Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

%0 Faizli Nakit Avans Kampanyaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 6.09.2022 Güncelleme Tarihi: 21.09.2022

%0 Faizli Nakit Avans Kampanyaları

Kredi alma aşamasında uzun belge işlemleriyle uğraşmak ne yazık ki süreci uzatabiliyor bu gibi süreçlere takılmadan, kredi kartlarının %0 faizli taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanarak, nakit ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Garanti BBVA’dan Yeni Müşterilere Özel Faizsiz (%0 Faiz ) Nakit Avans

Garanti BBVA Müşterisi Ol!

Garanti BBVA, Garanti Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel, 5.000 TL’ye varan 6 ay taksitli %0 faizli, masrafsız nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Garanti Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

YapıKredi’den Yeni Müşterilere Özel Faizsiz ( %0 Faiz) Nakit Avans

YapıKredi Müşterisi Ol!

YapıKredi, YapıKredi Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel, 5.000 TL’ye varan 12 ay taksitli %0 faizli, masrafsız nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için YapıKredi Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan İlk Defa Kart Alacaklara Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans

Hemen Başvur!

Finansbank, ilk defa kredi kartı alacak müşterilerine özel 5000 TL'ye varan, 6 Ay taksitli, %0 faizli nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Hemen Başvur'a tıkla, başvurunu yap ve HangiKredi kullanıcılarına özel bu fırsattan yararlan!

Diğer Fırsatlar

Akbank’tan Yeni Müşterilere İhtiyaç Kredisi

Akbank Müşterisi Ol!

%0,99, 12 ay vadeli, 15.000 TL fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken, şubeye gitmeden, HangiKredi üzerinden bankanın müşterisi olmak. HangiKredi ile şubeye gitmeden kısa süre içerisinde bankanın müşterisi olabilir, ihtiyacın olan krediyi anında çekebilirsin!

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz nakit avans, bankaların standart kredi türünden farklı olarak, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında para desteği sunduğu bir hizmettir. İhtiyaç kredisinden farklı olarak, aldığınız nakit üstüne herhangi faiz yükü binmeden %0 faizli yani faizsiz olarak, kredi kartınız üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans vadeleriyse bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi genellikle 2 ay ile 12 ay vade arasında değişiyor. Nakit avanstan kredi kartınızın limitine göre, belirli şartlar altında istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kredi kartınıza tanımlanan nakit avansı bankanızın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işleminizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.HangiKredi’nin uzaktan müşteri edinimi hizmeti ile şubeye gitmeden bankaları anında karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bankanın hemen müşterisi olabilirsiniz.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

13 Oy

-

3,23 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • E-Devlet Üzerinden SGK Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır? 30.09.2022

  E-Devlet Üzerinden SGK Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • Kesin Onaylı Kredi Kartı Nedir? 28.09.2022

  Kesin Onaylı Kredi Kartı Nedir?

 • HangiKredi'den Ümraniyespor Forması Hediye 28.09.2022

  HangiKredi'den Ümraniyespor Forması Hediye

 • Dijital Ayak İzi Nedir? 27.09.2022

  Dijital Ayak İzi Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon