Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 6.09.2022 Güncelleme Tarihi: 22.02.2024

Kredi alma aşamasında uzun belge işlemleriyle uğraşmak ne yazık ki süreci uzatabiliyor.

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları
Süreçlere takılmadan, kredi kartlarının %0 faizli taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanarak, nakit ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yapı Kredi'den Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

ykb taksitli nakit avans

Yapı Kredi Müşterisi Ol!

Yapı Kredi mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Akbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

Akbank taksitli nakit avans

Akbank Müşterisi Ol!

Akbank, Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL taksitli nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Akbank Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA'dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans & İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA'dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans & İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA nakit avans

Garanti BBVA, Garanti Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel fırsatları müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Garanti Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterisi Ol!

QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans

qnb taksitli nakit avans

QNB Finansbank Müşterisi Ol!

QNB Finansbank, mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

İş Bankası’ndan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

işbankası taksitli nakit avans

İş Bankası Müşterisi Ol!

İş Bankası, mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olanlara özel 30.000 TL faizsiz nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir ve kredi kartı başvurunuz onayladığında anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Denizbank’tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

denizbank taksitli nakit avans

Denizbank Müşterisi Ol!

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden başvurarak yeni müşteri olanlara 10.000 TL taksitli nakit avans ve 20.000 TL kredi fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek bireysel kredi kartı başvurusu yapabilir ve başvurunuz onaylandığında faizsiz taksitli nakit avans tekifinden anında faydalanabilirsiniz.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz taksitli nakit avans, bankaların standart kredi türünden farklı olarak, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında para desteği sunduğu bir hizmettir. İhtiyaç kredisinden farklı olarak, aldığınız nakit üstüne herhangi faiz yükü binmeden %0 faizli yani faizsiz olarak, kredi kartınız üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans vadeleriyse bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi genellikle 2 ay ile 12 ay vade arasında değişiyor. Nakit avanstan kredi kartınızın limitine göre, belirli şartlar altında istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kredi kartınıza tanımlanan nakit avansı bankanızın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işleminizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.HangiKredi’nin uzaktan müşteri edinimi hizmeti ile şubeye gitmeden bankaları anında karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bankanın hemen müşterisi olabilirsiniz.

Bilgilendirme: 

Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kampanyadan, bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

115 Oy

-

3,24 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Omnichannel ve Multichannel Pazarlama Nedir? 1.03.2024

  Omnichannel ve Multichannel Pazarlama Nedir?

 • Shrinkflasyon ve Skimpflasyon Nedir? 28.02.2024

  Shrinkflasyon ve Skimpflasyon Nedir?

 • Konut Satış Verilerini Nasıl Yorumlamalıyız? 28.02.2024

  Konut Satış Verilerini Nasıl Yorumlamalıyız?

 • Mevduat Hesabı Türleri Nelerdir? 22.02.2024

  Mevduat Hesabı Türleri Nelerdir?