Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar

Siz de acil para ihtiyacı içinde misiniz? Bu duruma çabucak çözüm bulabilmek için hangi bankaların daha kolay kredi kullandırdığını merak ettiğinizi tahmin ediyoruz. Bu yüzden anında kredi ihtiyaçları için hızlıca kredi kullandıran bankaları ve kolay kredi veren bankaların başvuru süreçlerini sizin için araştırıp adım adım yapmanız gerekenleri derledik.

Şubesiz Bankacılık İmkanları ile Kolay Kredi Alımı

Çabucak kredi almak istiyorsanız bunun için atabileceğiniz ilk adım şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalara başvuru yapmak olabilir. Bu bankalar evrak talep etmedikleri için diğer bankalara kıyasla daha kolay kredi kullandıran bankalardır. Bu kuruluşların başında, TEB’in online bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktif Bank’ın dijital bankacılık kolaylığı sunan N Kolay ve QNB Finansbank’ın online bankacılık imkanı olan Enpara.com gelmektedir.

Şubesiz bankacılık hizmeti alabileceğiniz bu bankalar, Kredi Kayıt Bürosu üzerinden kredi notunuza ve e-Devlet aracılığı ile SGK dökümünüze ulaşabildikleri için belge talep etmeye ihtiyaç duymuyorlar.

N Kolay kredi ile Hızlı Nakdi Çözüm

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay aracılığıyla şubeye gitmeye ve evrak toplamaya gerek olmadan ihtiyaç kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmasanız da N Kolay’dan rahatlıkla kredi alabilirsiniz.

Aktif Bank müşterisi olmamanız halinde ihtiyacınız olan imzalar için belirttiğiniz adrese bir kurye gelecek ve evrakları imzalamanız talep edilecektir. Bu adımı takiben acil kredi başvurunuz onaylandığı takdirde, talep ettiğiniz kredi meblağı hesabınıza yatırılacaktır.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Dijital Bankacılık Kolaylığı ile Enpara.com İhtiyaç Kredisi

Enpara.com ile herhangi bir masraf çıkmadan, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitmeksizin avantajlı faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. Online kanallar üzerinden direkt olarak kredi başvurunuzu yapmanız sonrasında şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank kullanıcısı değilseniz ihtiyaç duyulan belgeler ve imzalar için bir Enpara.com çalışanı istediğiniz yer ve zamanda size ilgili belgeleri ulaştırarak imzalamanıza imkan tanıyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Online Bankacılık ile CEPTETEB Kredi Olanağı

CEBTETEB ihtiyaç kredisinin sunduğu online imkanlar sayesinde yine şubeye gitmeye gerek olmadan hızlıca ve kolaylıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurunuzu 1.000–30.000 TL aralığında yer alan acil parasal ihtiyaçlarınız için kullanabilir, geri ödemenizi 36 aya varan vadelerle yapabilirsiniz.

TEB müşterisi olmamanız halinde yine şubeye gitmenize gerek olmaksızın bir TEB çalışanı belirttiğiniz anda dilediğiniz yere gelip size gerekli belgeleri ulaştırıyor ve imzalamanızı sağlıyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kolay Kredi Veren Diğer Başlıca Bankalar

Şubesiz bankacılık olanağı sunmayan bankaların da yine online kanalları kullandıkları ve  internet sayesinde kolay kredi verdikleri uygulamaları ve kampanyaları bulunur. Bu bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin verdiği Anında Şubesiz Kredi hizmeti sayesinde online yollardan başvurunuzu gerçekleştirerek şubeye gitmeye ve evrak toplayıp beyan etmeye gerek olmadan hızlıca kredi başvurusu yapabilir, kredinizi hemen çekebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi: İş Bankası’nın sunduğu anında kredi imkanı aracılığıyla İşCep’ten veya online bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, evrak sunma gerekmeksizin kredinizi alabilirsiniz. Bu kredi imkanı ile 25 bin TL’ye varan tutarlarda kredi kullanmanız mümkün.

ING e-Kredi: ING e-Kredi olanağı ile ING müşterisi olmasanız bile şubeye gitmenize gerek olmadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında talep ettiğiniz meblağ anında hesabınıza geçecektir.

Akbank Direkt Kredi: Akbank Direkt Kredi de yukarıda sıraladığımız bankalar gibi, şubeye gitmeye gerek duymadan online bankacılık imkanları sunarak kredi almanıza olanak tanıyan bir kredi ürünü. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye varan belgesiz, imzasız kredi çekebilmeniz mümkün.

İhtiyaç Kredisi Nedir ve Nasıl Alınır?

Tüm kredileri incelemek ve bütçenize en uygun kredi bulmak için ihtiyaç kredisi sayfamızdan hesaplama yapabilirsiniz.  

 

Kolay Kredi Veren Bankalar
2.3 (45.41%) 85 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

59 yorum

 1. Merhaba Volkan,

  Bankaların talep ettiği kredi notu aralığı birbirinden farklı olabiliyor. Sadece birkaç bankaya, notunu düşürmeyecek aralıklarla başvurarak şansını deneyebilirsin.

 2. herkese veriliyor durumu olan olmayana ben her bankaya baş vurdum ama hepsi de red etti ve çok ihtiyacım var 4çocuğa bakıyorum ve boşanma aşamasındayız eşimle ayrı yaşıyorum ben ve çocuklarım ama evimde eşya yok ne beyaz eşya nede normal eşya bu krdi ye baş vurum bu yüzden ve korona yüzünden işsizm evimin kirası 4ay birikti yakında ev sahibi benle cocukalrimi kapının önüne koyacak bu bankalar da önüne gelene veriyor kredi ama nedense bize gelmiyor

 3. İhtiyaç kredisi

 4. Merhaba benim kredi norum 1420 2016 da kanuni takibe düştüm kredi kullanmak istiyorum ama bana kredi vermiyorlar blokeli kredi kartı kullanıyorum iki aydır kredi çekmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor düzenli bir maaşım var 9 senedirvaralıksız sgk yatıyor teşekkür ederim

 5. 966 kredi puanım var , ve şu an ödemekte olduğum bir kredi var. Borç kapatma kredisi veren bankalar var mıdır bu puana göre … 50000 TL civarında

 6. Merhaba Muhittin,

  Borç kapatma kredisi tamamen bankaların inisiyatifinde olsa da kredi notu, mevcut ödeme düzeni gibi durumlar göz önünde bulundurularak başvuru değerlendirilir. Borç kapatma kredisi için bankalarla birebir görüşmeni tavsiye ederiz.

 7. Merhaba Rüzgar,

  Kredi sicilin bozuk olduğu için başvuruların onaylanmıyor olabilir. Kredi sicili beş senede bir yenilenmektedir ve herhangi bir kredili ürünün borcu nedeniyle yasal takibe düştüysen şu an sicilin bozuk olarak görünüyor olabilir.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir