Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Anadolu Sigorta
Sağlık Sigortası

Anadolu Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası, sağlık harcamalarınızı özel hastanelerde ücretsiz ya da düşük tutarlarla karşılamanızı sağlar. Düşük tutar ödeyerek alacağınız sağlık sigortası poliçeniz ile özel hastanelerden kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası Neler Sunar?

 

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası ile özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmeti ücretlerini yüzde 100’e kadar güvence altına alabilirsiniz. Kaliteli sağlık hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilmenizi sağlayan Anadolu sağlık sigortası paketleri her bütçeye uygun çözümler sunmakta.

Anadolu Sigorta’nın sunduğu sağlık paketleri şu şekilde:

  • Bireysel Sağlık Sigortası
  • Nefes Sağlık Sigortası
  • Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Anadolu Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneleri Nasıl Öğrenirim?

 

Anadolu sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerin hangileri olduğuna Anadolu Sigorta’dan ulaşabilirsiniz. Sağlık sigortası seçerken üzerinde durmanız gereken en önemli konulardan biri anlaşmalı hastanelerin yaygınlığı. Anlaşmalı hastanelerin evinize ve iş yerinize yakın olması özel sağlık sigortanızın size sunacağı hizmetlerden daha kolay bir şekilde yararlanabilmenizi sağlar.

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Anadolu Sigorta sağlık sigortası fiyatları seçeceğiniz sigorta paketine göre değişiklik gösterir. Seçmiş olduğunuz paketin kapsamı, dahil ettireceğiniz ya da çıkarttıracağınız teminatlar, sigortalının yaşı ve hastalık geçmişi özel sağlık sigortası poliçe fiyatını doğrudan etkilemektedir. Anadolu sağlık sigortası poliçe fiyatlarını öğrenebilmek için Hangikredi.com’dan özel sağlık sigortası sorgulaması yapabilirsiniz.