Kolay kredi veren bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar

Acil para ihtiyacına hızla çözüm bulabilmek hangi bankaların daha kolay kredi verdiği tüketicilerin en çok merak ettikleri arasında. Acil kredi ihtiyaçları için anında kredi veren bankaları ve kolay kredi veren bankaların başvuru süreçlerini sizin için araştırdık.

Şubesiz bankacılık olanakları

Hızla kredi alabilmek için başvurabileceğiniz öncelikli bankalar şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar olabilir. Bu bankalar evrak talep etmediklerinden dolayı çok daha kolay kredi veren bankalardır. TEB’in dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktif Bank’ın dijital bankacılık hizmeti olan N Kolay ve QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com kolay kredi alabileceğiniz şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar arasında. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu kuruluşlar, Kredi Kayıt Bürosu aracılığı ile kredi notunuza ve e-Devlet aracılığı ile SGK dökümünüze ulaşabildiklerinden belge talep etmiyorlar.

Hemen Anında Krediye Başvur

CEPTETEB ihtiyaç kredisi

CEBTETEB ihtiyaç kredisi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online kanallar aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunu 1000 – 30.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçlarınız için yapabilir, kredinizi 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz. TEB müşterisi değilseniz yine şubeye gitmenize gerek yok çünkü bir banka çalışanı bildirdiğiniz saatte bildirdiğiniz yere gelerek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

N Kolay kredi ile anında kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay sayesinde şubeye gitmeye ve belge toplamaya gerek kalmadan ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi değilseniz bile  N Kolay’dan kolay kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank kullanıcısı olmamanız durumunda gerekli imzalar için bildirdiğiniz adrese bir kurye gönderilecek ve belgeler imzalatılacaktır. Yapmış olduğunuz acil kredi başvurusu onaylandığında, talep ettiğiniz tutar hesabınıza yatırılacaktır.

Masrafsız Enpara.com ihtiyaç kredisi

Enpara.com ile hiçbir masraf tutarı ödemeden, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitmeden avantajlı faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz ilgili belgeler için bir Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

Kolay kredi veren diğer bankalar

Ayrı bir şubesiz bankacılık hizmeti olmayan bankaların da internet üzerinden kolay kredi kullandırdığı bazı uygulama ve kampanyaları mevcut.

Akbank Direkt Kredi: Akbank Dikret Kredi de yine şubeye gitmeden dijital bankacılık olanaklarından faydalanarak kredi kullanmanızı sağlayan bir kredi ürünü. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye kadar belgesiz, imzasız kredi kullanabilmeniz mümkün.

ING e-kredi: ING e-kredi hizmeti ile ING müşterisi olsanız da olmasanız da şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin sunduğu Anında Şubesiz Kredi hizmeti ile online kanallardan başvuru yaparak şubeye gitmeye ve belge ibraz etmeye gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi: İş Bankası’nın sunduğu anında kredi olanağı ile İşCep’ten ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, belge ibraz etmeye gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi ürünü ile 25 bin TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkün.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin Tıklayın!
Kolay kredi veren bankalar
4.5 (90%) 4 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

10 yorum

 1. Kredi skorum 963 kredi alma ihtimali m nedir?

 2. Sayın Mukadder Fisun Abdullahoğlu,

  Kredi başvurusunu onaylayıp onaylamamak tamamen bankanın inisiyatifindedir. Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa kredi alma ihtimaliniz de o kadar yüksek olur. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu biraz daha yükseltmenizi tavsiye ederiz.

 3. kamuda memurum.kredi notum 1069.maaş bankama vadesi gelmemiş 3 taksit borcum kaldı.maaş bankam yani vakıfbank kredi notum düşük olduğu için kredi vermiyor.10.000 lira kredi için hangi bankaya başvurmalıyım?teşekkürler..

 4. Hayırlı akşamlar ben kirikkale isa bulut benim sorunum hiç bir bankaya borcum yok Kamu personeliyim 2014 senesinde talihsiz bir sonuçla kırmızı kaleme yakalandım ama borcumu kapattım şimdi sadece maaş hesabımdan sadece maaş yatıyor bende çekiyorum ben şu an bir kredi kartı ve kredi istiyorum ve de bu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum saygılar şimdiden teşekkür ederim

 5. Merhabalar 1298 kredi notum var hangi banka kolay kredi verir 3 aydın sigortalıyım ve düzenli olarak 3 adet kredi kartını ödüyorum…

 6. Sayın Harun,

  Bankaların kredi notu alt sınırı birbirinden farklıdır. Maaş bankanızdan daha kolay kredi alabilirsiniz.

 7. Sayın İsa Bulut,

  Kredi sicili beş yılda bir yenilenmektedir. Borcunuzu ödedikten sonraki beş sene içinde genellikle yaptığınız kredi ve kredi kartı başvuruları onaylanmaz ancak maaş bankanızdan kredi ve kredi kartı talep etmeyi deneyebilirsiniz.

 8. İki aylik sigortam var kredi almakistiyorum alabilirmiyim

 9. Sayın Sedat,

  Sigortalılık süresinin uzun olması bankanın kararını olumlu yönde etkiler fakat yine de belgelenebilir geliriniz ve sigortanız varsa kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir