Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Worldcard

Avantajlar

Yapı Kredi Visa ile Trendyol’da 40 TL indirim!

  • Üye işyeri sayısı:360.000

  • ATM sayısı:2.987

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa

  • Yıllık Ücret: 139,50 TL
Anlaşmalı olduğumuz bankaya başvurun, avantajlardan faydalanmaya başlayın!

  • World ile anlaşmalı Üye İşyeri’nde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri Yok

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 69,75 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içinde ve yurt dışında atmlerde %1,05'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı, bir yıldan sonra dönem borcunun %30'u olacaktır.

Worldcard Kampanya

 

Yapı Kredi Worldcard ile pek çok kampanyayı müşterileri ile buluşturuyor. Pek çok sektörden firma ile anlaşması olan Yapı Kredi Worldcard sayesinde, sadece taksitli alışveriş değil, aynı zamanda indirimli alışveriş yapmak da mümkün. Benzin istasyonlarından giyim mağazalarına, restoranlardan marketlere kadar pek çok yerde Worldcard kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

 

Worldcard kredi kart başvurusu yapmak oldukça kolay. Mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden kısa sürede başvuru işlemleriniz tamamlanıyor. Aylık gelirinize ve kredi notunuza göre belirlenen kredi kartı limiti neticesinde başvurunuz alınarak, ortalama 5 iş günü içerisinde kartınız teslim ediliyor. Eğer bankanın müşterisiyseniz, herhangi bir belge talep edilmeksizin Worldcard kredi kartı başvurusu gerçekleşiyor. Bankanın yeni müşterisi olacak olan kişiler için gelir belgesi istenme ihtimali söz konusu.

Worldcard Akaryakıt Kampanyaları

 

Worldcard sayesinde akaryakıt alanında pek çok indirimden yararlanma ve puan kazanma şansı elde edebilirsiniz. Anlaşmalı benzin istasyonlarından, kampanya dahilinde yapacağınız akaryakıtlarda indirim kazanma, puan elde etme fırsatları sizi bekliyor.

Worldcard

 

Worldcard, uzun süredir en çok tercih edilen kredi kartları arasında yerini alıyor. Birbirinden farklı kampanya seçeneklerinin yanında kullanım kolaylığı sayesinde, alışverişleri daha keyifli hale getirmek mümkün. 25 yıldır pek çok kişiye ulaşan ve her sene yeni eklenen özellikleri ile kredi kartı kullanımını daha avantajlı hale getiriyor. HangiKredi kredi kartı sayfası üzerinden kredi kartlarını karşılaştırabilir ve avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi  Worldcard Başvurusu

 

Yapı Kredi  Worldcard başvurusunu internet ya da şubelerden kısa sürede yapabilirsiniz. Worldcard’ın avantajlı seçeneklerinden yararlanmak için gelirinizi beyan ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi notunuz, aylık toplam kredi ya da kredi kartı borcunuz üzerinden direkt olarak başvurunuza geri dönüş yapılır. Başvurunun onaylanması durumunda 5 iş günü içerisinde kredi kartınızı teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.