Kuveyt Türk Konut Finansmanı Hesaplama ve Başvuru

TL
select-icon
Kuveyt Türk konut finansmanı kâr payı oranları hesaplaması yapabilir, mortgage finansmanlarını karşılaştırabilir ve internetten ev finansmanı başvurusu yapabilirsiniz!

Kuveyt Türk 100.000 TL 60 Ay Vadeli Konut Finansmanları

Kuveyt Türk

Konut Finansmanı

Kâr Payı Oranı
info-icon

%3,09

Aylık Taksit

3.683,25 TL

Toplam Ödeme
info-icon

230.945 TL

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Kâr Payı Oranları

Konut Finansmanı

Finansman TutarıVadeKâr Payı
1.000 - 3.000.000 TL1 - 120 Ay%3,09incele
Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin bir biçimde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir.Türkiye’de iki Ar-Ge merkezine sahip tek finans kuruluşu unvanına sahip olan Kuveyt Türk, operasyonel çalışmalarının yanı sıra birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesi de üstlenmiştir.

Banka ATM Sayısı1.204
Banka üye iş yeri sayısı80.000

Kuveyt Türk Diğer Kredi,Kredi Kart ve Mevduat Ürünleri

Kampanyalardan Haberdar Ol

Sık Sorulan Sorular

 • Kuveyt Türk Konut Finansmanı Hesaplama

  arrow-up

  120 aya varan vade seçenekleri sunan Kuveyt Türk ile bütçenize uygun ödeme planlarından birini seçerek borcunuzu zorlanmadan geri ödeyebilirsiniz. Kuveyt Türk konut finansmanı hesaplaması yapmak için Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Konut kredisi faiz hesaplama aracının ilgili alanlarını kriterlerinize uygun olarak (tutar ve vade) doldurarak sorgulama işletimini başlatabilirsiniz. Bu sorgulama Kuveyt Türk’e ait sonuçların yanı sıra tüm bankalara ait konut kredilerini görebilirsiniz.

  En uygun konut kredisini bulmak için Hangikredi.com’dan çekmek istediğiniz tutar ve vadeye göre ev kredisi faiz hesaplaması yapabilirsiniz. Yaptığınız bu hesaplama ile aylık taksit tutarı, toplam ödeme, kredilendirme oranı, dosya masrafı, konut kredisi faiz oranları, kefil sayısı, yıllık maliyet oranı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Konut Finansmanı

  arrow-down

  Ev almak isteyenlerin nakit desteği Kuveyt Türk’ten! Kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız Kuveyt Türk’ten konut finansmanı desteği alabilirsiniz. Konut kredilerinden farklı olarak finansman desteği ile öne çıkan Kuveyt Türk, almak istediğiniz konutu sizin için alır ve üzerine kâr payı koyarak size satar. Kuveyt Türk konut finansmanı hesaplaması yapmak için Hangikredi.com ev kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

 • Kuveyt Türk Konut Finansmanı Başvurusu

  arrow-down

  Kuveyt Türk konut finansmanı başvurusunu Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. En uygun konut kredisini bulmak isteyenler için hesaplama ve karşılaştırma olanağı sunan Hangikredi.com aynı zamanda kredi başvuru hizmeti de sunmaktadır. Siz de ev almak istiyorsanız Hangikredi.com’dan kriterlerinize uygun sorgulama yaparak ev kredisi faiz oranlarını görebilir, en uygun ev kredisi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Faizsiz kredi ile ev almak istiyorsanız katılım bankalarının konut finansmanlarını inceleyebilirsiniz. Kuveyt Türk konut finansmanı ürünlerine de sitemizden ulaşmanız mümkün.

 • Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı Ödeme Planları

  arrow-down

  Kuveyt Türk Katılım Bankası konut finansmanı ürünleri arasında, özelliklerine ve ödeme koşullarına göre farklıklar vardır. 8 farklı konut finansmanı ürününün temel nitelikleri şunlardır:

  • Sabit Ödemeli Konut Finansmanı: Taksit tutarları sabit, aylar sonra bile ne kadar ödeme yapılacağı belli olan finansman ürünüdür.
  • Azalan Ödemeli Konut Finansmanı: Başlangıçta yüksek taksitler ödeyerek, sonraki aylarda rahat etmek isteyenlerin tercih edebileceği bir Kuveyt Türk konut finansmanıdır.
  • Azalan Kâr Oranlı Konut Finansmanı: Her yıl daha da azalan kâr oranları ile ödenen konut finansmanı ürünüdür. En fazla 10 yıl vadeli bu üründe de yine kâr payı oranları önceden belirlenir. Böylece hangi yıl ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini bilirsiniz.
  • Artan Kâr Oranlı Konut Finansmanı: “Gelirim her yıl düzenli olarak artıyor, şimdi küçük taksitlerle başlayayım, ilerleyen vadelerde düzenli olarak arttırırım” diyen tüketicilerin tercih edebileceği bir üründür. Bu konut finansmanı ile Kuveyt Türk kolay bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerine yardımcı oluyor.
  • Ara Ödemeli Konut Finansmanı: Bu üründe, belirleyeceğiniz aralıklarla Kuveyt Türk’e yüksek miktarlı ara ödemeler yapabilirsiniz. Bu sayede sonraki aylarda daha küçük taksitlerle geri ödemeler yaparsınız.
  • Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı: Geliriniz düzenli olmayabilir fakat yine de ev sahibi olabilirsiniz. Kuveyt Türk, hangi ay ne kadar ödeme yapmak istediğinize sizin kârar verebileceğiniz bir konut finansmanı hizmeti sunuyor.
  • Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı: Kuveyt Türk’ün, yurt dışında çalışan gurbetçilerimizin de ev sahibi olabilmesi için sunduğu bir ev finansmanıdır. Hangi ülkede olursanız olun, kazandığınız paranın birimi ne olursa olsun, Kuveyt Türk’e başvurun. Yabancı ülke vatandaşları da bu finansman kampanyasından yararlanabilirler.
  • Arsa – İş Yeri Finansmanı: Sadece ev sahibi olmak isteyenler için değil, yatırım yapmak ya da iş yeri açmak isteyenler için de Kuveyt Türk’te indirimli kâr payı oranlarına sahip finansmanlar var. 60 aya kadar olan vadelerden yararlanabileceğinizi unutmayınız.
  • Sabit Ödemeli Konut Finansmanı: Taksit tutarları sabit, aylar sonra bile ne kadar ödeme yapılacağı belli olan finansman ürünüdür.

  Kuveyt Türk konut finansmanı hesaplama, karşılaştırma ve başvuru hizmetleri Hangikredi.com’da tamamen ücretsiz! Hızlı, kolay ve kârlı…

Konut Finansmanı
Min. TutarMax. TutarVade SüresiMin. Yıllık Maaliyet OranıMax. Yıllık Maaliyet Oranı
500 TL3.500.000 TL1 - 240 Ay%44,35%127,68