Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

Albaraka Türk Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Albaraka Türk kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Albaraka Türk Hakkında

Dilediğiniz yerden banka hesabınızı açarak Albaraka Müşterisi olup masrafsız dijital bankacılığın tadını çıkarabilirsiniz! Hemen Albaraka Mobil’i indirin, görüntülü görüşme hizmetiyle işlemlerinizi tamamlayarak anında hesabınızı açın!

  • Banka ATM sayısı 8.800
  • Banka üye iş yeri sayısı 300.000

Bankanın Diğer Ürünleri

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • Albaraka Türk World kredi kartı başvurusu yapmak için Kredi kartı başvuru formunu doldurduktan sonra bilgileriniz banken yakın Albaraka Türk şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Kimlik kartınız ile birlikte başvuru formu doldurarak yapacağınız müracaat banka tarafından incelenecek ve size dönüş sağlanacaktır.

  • Albaraka Türk kredi kartı sahibi olmak için kimlik belgenizle birlikte size en yakın Albaraka Türk şubesine müracaat edebilirsiniz. Farklı bankaların kredi kartlarını incelemek için HangiKredi Kredi Kartı sayfasından sorgulama yapabilirsiniz.

  • Albaraka Türk World Kart kampanyaları ile alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Dönemsel olarak değişen kampanyaları Albaraka Türk resmi web sayfasından takip edebilir, alışverişlerinizde ekstra taksit, ekstra indirim ve ekstra puan imkanlarından yararlanabilirsiniz.

  • World Kart altyapısı ile hizmet veren Albakara Türk kredi kartlarını yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Taksitlendirme olanaklarından yararlanmanızı sağlayan World Kart ile ayrıca tüm harcamalarınızdan Worldpuan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanlarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  • Albaraka Türk World Kart seçenekleri ile alışverişler daha keyifli! World Klasik Kart, World Platinum Kart, World Gold Kart ve World Sanal Kart seçeneklerinden biriyle hem alışverişlerinizi taksitlendirebilir hem de tüm harcamalarınızdan puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödül puanlarla ise bedava alışveriş yapabilirsiniz.

    World Platinum Kart ile diğer kart çeşitlerinden farklı olarak yol, medikal, seyahat ve diğer pek çok alanda ayrıcalık sunan Asistans Hizmetleri’nden yararlanabilirsiniz.

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır