Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

KOBİ Kredisi

KOBİ kredisi hesaplama ve başvuru süreci ile ilgili tüm merak ettikleriniz. 

 • Sıralama

Girişimcilerin sayısı her geçen gün çoğalıyor. Bu kapsamda kadın girişimciler de anlamlı destekler ile teşvik ediliyor. Çeşitli ayrıcalıklarla iş kurma imkanları elde eden kadın girişimcilere KOSGEB tarafından oldukça avantajlı hibeler veriliyor. KOSGEB kadın girişimci kredisi ve hibeler hakkında aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmak için bu yazımızdan destek alabilirsiniz.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 16.09.2020

 • 0 Yorum

Girişimciler ve KOBİ’ler için yatırım ya da kullanım amacıyla kredi almak son derece önemli olabilir. Bu noktada bireysel iş yeri kredileri, esnafların ihtiyaçlarını karşılamaları için oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 5.08.2020

 • 0 Yorum

Türkiye’de 1952 yılında Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereği Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifleri kurulmuş, daha sonrasında bu kurum Kooperatifler Kanunu kapsamında bugüne kadar gelmiştir.  Bu kurumun kuruluş amaçları arasında kooperatife ortak olan esnaf ve sanatkarların mesleki faaliyetlerini devam ettirmesi için ihtiyaçları olan krediyi sağlamak ya da kredi ve banka teminat mektubu alacak şekilde kefil olmak yer alıyor.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 1.07.2020

 • 0 Yorum

Koronovirüse karşı alınan ekonomik önlemler kapsamında son günlerde daha sık duymaya başladığımız Kredi Garanti Fonu (KGF) ile ilgili akıllarda pek çok soru işareti var. Alınan son karar ile Kredi Garanti Fonu’nun sağladığı bakiye tutarı 250 milyar TL’den 500 milyar TL’ye yükseltildi. KGF’nin kefalet limiti ise 25 milyar TL’den 50 milyar TL’ye yükseltildi. Koronovirüs salgını nedeni ile zor durumda olan işletmelerin bu fon sayesinde kredi kullanabilmesini sağlayacak olan bu yeni gelişmelerle birlikte KGF’yle ilgili soru işaretleri daha da arttı. Bu fonun tam olarak ne işe yaradığı, KGF ile kimlerin kredi alabileceği, nasıl hesaplandığı gibi soruları bu yazımızda yanıtlamaya çalıştık…

Devamını oku

Kadın girişimcileri iş hayatında desteklemek için bankalar dönem dönem kredi ürünleri sunmakta. İş hayatında aktif rol almak isteyen kadın girişimcileri desteklemek ve kadınların iş hayatında daha çok yer almasını sağlamak amacıyla hazırlanan güncel kampanyaları sizin için derledik.

Devamını oku

Esnafların nakit ihtiyacı için başvurabileceği KOBİ kredileriyle ilgili detayları Hangikredi.com olarak derledik.

Devamını oku

Yeni bir iş kurmak ya da işletmenizi geliştirmek için bankaların sunduğu KOBİ kredisi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. KOBİ’lere yönelik bir kredi ürünü olan iskonto kredisi ve iştira kredisinin detaylarını sizin için derledik.

Devamını oku

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.