Sağlık giderleri için kredi çekebilir miyim?

Bankaların sunduğu tüketici kredileri nakit ihtiyaçları için imdada koşuyor. Mevcut birikimin ya da sigorta desteğinin yetersiz kaldığı sağlık durumlarında da tüketicilerin aklına gelen ilk seçenek tüketici kredileri…

Peki bankaların sağlık giderleri için sunduğu özel krediler var mı? Sağlık giderlerini karşılamak için hangi krediyi çekmeli?

Bankalar Sağlık Kredisi Veriyor Mu?

Kimi bankalar ihtiyaç kredisinin bir alt türü olarak sağlık kredisi ürünü sunsa da genel olarak bankalarda sağlık giderleri için sunulan özel bir kredi ürünü bulunmuyor. Bunun yerine bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi ürünleri sağlık giderlerinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini size sağlayacaktır.

Sağlık Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Bankalar sağlık kredisi ürünü yerine kimi zaman bazı sağlık kuruluşları ile anlaşmalı ihtiyaç kredisi verebilmekteler. Ameliyat, tedavi, ilaç gibi yüksek tutarlı sağlık giderlerini karşılamak için bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. En avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Sağlık Giderleri İçin Nasıl Kredi Alınır?

Sağlık giderlerinizi karşılamak amacıyla bankalardan maksimum 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Alabileceğiniz kredi tutarı ise gelirinize ve kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi alabilmek için geliriniz yeterli değilse bankaların sunduğu bir diğer ihtiyaç kredisi ürünü olan ipotekli kredi seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Sağlık giderlerinizi karşılamak amacıyla ihtiyaç kredisine başvurmak için nüfus cüzdanı ve gelirinizi gösteren belge yeterli olacaktır.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin Hemen Tıklayın

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz