Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi hesaplama, başvuru ve başvuru sonrası ile iligli tüm merak ettikleriniz. 

 • Sıralama

Kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar her alanda farklı seçeneklerle kredi imkanı sunmakta. Bankaların geniş opsiyonları ve faiz oranları neticesinde geniş bir karşılaştırma ve en uygun krediyi bulma imkanı doğuyor.

Devamını oku
 • Gökçe Türkmen

  Gökçe Türkmen

 • 24.12.2020

 • 0 Yorum

Bankaların nakit çözüm için sundukları en önemli iki opsiyon arasında ihtiyaç kredisi ve nakit avans bulunuyor. Kolay bir şekilde alınabilen bu seçenekler doğrultusunda anlık olarak ihtiyacınız olan nakit miktarına sahip olabilirsiniz.

Devamını oku

Kredi çekmek isteyenlerin karşısına bazen kefil şartı çıkabiliyor. Banka tarafından bir güvence olarak görülen kefil durumu, kredi çekmek isteyenlerin hayallerini kırabiliyor. Bu yüzden kefil nedir, kefilsiz kredi nedir, kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir, şubesiz bankacılık ile kefilsiz kredi nedir, kredi için kontrol edilen kriterler neler, kredi çekerken nelere dikkat edilmeli, kefil dışında kredi çekerken hangi belgeler istenir, bankaların güncel kredi faiz oranları nelerdir gibi detayları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Devamını oku

Bankaların kredi imkanları farklı vadelerle sunulabiliyor. Güncel olarak 36 aya kadar vadelendirilebilen ihtiyaç kredileri, tüketicinin talebi doğrultusunda erken kapama ya da ara ödeme söz konusu olabiliyor. Bu durumda da bankaların faiz konusunda belli indirimleri olabiliyor. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde erken ödeme indirimi nedir, kredi sigortalarındaki durum ne olur, erken ödeme indirimi nasıl hesaplanır gibi konuların detaylarını bulabilirsiniz.

Devamını oku
 • Altuğ Özkılıç

  Altuğ Özkılıç

 • 18.08.2020

 • 0 Yorum

Genellikle dini hassasiyetler nedeniyle faizli kredi kullanmak istemeyen tüketiciler için katılım bankalarının bir çözümü var: Finansman! Kredilerin yanında çok bilinen bir yöntem olmasa da belli bir kesim tarafından çok fazla tercih edilebiliyor. Eşya alımı, eğitim, sağlık gibi alanlardaki nakit ihtiyaçlarınızı çözebileceğiniz ihtiyaç finansmanı nedir, hangi şartlarda verilir, hangi bankalar tarafından verilir, kredi notu önemli mi gibi detayları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Devamını oku
 • Gökçe Türkmen

  Gökçe Türkmen

 • 18.08.2020

 • 0 Yorum

Acil nakit ihtiyacının karşılamanın en çok kullanılan yollarından biri ihtiyaç kredi. Peki nedir ihtiyaç kredisi, nasıl alınır? Daha da önemlisi cayma hakkı var mı ve ödenememesi durumunda neler yapılabilir? Merve Mumcu / Hangikredi.

Devamını oku

Emekli kredisi olarak da bilinen PTT kredisi, ihtiyaç kredisi çekmek isteyen emeklililerin en merak ettiği konulardan. Emekli iseniz ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız PTT aracılığı ile kredi kullanabilirsiniz.

Devamını oku

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.