Ethica Sigorta
Sağlık Sigortası

Ethica Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

SAĞLIK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Sağlık sigortası yaptırarak sağlığınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Küçük tutarlar ödeyerek sahip olacağınız sağlık sigortası poliçeniz sayesinde özel hastaneler ve tüm anlaşmalı kurumlarda ayakta ve yatarak tedavi imkanlarına ücretsiz ya da düşük ücret karşılığında ulaşabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Ethica Sigorta Sağlık Sigortası

 

Ethica Sigorta ile düşük poliçe tutarları ödeyerek sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ve seyahat sağlık sigortası ürünleri sunan Ethica Sigorta ile düşük prim tutarları ödeyerek özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilir ya da yurt dışı seyahatleriniz için sağlık güvencesine sahip olabilirsiniz.

Ethica Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

500’e yakın sağlık kuruluşu ile anlaşması olan Ethica Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak anlaşmalı sağlık kuruluşlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerine fark ödemeden SGK’nız ile hizmet alabilirsiniz.

Ethica Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Ethica Sigorta sağlık sigortası sorgulaması yapabilmek için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasında yer alan sigorta sorgulama aracından destek alabilirsiniz. Sağlık sigortası sorgualama aracının ilgili kısımlarını doldurarak sorgulama başlatabilir, sigorta şirketlerinden özel sağlık sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.