Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Taksitli Nakit Avans

12 Aya varan taksitlerle ödeyebileceğiniz
Taksitli nakit avans hesaplayın!

Tavsiye Ettiğimiz Kredi Kartları

Kredi Kartı Avantajları

İnternetten Alışveriş
Güvenlik Önlemleri
Taksitli Alışveriş
Alışveriş Faizleri
Acil Nakit İhtiyacı
Nakit Avans Limitleri

Taksitli nakit avans nedir?

 

Taksitli nakit avans, bankaların acil nakit ihtiyaçları için sunduğu bir kredi ürünü. Kredi kartı üzerinden alınan nakit avansın bir benzeri olan taksitli nakit avansın en önmeli özelliği adından da anlaşılacağı üzere taksitlendirilebiliyor olması. Krediye alternatif olarak öne çıkan taksitli nakit avansı bankanın sunduğu limitler doğrultusunda alabilir, 12 aya varan vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz.

Nasıl taksitli avans kullanabilirim?

 

Taksitli nakit avans kullanabilmek için öncelikle bir kredi kartınız olması gerekiyor. Taksitli nakit avansınızı bankanın ATM, mobil ya da internet şubeleri aracılığı ile herhangi bir belge ibraz etmeniz gerekmeden ve başvuru süreci geçirmeden kolayca kullanabilirsiniz.

Bir yıl içinde kredi kartı ekstre borcunuzun %50’sini en az üç kez ödememişseniz tüm borcu ödeyene dek taksitli nakit avans kullanamazsınız.

Taksitli nakit avans mı yoksa ihtiyaç kredisi mi daha avantajlı?

 

Nakit ihtiyacınızı gidermek için başvurabileceğiniz iki ayrı yöntem olan ihtiyaç kredisi ve taksitli nakit avansın artıları ve eksileri var.

  • Geri ödeme süresi: İhtiyaç kredisinde borcunuzu en fazla 36 aya, taksitli nakit avansta en fazla 12 aya vadelendirebilirsiniz.
  • Faiz oranı: Genelde ihtiyaç kredisi faiz oranları taksitli nakit avans faiz oranlarından daha düşük olsa da dönem dönem bu durum değişikliğe uğrayabiliyor. Seçim yaparken en avantajlıyı belirleyecek temel nokta da bu aslında. En avantajlı seçeneğe ulaşabilmek için sitemizden ihtiyaç kredisi sogulaması ve nakit avans sorgulaması yapabilirsiniz.
  • Başvuru süreci: İhtiyaç kredisi çekebilmek için bankaya belge sunmanız ve başvuru yaparak başvuru sürecinin sonuçlanmasını beklemeniz gerekir. Taksitli nakit avansı ise anında çekebilirsiniz.
Hangikredi.com'dan Son Haberler