Kefilsiz Kredi

Acil nakit ihtiyacınız için belge toplama ve başvuru sürecinden geçmek istemiyorsanız bankaların sunduğu kefilsiz kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Kefilsiz, belgesiz alabileceğiniz anında kredi seçenekleri ile ilgili detayları derledik…

Kredi başvurularında bankanın en çok üzerinde durduğu konular başvuru sahibinin kredi notu, geliri ve sigortalılık süresi. Tüm bu bilgiler banka tarafından incelenerek tüketiciye dönüş sağlanıyor. Kefil ise bankanın gerekli gördüğü durumlarda kullanılıyor. Acil nakit ihtiyacınız için başvuru sürecinden geçmek istemiyorsanız ve kefiliniz de yoksa bankaların daha düşük limitler için sunduğu kefilsiz kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Anında kredi olarak da anılan kefilsiz kredi için hiçbir belge toplamanıza gerek yok.

Kefil neden gerekli?

Kredi kullanırken kefil göstermek aslında zorunlu değil. Kefil, sadece bankanın gerekli gördüğü durumlarda devreye giriyor. Kefil, kredi ile ilgili sizinle aynı sorumluluğa sahip oluyor. Kefilsiz belgesiz kredi içinse bankaların anında kredi ürünleri daha doğru bir seçenek olacaktır.

İş Bankası Anında Kredi'ye Hemen Başvur!

Şubesiz bankacılık ile kefilsiz kredi

Kefilsiz krediyi en kolay alabileceğiniz bankalar şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar. CEPTETEB. Enpara.com ve N Kolay belge toplamadan, kefilsiz gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz şubesiz bankalardan. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu bankalar kredi notunuzu Kredi Kayıt Bürosu, SGK dökümünüze ise e-Devlet aracılığı ile ulaşır. Böylece sizin belge toplamanıza gerek kalmaz.

Kefilsiz kredi veren bankalar

Kefilsiz  kredi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • CEPTETEB
  • Enpara.com
  • N Kolay
  • Akbank Direkt Kredi
  • ING e-Kredi
  • Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi
  • İş Bankası Anında Kredi

Anında kredi ürünlerine Hangikredi.com’dan hızla başvurabilirsiniz.

Anında Kredi Başvurusu
Kefilsiz Kredi
5 (100%) 5 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu aşağıya ekleyin!


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir