Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Kolay Kredi Veren Bankalar

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 17.07.2020 Güncelleme Tarihi: 5.01.2023

Siz de acil para ihtiyacı içinde misiniz? Bu duruma çabucak çözüm bulabilmek için hangi bankaların daha kolay kredi kullandırdığını merak ettiğinizi tahmin ediyoruz.

Kolay Kredi Veren Bankalar
Bu yüzden anında kredi ihtiyaçları için hızlıca kredi kullandıran bankaları ve kolay kredi veren bankaların başvuru süreçlerini sizin için araştırıp adım adım yapmanız gerekenleri derledik.

Şubesiz Bankacılık İmkanları ile Kolay Kredi Alımı

Çabucak kredi almak istiyorsanız bunun için atabileceğiniz ilk adım şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalara başvuru yapmak olabilir. Bu bankalar evrak talep etmedikleri için diğer bankalara kıyasla daha kolay kredi kullandıran bankalardır. Bu kuruluşların başında, TEB’in online bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktif Bank’ın dijital bankacılık kolaylığı sunan N Kolay ve QNB Finansbank’ın online bankacılık imkanı olan Enpara.com gelmektedir.

Şubesiz bankacılık hizmeti alabileceğiniz bu bankalar, Kredi Kayıt Bürosu üzerinden kredi notunuza ve e-Devlet aracılığı ile SGK dökümünüze ulaşabildikleri için belge talep etmeye ihtiyaç duymuyorlar.

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

play image
play image

N Kolay kredi ile Hızlı Nakdi Çözüm

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay aracılığıyla şubeye gitmeye ve evrak toplamaya gerek olmadan ihtiyaç kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmasanız da N Kolay’dan rahatlıkla kredi alabilirsiniz.

Aktif Bank müşterisi olmamanız halinde ihtiyacınız olan imzalar için belirttiğiniz adrese bir kurye gelecek ve evrakları imzalamanız talep edilecektir. Bu adımı takiben acil kredi başvurunuz onaylandığı takdirde, talep ettiğiniz kredi meblağı hesabınıza yatırılacaktır.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisine Başvur

Dijital Bankacılık Kolaylığı ile Enpara.com İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile herhangi bir masraf çıkmadan, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitmeksizin avantajlı faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Online kanallar üzerinden direkt olarak kredi başvurunuzu yapmanız sonrasında şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank kullanıcısı değilseniz ihtiyaç duyulan belgeler ve imzalar için bir Enpara.com çalışanı istediğiniz yer ve zamanda size ilgili belgeleri ulaştırarak imzalamanıza imkan tanıyor.

Enpara İhtiyaç Kredisine Başvur

Online Bankacılık ile CEPTETEB Kredi Olanağı

CEBTETEB ihtiyaç kredisinin sunduğu online imkanlar sayesinde yine şubeye gitmeye gerek olmadan hızlıca ve kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurunuzu 1.000–30.000 TL aralığında yer alan acil parasal ihtiyaçlarınız için kullanabilir, geri ödemenizi 36 aya varan vadelerle yapabilirsiniz.

TEB müşterisi olmamanız halinde yine şubeye gitmenize gerek olmaksızın bir TEB çalışanı belirttiğiniz anda dilediğiniz yere gelip size gerekli belgeleri ulaştırıyor ve imzalamanızı sağlıyor.

Cepteteb İhtiyaç Kredisine Başvur

Kolay Kredi Veren Diğer Başlıca Bankalar

Şubesiz bankacılık olanağı sunmayan bankaların da yine online kanalları kullandıkları ve  internet sayesinde kolay kredi verdikleri uygulamaları ve kampanyaları bulunur. Bu bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin verdiği Anında Şubesiz Kredi hizmeti sayesinde online yollardan başvurunuzu gerçekleştirerek şubeye gitmeye ve evrak toplayıp beyan etmeye gerek olmadan hızlıca kredi başvurusu yapabilir, kredinizi hemen çekebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi: İş Bankası’nın sunduğu anında kredi imkanı aracılığıyla İşCep’ten veya online bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, evrak sunma gerekmeksizin kredinizi alabilirsiniz. Bu kredi imkanı ile 25 bin TL’ye varan tutarlarda kredi kullanmanız mümkün.

ING e-Kredi: ING e-Kredi olanağı ile ING müşterisi olmasanız bile şubeye gitmenize gerek olmadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında talep ettiğiniz meblağ anında hesabınıza geçecektir.

Akbank Direkt Kredi: Akbank Direkt Kredi de yukarıda sıraladığımız bankalar gibi, şubeye gitmeye gerek duymadan online bankacılık imkanları sunarak kredi almanıza olanak tanıyan bir kredi ürünü. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye varan belgesiz, imzasız kredi çekebilmeniz mümkün.

İhtiyaç Kredisi Nedir ve Nasıl Alınır?

Tüm kredileri incelemek ve bütçenize en uygun kredi bulmak için ihtiyaç kredisi sayfamızdan hesaplama yapabilirsiniz.  

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

23 Oy

-

3,52 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

58 Yorum

Mehmet
Mehmet 16.08.2020 • 00:00

3.ve 6 ay ertelemeli pandemi. genel İhtiyaç kredisi uygulaması bitmişti siz o krediler için biği veriyorsunuz o üş bankanın sitesinde böyle bir bilği yok

Yanıtla Beğen(7)
ikon
hangikredi 24.08.2020 • 00:00

Bilgi Merkezi kanalımızı takipte kalın, lütfen

Beğen(4)
Yetkin
Yetkin 7.08.2020 • 00:00

İhtiyaç kredisi

Yanıtla Beğen(5)
ikon
Hangikredi 11.08.2020 • 00:00

Merhaba Yetkin, Sitemizden bankalara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsin. https://www.hangikredi.com/kredi/ihtiyac-kredisi

Beğen(4)
Daha Fazla Yorum

Son Eklenen İçerikler

 • Kur korumalı mevduat üst faiz sınırı kaldırıldı! 27.01.2023

  Kur korumalı mevduat üst faiz sınırı kaldırıldı!

 • Banka Çalışma Saatleri 27.01.2023

  Banka Çalışma Saatleri

 • e-Defter Nedir? Avantajları Nelerdir? 24.01.2023

  e-Defter Nedir? Avantajları Nelerdir?

 • 4A, 4B, 4C Sigorta Tanımları ve Özellikleri 24.01.2023

  4A, 4B, 4C Sigorta Tanımları ve Özellikleri

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon