Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi hesaplama, başvuru ve başvuru sonrası ile iligli tüm merak ettikleriniz. 

 • Sıralama

Kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar her alanda farklı seçeneklerle kredi imkanı sunmakta. Bankaların geniş opsiyonları ve faiz oranları neticesinde geniş bir karşılaştırma ve en uygun krediyi bulma imkanı doğuyor.

Devamını oku
 • Gökçe Türkmen

  Gökçe Türkmen

 • 24.12.2020

 • 0 Yorum

Bankaların nakit çözüm için sundukları en önemli iki opsiyon arasında ihtiyaç kredisi ve nakit avans bulunuyor. Kolay bir şekilde alınabilen bu seçenekler doğrultusunda anlık olarak ihtiyacınız olan nakit miktarına sahip olabilirsiniz.

Devamını oku

Kamu bankaları başta olmak üzere dönemsel olarak özel bankaların da katılım gösterdikleri en uygun kredi seçeneklerinden biri de destek kredisi. Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan destek kredileri, uygun faiz oranları ve erteleyerek ödemeli sistemi neticesinde kolay kullanım ve kolay ödeme imkanı sunuyor.

Devamını oku

Bankaların kredi imkanları farklı vadelerle sunulabiliyor. Güncel olarak 36 aya kadar vadelendirilebilen ihtiyaç kredileri, tüketicinin talebi doğrultusunda erken kapama ya da ara ödeme söz konusu olabiliyor. Bu durumda da bankaların faiz konusunda belli indirimleri olabiliyor. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde erken ödeme indirimi nedir, kredi sigortalarındaki durum ne olur, erken ödeme indirimi nasıl hesaplanır gibi konuların detaylarını bulabilirsiniz.

Devamını oku

Genellikle dini hassasiyetler nedeniyle faizli kredi kullanmak istemeyen tüketiciler için katılım bankalarının bir çözümü var: Finansman! Kredilerin yanında çok bilinen bir yöntem olmasa da belli bir kesim tarafından çok fazla tercih edilebiliyor. Eşya alımı, eğitim, sağlık gibi alanlardaki nakit ihtiyaçlarınızı çözebileceğiniz ihtiyaç finansmanı nedir, hangi şartlarda verilir, hangi bankalar tarafından verilir, kredi notu önemli mi gibi detayları yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.

Devamını oku
 • Gökçe Türkmen

  Gökçe Türkmen

 • 18.08.2020

 • 0 Yorum

Sosyal hayatı destek kredi paketi kapsamında destek verilecek ana başlıklar belirlenirken, bu başlıklar içerisinde en çok dikkat çekenlerden biri bisiklet kredisi oldu. Özellikle de bu pandemi sürecinde oldukça zorlanan minikleri mutlu etmek isteyen, ancak ekonomik sebepler ile bisiklet almakta zorlanan aileler için bu kredi paketi çok tercih ediliyor. Bisiklet fiyatları pandemiden dolayı makul durumda. Bir de bu destekle beraber hem yetişkinler hem de çocuklar mutlulukla kullanacakları bisikletlerine kavuşmuş olacaklar.

Devamını oku

Bahar ayları ile birlikte evlilik sezonu da açılıyor. Bu yıl pek çok düğün planı Koronavirüs sebebi ile ertelenmiş olsa da evlenecek çiftler için 2021’de evlilik masraflarının ne kadar tutacağı merak konusu.Bu konu çiftlerin tercihine göre oldukça değişken bir konu olsa da genel harcama kalemleri ve ortalama tutarları göz önünde bulundurarak sizin için bir hesaplama yaptık ve bu masrafları karşılayabileceğiniz evlilik kredisi ile ilgili detayları derledik.

Devamını oku

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.