Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
Enpara.com Şirketim Kredi Kartı

Enpara.com Şirketim Kredi Kartı

Enpara.com

Kart Özellikleri

Üye İşyeri Sayısı: 250.000

ATM Sayısı: 4.300

Kazanç Türü: -

Alışveriş Faizi: %2,81

Yıllık Ücret

ÜCRETSİZ

Daha Fazla Göster

Enpara.com Şirketim Kredi Kartı ömür boyu aidatsız kredi kartıdır. Enpara.com Şirketim veya QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 5 harcamanızı toplamda 5.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarında kredi kartınız üzerinden şirketinizin limitleri dahilinde nakit avans kullanabilir, dilerseniz 6 aya varan taksit seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz.

HangiKredi finansal ürünlerin karşılaştırılması ve başvuruların kullanıcılar tarafından bankalara yapılması konusunda destek olur. Kredi kartına özel hazırlanan ürün ve kredi kampanyalarının tahsisi, kredi notunuza, sigorta kullanım durumunuza göre ilgili banka politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilmekte ve değişkenlik gösterebilmektedir. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kart Bilgileri

 • Nakit Avans Faizi:

  %3,57

 • Kart Sağlayıcı:

  MasterCard

 • İşlem Gecikme Faizi:

  %3,11

 • Nakit Avans Gecikme Faizi:

  %3,87

 • Ek Kart Ücreti:

  Yok

 • Asgari Ödeme Tutarı:

  Banka özelinde değişkenlik göstermekle birlikte dönem borcunun minimum %10'udur.

 • Nakit Avans Ücreti:

  Yurt içindeİşlem başına: %1,00 (BSMV hariç)

  Yurt dışındaİşlem başına: %3,00 (BSMV hariç)

Daha Az Göster

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon