Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

arkaplan

Alternatif Bank Kredi Kartı

Alternatif Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmak ve kredi kartı özelliklerini görmek, kıyaslamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Alternatif Bank Hakkında

Türk Bankacılık sektörüne 1991 yılında katılan Alternatif Bank, Katar kökenli The Commercial Bank’ın bir parçası. Kusursuz hizmet anlayışı ile 49 şubede hizmet veren banka Fitch Ratings ve Moody’s gibi uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından The Commercial Bank’ın güçlü desteği ile anılmaktadır.

  • Banka ATM sayısı 51
  • Banka üye iş yeri sayısı -
  • Pek çok bankacılık işlemini şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilmenizi sağlayan AlternatifKart, Alternatif Bank’ın sunduğu banka kartıdır. Para taşımanıza gerek kalmadan, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bu kart ile para çekme, para yatırma, EFT/havale, bakiye sorgulama gibi bankacılık işlemlerinizi de Alternatif Bank ATM’lerinden hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Türkiye’de ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemi bulunan tüm iş yerlerinde kullanabileceğiniz Alternatif Bank Bonus kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, biriktirdiğiniz bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus biriktirmenin yanı sıra bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir ve Bonus’a özel çeşitli kampanyalardan yararlanarak alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz. Alternatif Bank Bonus kartınız ile tüm Alternatif Bank ATM’lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

  • Dünyanın her yerinde size eşsiz ayrıcalıklar sunan Alternatif Bank Diners Club Card, 190 ülkede 28 milyon iş yerinde geçerli. Diners Club Card ile yeme, içme ve seyahat alanlarında pek çok ayrıcalığa sahip olmakla birlikte yaptığınız harcamalardan mil kazanabilir, biriktirdiğiniz millerinizle dilediğiniz hava yolu şirketinden uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartı sayesinde dünyanın pek çok havaalanında, lounge hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

  • Alternatif Bank’ın aidatsız kredi kartı seçeneği olan Uygun Kart ile yıllık kredi kartı ücreti ödemeden tüm kredi kartı olanaklarından yararlanabilmeniz mümkün. Uygun Kart’ınızla Bonus üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerden bonuz kazanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

  • Hangikredi’nin, Alternatif Bank kredi kartlarına özel bu sayfasında bankanın tüm kart türlerini görebilir ve özelliklerine göre inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ana sayfasından diğer bankaların kredi kartlarını inceyeleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon