Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

%0 Faizli Nakit Avans Kampanyaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 6.09.2022 Güncelleme Tarihi: 25.01.2023

Kredi alma aşamasında uzun belge işlemleriyle uğraşmak ne yazık ki süreci uzatabiliyor.

%0 Faizli Nakit Avans Kampanyaları
Bu gibi süreçlere takılmadan, kredi kartlarının %0 faizli taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanarak, nakit ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Garanti BBVA'dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz(%0 Faiz) İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA Müşterisi Ol!

Garanti BBVA, Garanti Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel, 10.000 TL’ye varan 6 ay taksitli %0 faizli, masrafsız nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Garanti Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

DenizBank'tan İlk Defa Kart Alacaklara Özel Faizsiz(%0 Faiz) Nakit Avans

DenizBank Kredi Kartı

DenizBank Müşterisi Ol!

DenizBank, DenizBank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel, 5.000 TL’ye varan 6 ay taksitli %0 faizli, masrafsız nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için DenizBank Mobili indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

İş Bankası'ndan Yeni Müşterilere Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans

İş Bankası Kredi Kartı

İş Bankası Müşterisi Ol!

İş Bankası, İş Bankası Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel, 10.000 TL’ye varan 5 ay taksitli %0 faizli, masrafsız nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için İş Bankası Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan İlk Defa Kart Alacaklara Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans

QNB Finansbank Kredi Kartı

Hemen Başvur!

Finansbank, ilk defa kredi kartı alacak müşterilerine özel 10.000 TL'ye varan, 6 Ay taksitli, %0 faizli nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Hemen Başvur'a tıkla, başvurunu yap ve HangiKredi kullanıcılarına özel bu fırsattan yararlan!

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz taksitli nakit avans, bankaların standart kredi türünden farklı olarak, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında para desteği sunduğu bir hizmettir. İhtiyaç kredisinden farklı olarak, aldığınız nakit üstüne herhangi faiz yükü binmeden %0 faizli yani faizsiz olarak, kredi kartınız üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans vadeleriyse bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi genellikle 2 ay ile 12 ay vade arasında değişiyor. Nakit avanstan kredi kartınızın limitine göre, belirli şartlar altında istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kredi kartınıza tanımlanan nakit avansı bankanızın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işleminizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.HangiKredi’nin uzaktan müşteri edinimi hizmeti ile şubeye gitmeden bankaları anında karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bankanın hemen müşterisi olabilirsiniz.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

51 Oy

-

3,18 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Devalüasyon Nedir? 8.02.2023

  Devalüasyon Nedir?

 • KKM ve Dövizden Dönüşümlü KKM Farkı 7.02.2023

  KKM ve Dövizden Dönüşümlü KKM Farkı

 • Emeklilikten Sonra Çalışmada Maaş Kesintisi 6.02.2023

  Emeklilikten Sonra Çalışmada Maaş Kesintisi

 • Kira Öder Gibi Nasıl Ev Sahibi Olunur? 1.02.2023

  Kira Öder Gibi Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon