Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

TL

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri

CEPTETEB Hoş Geldin Kampanyası Hoş Geldin Kampanyası

Faiz Oranı

%3,89

Aylık Taksit

608,78 TL

Toplam Ödeme

21.973,58 TL
BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. 
Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
CEPTETEB 50K 4,19 Faiz Banka Detay Desktop

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 200.000 TL
3 - 36 Ay
%3,89 - %3,99

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 200.000 TL
3 - 36 Ay
%3,89 - %3,99

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 200.000 TL
3 - 36 Ay
%3,89 - %3,99

Kredi Tutarı (min - max)

Kredi Vadesi (min - max)

Faiz (min - max)

1.000 - 200.000 TL
3 - 36 Ay
%3,89 - %3,99

CEPTETEB Hakkında

Türk Ekonomi Bankası'na (TEB) ait dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile kullanıcılar, mobil bankacılık işlemlerinin tümünü gerçekleştirebiliyor. Mobil uygulama olarak 25 Eylül 2008 tarihinde markete tanıtılmış olan CEPTETEB, 2015 Mart ayında tamamen yenilenen süreçleriyle de dijital bankacılığın adresi olmayı sürdürüyor. İnternet şubesi, mobil uygulama, TEB ATM'leri ve destek merkezi ile hizmet veren CEPTETEB; müşterilerini ayrıcalıklı dijital bankacılık hizmetleri ile buluşturuyor.

CEPTETEB Diğer Kredi, Kredi Kartı ve Mevduat Ürünleri

İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 • 18-65 yaş aralığındaki herkes CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Her ne kadar belgesiz ve teminatsız başvuru kabul edilse de kredi notu riskli grupta olanların başvurularının olumlu değerlendirilmesi mümkün değil. Aynı zamanda düzenli geliri ve sigorta girişi olmayan kişiler de olumsuz yanıt alırlar. 1.000 TL - 200.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçları için CEPTETEB tüketici kredisine başvurmak çok kolay. Alışveriş, eğitim, sağlık, tatil, evlilik gibi pek çok ihtiyaç için CEPTETEB tüketici kredisi kullanabilirsiniz.

 • CEPTETEB ihtiyaç kredisi müşterilere en kolay nakit elde etme imkanı sunan bankalar arasında. Tamamen online ve teminat gerektirmeyen sistemi sayesinde, adeta tek tıkla kredi çekebilmek mümkün. Tüm bankalarda olduğu gibi CEPTETEB için de kredi notu, başvurunun değerlendirilmesindeki en büyük referans. Şubesiz bankacılık sistemini benimsediği için riskli gruba da şans verse de genelde risk grubunun dışında olan müşterilerin kredi çekme imkanı çok daha fazla. Aşağıda belirtilen kredi notları üzerinden hangi risk grubunda yer aldığınızı öğrenebilirsiniz.

  • 0-699 en riskli
  • 700-1099 orta riskli
  • 1100-1499 az riskli
  • 1500-1699 iyi
  • 1700-1900 çok iyi
 • CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu işlemleri tamamen online olarak yapılıyor. İnternet ya da cep telefonu üzerinden anında cepten ihtiyaç kredisine başvurabilir ve sonucu öğrenebilirsiniz. Hiçbir belge ve teminat talebinde bulunmayan bankanın kendi müşterisiyseniz anında kredinizi çekebilirsiniz. Eğer müşteri değilseniz bankanın danışmanları istediğiniz yer ve zamanda ziyaret ederek işlemlerin tamamlanmasını sağlıyor.

 • CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurularınız için kimlik belgesi dışında herhangi bir belge gerekmiyor. Online olarak başvuru belgesini doldurmanızın ardından olumlu yanıt alırsanız müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek müsait olduğunuz zamanda sizleri bulunduğunuz yerde ziyaret ediyor. Bu sırada kimlik belgeniz ile doğrulama yaparak anında işlemlerin yapılması sağlanıyor. CEPTETEB şubesiz hizmet verdiği için kredi başvurunuzun ardından gerekli olan tüm aşamalar sizin belirlediğiniz zaman ve yerde gerçekleşir.

 • Bankaların faiz oranları dönemsel olarak farklılık gösterebiliyor. Bununla birlikte CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi notuna göre farklılık gösterir. Başvurunun değerlendirilmesi sırasında kredi notu incelenir ve kredi notuna göre faiz oranları belirlenir. Aynı zamanda kredi tutarı ve vadeye göre de faiz oranlarında belli değişiklikler söz konusu olmakta. Bu durumların dışında CEPTETEB faiz oranları düşecek ya da çıkacak demek mümkün değil. Kurumun kendi açıklaması olmaksızın belli bir zaman aralığı ve faiz oranı vermek mümkün değil.

 • CEPTETEB kredi konusunda da şubesiz banka özelliğini koruduğu için tek bir ürün üzerinden müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor. Alışveriş, evlilik, beyaz eşya, dekorasyon, eğitim, sağlık gibi ihtiyaçların tümü için CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile nakit para çekebilirsiniz.

 • CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizin tamamını HangiKredi üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda diğer bankaların da ihtiyaç kredilerini karşılaştırabileceğiniz alan sayesinde, kısa sürede size en uygun krediyi seçmeniz ve başvuru işlemlerinizi tamamlamanız mümkün. Aynı şekilde CEPTETEB internet sitesi üzerinden de hesaplama ve başvuru işlemlerini yürütebilirsiniz.

 • CEPTETEB tüketici kredisinin en çok tercih edilme sebeplerinden biri herhangi bir dosya masrafının olmaması. Teminat ve kefilin yanında dosya masraflarını da ortadan kaldıran şubesiz bankacılık sayesinde, kısa bir sürede nakit elde etmek mümkün. Eğer dosya masrafı kesintisi söz konusu olursa da yasal süreçler gereği kredi tutarının binde 5’inden daha fazla uygulanması mümkün değil.

 • CEPTETEB kredi başvurusu yaparken faiz oranlarının kredi notu, vade ve kredi miktarına göre fark edebileceğini unutmayın. Toplam geri ödeme tutarını ve aylık taksitlerinizi belirleyen faiz oranı ve vade seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirmeniz, uzun vadede ekonomik durumunuzu zorlamadan kredinin ödenmesini sağlar. Kredi başvurunuzun reddedilmemesi için de herhangi bir yasal takip altında olmadığınızdan ve kredi notunuzun yeterli olduğundan emin olmanız gerekiyor. Geliriniz ne kadar yüksek olursa olsun kredi notunuzun düşük olması ya da yasal takip altında olmanız başvurunun olumsuz değerlendirilmesine sebep olur.

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar Max. Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maaliyet Oranı Max. Yıllık Maaliyet Oranı
250,00 TL 1.000.000,00 TL 1 - 36 Ay %0,01 %156,47

Örnek: 36 Ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi/finansmanı çekmek istediğinizde, yer alan en düşük faiz/kar payı oranına göre aylık taksit ödemesi 277,78 TL, banka tahsis ücreti 57,50 TL, yıllık maliyet oranı ise %0,39 TL’dir. 36 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 10.057,50 TL’dir.

Ödeme planını gönderebilmemiz ve en güncel kampanyalardan haberdar olabilmeniz için e-posta, sms gönderimine lütfen onay veriniz.

Vazgeç Gönder
ikon