Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

Alternatif Bank Kredi Kartı

Alternatif Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve kredi kartı özelliklerini görmek, kıyaslamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Alternatif Bank Hakkında

Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katıldı.Bankacılık sektöründeki 29 yıllık tecrübesi, 44 şubesi, 1000'e yakın çalışanı ve kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.Hizmetlerini şubelere ek olarak, Alternatif Bank Mobil ve İnternet Bankacılığı, Müşteri İletişim Merkezi ve 6500'den fazla noktada bulunan anlaşmalı ATM ağı aracılığıyla sunmaktadır.

  • Banka ATM sayısı 6.500
  • Banka üye iş yeri sayısı -

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

  • Pek çok bankacılık işlemini şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilmenizi sağlayan AlternatifKart, Alternatif Bank’ın sunduğu banka kartıdır. Para taşımanıza gerek kalmadan, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bu kart ile para çekme, para yatırma, EFT/havale, bakiye sorgulama gibi bankacılık işlemlerinizi de Alternatif Bank ATM’lerinden hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Dünyanın her yerinde size eşsiz ayrıcalıklar sunan Alternatif Bank Diners Club Card, 190 ülkede 28 milyon iş yerinde geçerli. Diners Club Card ile yeme, içme ve seyahat alanlarında pek çok ayrıcalığa sahip olmakla birlikte yaptığınız harcamalardan mil kazanabilir, biriktirdiğiniz millerinizle dilediğiniz hava yolu şirketinden uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartı sayesinde dünyanın pek çok havaalanında, lounge hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

  • Alternatif Bank’ın aidatsız kredi kartı seçeneği olan Uygun Kart ile yıllık kredi kartı ücreti ödemeden tüm kredi kartı olanaklarından yararlanabilmeniz mümkün. Uygun Kart’ınızla Bonus üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerden bonuz kazanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

  • Hangikredi’nin, Alternatif Bank kredi kartlarına özel bu sayfasında bankanın tüm kart türlerini görebilir ve özelliklerine göre inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ana sayfasından diğer bankaların kredi kartlarını inceyeleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

  • Türkiye’de ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemi bulunan tüm iş yerlerinde kullanabileceğiniz Alternatif Bank Bonus kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, biriktirdiğiniz bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus biriktirmenin yanı sıra bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir ve Bonus’a özel çeşitli kampanyalardan yararlanarak alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz. Alternatif Bank Bonus kartınız ile tüm Alternatif Bank ATM’lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır