Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

THY' den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi 6 taksit ile yapabilirsiniz!

  • Üye işyeri sayısı:575.000

  • ATM sayısı:4.973

  • Kazanç Türü:Mil

  • Kart Sağlayıcıları:MasterCard

  • Yıllık Ücret: 197,50 TL


Miles&Smiles Platinum sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurup Garanti Bankası web sitesine yönlendirileceksiniz

Garanti Bankası sizi arasın

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Türkiye'nin en hızlı mil kazandıran, Türk Hava Yolları'nın resmi kredi kartı Miles&Smiles, dünyanın en prestijli markası American Express'in gücünü ve MasterCard deneyimini bir araya getirdi. Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri %2,02

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 98,50 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içi bankadan %3,75 + 6,80 TL diğer bankalardan %3,75 +9,10 TL'dir. Yurt dışı ise % 3,75 + 3,60 USD, % 3,75 + 2,40 EUR'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı (min. 10 TL) olacaktır.

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum

 

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum kredi kartı ile harcayın, mil kazanın, millerinizle bedavaya uçun! Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum kart ile mil kazanmanın yanı sıra havaalanı hizmetleri, taksit imkanları ve pek çok seyahat ayrıcalığından da faydalanabilirsiniz. Kazandığınız millerle kendinize uçak bileti alabilir, sevdiklerinize refakatçi bileti alabilir ya da uçuş sınıfınızı Business Class’a upgrade edebilirsiniz.

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum Kampanyaları

 

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum kampanyalarını takip ederek daha fazla mil kazanabilir, alışveriş keyfinizi gezi keyfine dönüştürebilirsiniz. Garanti Bankası’nın güncel kredi kartı kampanyalarını takip ederek daha fazla mil kazanabileceğiniz gibi bankanın sunduğu çeşitli taksit ve hizmet olanaklarından da faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum Başvurusu

 

Garanti Bankası Miles&Smiles Platinum kredi kartı başvurusunu Hangikredi.com aracılığı ile kolayca ve güvenle yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan kredi kartı sorgulama aracını kullanarak dilerseniz farklı kredi kartları için sorgulama yapabilir, kredi kartlarını karşılaştırabilir ve online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.