Kefilsiz Kredi

Acil nakit ihtiyacınız için belge toplama ve başvuru sürecinden geçmek istemiyorsanız bankaların sunduğu kefilsiz kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kefilsiz, belgesiz alabileceğiniz anında kredi seçenekleri ile ilgili detayları derledik…

Kredi başvurularında bankanın en çok üzerinde durduğu konular başvuru sahibinin kredi notu, geliri ve sigortalılık süresi. Tüm bu bilgiler banka tarafından incelenerek tüketiciye dönüş sağlanıyor. Kefil ise bankanın gerekli gördüğü durumlarda kullanılıyor. Acil nakit ihtiyacınız için başvuru sürecinden geçmek istemiyorsanız ve kefiliniz de yoksa bankaların daha düşük limitler için sunduğu kefilsiz kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Anında kredi olarak da anılan kefilsiz kredi için hiçbir belge toplamanıza gerek yok.

Kefil neden gerekli?

Kredi kullanırken kefil göstermek aslında zorunlu değil. Kefil, sadece bankanın gerekli gördüğü durumlarda devreye giriyor. Kefil, kredi ile ilgili sizinle aynı sorumluluğa sahip oluyor. Kefilsiz belgesiz kredi içinse bankaların anında kredi ürünleri daha doğru bir seçenek olacaktır.

İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLA

Şubesiz bankacılık ile kefilsiz kredi

Kefilsiz krediyi en kolay alabileceğiniz bankalar şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar. CEPTETEB. Enpara.com ve N Kolay belge toplamadan, kefilsiz gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz şubesiz bankalardan. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu bankalar kredi notunuzu Kredi Kayıt Bürosu, SGK dökümünüze ise e-Devlet aracılığı ile ulaşır. Böylece sizin belge toplamanıza gerek kalmaz.

Kefilsiz kredi veren bankalar

Kefilsiz  kredi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • CEPTETEB
 • Enpara.com
 • N Kolay
 • Akbank Direkt Kredi
 • ING e-Kredi
 • Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi
 • İş Bankası Anında Kredi

Anında kredi ürünlerine HangiKredi’den hızla başvurabilirsiniz.

ANINDA KREDİ BAŞVURUSU

Kefilsiz Kredi
4 (79.2%) 25 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

14 yorum

 1. Acil 20 bin tl borcum Var bana Yardımcı Olur musunuz

 2. Bayramdan sonra düğün yapacam oglumu evlendiricem aylık 4000 TL gelirim var. Kendi işim olduğu için çalışmam devam edecek yıl başında emekli maaşında olacak krddi için yardımcı olurmusunuz

 3. Merhaba,

  Sitemiz üzerinden bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsin.

 4. Merhaba Göksal,

  Borcunu daha kolay ödeyebilmek için bankan ile görüşerek yapılandırma talebinde bulunabilirsin ya da farklı bankalarla görüşerek borç transferi talep edebilirsin.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir