Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Fatura Ödeme ve Sorgulama

HangiKredi Ödeme ile 3 Adımda Fatura Borçlarınızı Sorgulayın ve Güvenle Ödeyin!

Hangikredi Fatura Ödeme

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Faturanızı Nasıl Online Ödersiniz?
Faturanızı Nasıl Online Ödersiniz? Faturanızı Nasıl Online Ödersiniz?
Fatura Ödeme Merkezi Nasıl Kullanılır?
 • Bilgilerini Gir
  Bilgilerini Gir

  Bilgilerinizi tamamlayın, isterseniz bir sonraki ödemelerde kullanmak için üye de olabilirsiniz.

 • Kolayca Öde
  Kolayca Öde

  PAYCELL güvencesi ile kredi kartınızla kolay ve güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Faturayı Seç
  Faturayı Seç

  HangiKredi'de su, doğalgaz, elektrik, telekom ve çok sayıda anlaşmalı firmanın faturasını ödeyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz fatura türünü seçin ve abone numaranızı girin.

close icon
 • HangiKredi'de fatura ödeme işlemlerinde minimum 5 TL olmak üzere %4 komisyon oranı uygulanıyor. Tutarlara kdv dahildir.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi, tüm fatura ödemelerinizi tek bir kanal üzerinden sadece 3 adımda gerçekleştirebilmenizi sağlayan bir hizmettir. Farklı faturalarınız için farklı kanallar üzerinden tek tek ödeme yapmak yerine tüm aboneliklerinizi kaydederek kolayca fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Faturanızı internetten ödemek için HangiKredi Ödeme Merkezi’nden destek alabilirsiniz. Ödemek istediğiniz faturanın sayfasını ziyaret ederek ödeme yapabileceğiniz kurumları görebilir, abonelik numaranız ile fatura sorgulayabilir ve güvenle ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Fatura ödeme işleminden önce borcunuz olup olmadığını öğrenmek için fatura sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Fatura sorgulama işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilmek için ilgili alana abonelik numaranızı girmeniz yeterlidir. Abonelik numaranız ile birlikte sorgulama yaptıktan sonra borç bilginizi görüntüleyebilir ve güvenle ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden yaptığınız fatura ödemelerinden sonra ödemenize ilişkin oluşturulacak dekontu indirerek görüntüleyebilirsiniz. HangiKredi üzerinden yapacağınız işlemlerde kişisel verileriniz ve kart bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden yapacağınız fatura ödemeleriniz için her ay ödeme tarihiniz geldiğinde size ödeme yapmanız için hatırlatma yapılır. Böylece ödeme tarihlerinizi kaçırmaz, zamanında ödersiniz. HangiKredi üzerinden yapacağınız fatura ödemeleri tamamen güvenlidir ve kişisel verileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden yaptığınız fatura ödemenizi aynı gün içinde iptal edebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra aynı gün içerisinde sitemiz üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz ücret, ödeme yaptığınız karta iade edilir.

 • Fatura ödeme işlemini aynı gün içerisinde sitemiz üzerinden iptal edebilirsiniz. İptal işleminiz gerçekleştiğinde, ödemiş olduğunuz tutar ödeme yaptığınız karta iade edilir. İade tutarının ilgili karta yansıması bankadan bankaya farklılık göstermekle birlikte genellikle 1-3 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

 • Online ödeme sistemleri aracılığı ile fatura ödemelerinin internet üzerinden yapılmasına online fatura ödeme denilir. Online fatura ödeme işlemi tüm fatura ödemelerinizi tek bir yerden yönetmenizi sağlayarak size zaman tasarrufu sağlar. Yüksek güvenlik önlemleri sayesinde kişisel bilgileriniz korunarak üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve güvenle ilgili kuruma ulaşır.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon