Kolay kredi veren bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar

Acil para ihtiyacına hızla çözüm bulabilmek hangi bankaların daha kolay kredi verdiği tüketicilerin en çok merak ettikleri arasında. Acil kredi ihtiyaçları için anında kredi veren bankaları ve kolay kredi veren bankaların başvuru süreçlerini sizin için araştırdık.

Şubesiz bankacılık olanakları

Hızla kredi alabilmek için başvurabileceğiniz öncelikli bankalar şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar olabilir. Bu bankalar evrak talep etmediklerinden dolayı çok daha kolay kredi veren bankalardır. TEB’in dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktif Bank’ın dijital bankacılık hizmeti olan N Kolay ve QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com kolay kredi alabileceğiniz şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar arasında. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu kuruluşlar, Kredi Kayıt Bürosu aracılığı ile kredi notunuza ve e-Devlet aracılığı ile SGK dökümünüze ulaşabildiklerinden belge talep etmiyorlar.

Hemen Anında Krediye Başvur

CEPTETEB ihtiyaç kredisi

CEBTETEB ihtiyaç kredisi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online kanallar aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunu 1000 – 30.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçlarınız için yapabilir, kredinizi 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz. TEB müşterisi değilseniz yine şubeye gitmenize gerek yok çünkü bir banka çalışanı bildirdiğiniz saatte bildirdiğiniz yere gelerek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

N Kolay kredi ile anında kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay sayesinde şubeye gitmeye ve belge toplamaya gerek kalmadan ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi değilseniz bile  N Kolay’dan kolay kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank kullanıcısı olmamanız durumunda gerekli imzalar için bildirdiğiniz adrese bir kurye gönderilecek ve belgeler imzalatılacaktır. Yapmış olduğunuz acil kredi başvurusu onaylandığında, talep ettiğiniz tutar hesabınıza yatırılacaktır.

Masrafsız Enpara.com ihtiyaç kredisi

Enpara.com ile hiçbir masraf tutarı ödemeden, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitmeden avantajlı faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz ilgili belgeler için bir Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

Kolay kredi veren diğer bankalar

Ayrı bir şubesiz bankacılık hizmeti olmayan bankaların da internet üzerinden kolay kredi kullandırdığı bazı uygulama ve kampanyaları mevcut.

Akbank Direkt Kredi: Akbank Dikret Kredi de yine şubeye gitmeden dijital bankacılık olanaklarından faydalanarak kredi kullanmanızı sağlayan bir kredi ürünü. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye kadar belgesiz, imzasız kredi kullanabilmeniz mümkün.

ING e-kredi: ING e-kredi hizmeti ile ING müşterisi olsanız da olmasanız da şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin sunduğu Anında Şubesiz Kredi hizmeti ile online kanallardan başvuru yaparak şubeye gitmeye ve belge ibraz etmeye gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi: İş Bankası’nın sunduğu anında kredi olanağı ile İşCep’ten ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, belge ibraz etmeye gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi ürünü ile 25 bin TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkün.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin Tıklayın!
Kolay kredi veren bankalar
4.7 (94.29%) 7 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

17 yorum

 1. kredi notum 1459 kredi alma şansım varmı 3.5 aydır sigortalıyım

 2. Kredi notum 1092 en kısa sürede nasıl yükselir

 3. Sayın Arif,

  Tüm borçlarınızı kapatıp, kredi kartınızdan düzenli harcama ve ödemeler yaparak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

 4. Sayın Okan,

  Kredi başvurularının onaylanması tamamen bankaların inisiyatifindedir ancak kredi notunuz risksiz grupta olduğundan başvurularınızın onaylanma ihtimali yüksek. Sitemiz üzerinden bankalara kredi başvurusu yaparak bankaların size dönüş sağlamasını bekleyebilirsiniz.

 5. Tüm banka borçlarımı tek biryerden ödemek istiyorum fazla başvuru yaptim kimse şimdi vermiyor tüm borçlarim 30 bin tl.60 ay vadeli istiyorum. Ödemelerimde hiçbir sıkıntım yok .aslında çok acil 4 bin tl lazım bunun yerine hepsi kapansin oradan kalan 4000 olacak zaten

 6. Sayın Metin,

  Yapılan kredi başvuruları ortalama 30 gün içinde sistemden silinmektedir. Bir süre bekleyerek sadece birkaç bankaya yeniden başvuru yapmayı deneyebilirsiniz.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir