi, memurlar için kredi gibi seçeneklerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Başvurunuzdan önce aylık olarak ödeyeceğiniz taksit miktarını ve ödeme planınızı öğrenebilirsiniz. Vadeye göre değişen faiz oranları neticesinde geri ödeme tutarınız belirlenir. Uzun vadeli kredilerin geri ödeme tutarını artıracağını aklınızda tutmanızda fayda var. Başvurunuz sırasında reddedilmemek için de kredi notunuzu önceden öğrenebilirsiniz.

  HangiKredi Garanti BBVA kredi hesaplama sayfası üzerinden güncel faiz oranlarını hesaplamanız ve diğer bankalarla karşılaştırma yapmanız mümkün.

 • Garanti BBVA ihtiyaç kredisi hesaplama çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Kredi tutarı ve vade süresine göre değişiklik gösteren hesaplama yöntemleri için HangiKredi sayfasını ziyaret edebilir ve anında farklı seçenekleri karşılaştırabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda da Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranlarını görebilirsiniz:

  Kredi Aralığı TL

  Vade (Ay) 

  Faiz Oranı (%) 

  25.000-44.999

  3-12 ay

  4,59

  15.000-24.999

  3-12 ay

  4,59

  1.000-14.999

  3-12 ay 4,19

  Tablodaki hesaplamalar 10 Temmuz 2024 tarihindeki güncel oranlarla yapılmıştır. 

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
250,00 TL 1.000.000,00 TL 1 - 36 Ay %0,01 %156,47

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon