Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Kasko

En avantajlı kasko seçimi ile ilgili tüm detaylar. 

 • Sıralama

Aracınızın farklı riskler altında zarara uğraması halinde maddi hasar desteği, özel kasko sigortası şartları tarafından sağlanıyor.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 3.01.2021

 • 0 Yorum

Kaskoda Teminat Dışında Kalan Haller Nelerdir?

 1. Aracın kaza sonrasında oluşan masrafları sigorta tarafından karşılansa da aracın içinde uyuşturucu madde ya da sınırın üzerinde alkollü kişi varsa zararlar teminat dışı kalır.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 24.12.2020

 • 0 Yorum

Trafiğe çıkan her motosiklet, potansiyel anlamda pek çok risk ile karşı karşıyadır. Motosikletler yapıları gereği otomobillere kıyasla daha riskli bir gruptadır. Bu riskleri minimize etme noktasında kasko gibi opsiyonlar ön plana çıkar. Motosiklet trafik sigortası ile sıklıkla karıştırılan motosiklet kaskosu, fark yaratan güvencelerden birisi. Motosiklete ve ekipmanlarına ilişkin herhangi bir sorun yaşadığınızda kaskonun sunduğu geniş teminatlardan yararlanabilirsiniz. Motosiklet kaskosunun ne olduğuna, ne gibi yararlar sağladığına, fiyatların neye göre değiştiğine ve kullanıcılar için avantajlarına daha yakından bakalım.

Devamını oku

Araç hasar sorgulama yapmak, ikinci el araç alacağınız durumda doğru bir seçim yapmanız için büyük önem taşıyor. Sıfır araç alımı için bütçeniz yoksa ya da ikinci el araç almayı tercih ediyorsanız, aracın hasar kaydını mutlaka sorgulamalısınız.

Devamını oku
 • Yağmur Solakoğlu

  Yağmur Solakoğlu

 • 31.08.2020

 • 0 Yorum

International Bank Account Number’ın kısaltılması olarak hayatımıza giren IBAN kavramı, en çok kullanılan bankacılık terimlerinden biri. İster büyük bir şirket sahibi olun, ister kendi halinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyor olun mutlaka IBAN ile bir işiniz oluyor.

Devamını oku

Kasko sigortası ile olası hasar durumlarına karşı aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Hem seyir halindeyken hem de park halindeyken meydana gelebilecek hasarları karşılamaya yönelik olan kasko sigortasını seçerken dikkat edeceğiniz birkaç küçük detay sayesinde aracınızda meydana gelen tüm hasarlar kaskonuz tarafından karşılanabilir.

Devamını oku

Kasko sigortası aracınızı hasarlara karşı maddi güvence altına almayı sağlayan avantajlı bir sigorta türü ancak kaskonuzu yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunlardan en önemlisi ise karşılıksız kasko.

Devamını oku

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.