Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Albaraka Türk Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Albaraka Türk kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Albaraka Türk'ün Finansman Ürünleri

Bankaların Avantajlı Kredi Kartları

Albaraka Türk Kredi Kartı Çeşitleri

 

Albaraka Türk World Kart seçenekleri ile alışverişler daha keyifli! World Klasik Kart, World Platinum Kart, World Gold Kart ve World Sanal Kart seçeneklerinden biriyle hem alışverişlerinizi taksitlendirebilir hem de tüm harcamalarınızdan puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödül puanlarla ise bedava alışveriş yapabilirsiniz.

World Platinum Kart ile diğer kart çeşitlerinden farklı olarak yol, medikal, seyahat ve diğer pek çok alanda ayrıcalık sunan Asistans Hizmetleri’nden yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk World Kredi Kartı Başvurusu

 

Albaraka Türk World kredi kartı başvurusu yapmak için Kredi kartı başvuru formunu doldurduktan sonra bilgileriniz banken yakın Albaraka Türk şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Kimlik kartınız ile birlikte başvuru formu doldurarak yapacağınız müracaat banka tarafından incelenecek ve size dönüş sağlanacaktır.

Albaraka Türk World Kredi Kartı Kampanyaları

 

Albaraka Türk World Kart kampanyaları ile alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Dönemsel olarak değişen kampanyaları Albaraka Türk resmi web sayfasından takip edebilir, alışverişlerinizde ekstra taksit, ekstra indirim ve ekstra puan imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Nasıl Alınır?

 

Albaraka Türk kredi kartı sahibi olmak için kimlik belgenizle birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine müracaat edebilirsiniz. Farklı bankaların kredi kartlarını incelemek için HangiKredi Kredi Kartı sayfasından sorgulama yapabilirsiniz.

Albaraka Türk'ten Kredi Kartı Almak Avantajlı mı?

 

World Kart altyapısı ile hizmet veren Albakara Türk kredi kartlarını yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Taksitlendirme olanaklarından yararlanmanızı sağlayan World Kart ile ayrıca tüm harcamalarınızdan Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanlarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!