Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde
Hangikredi Fatura Ödeme Su

Su Dağıtım Kurumları

Diğer Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekomünikasyon

  Telekomünikasyon Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online su faturası ödemek HangiKredi Ödeme Merkezi’nden destek alabilirsiniz. Online su faturası ödemek için ödeme merkezimizden sorgulama yaparak ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilir ve kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Su faturası sorgulama işlemini HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama işlemi yapabilmek için abone numaranız gereklidir. Abone numaranızı biliyorsanız kolayca sorgulama yaparak toplam borcunuzu öğrenebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden sorgulama yaparak gecikmiş fatura ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ödenmemiş faturalarınız arasından dilediğinizi seçerek sitemiz üzerinden güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura hatırlatma hizmetimizden yararlanarak fatura ödeme tarihlerinizi kolayca takip edebilir ve gecikmelerin önüne geçebilirsiniz.

 • Su faturası ödemelerine ilişkin gecikmelerde hizmet kesintisi için tüketiciye tanınan süre 3 aydır. 3 aylık fatura gecikmesinin neticesinde 10 gün içinde suyunuz kesilir. Suyunuz kesildikten sonra 2 ay içinde tüm borcunuzu ödememeniz durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılabilir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra genellikle aynı gün içinde su açılmaktadır.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden su faturası sorgulama işlemi yaparak faturanızın son ödeme tarihini de öğrenebilirsiniz. Online su faturası ödeme işlemini sitemiz üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemi için HangiKredi ile paylaştığınız verileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunmakta ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

 • Su faturası ödeme işlemini banka kartıyla ya da kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi Ödeme Merkezi’nden su faturası sorgulaması yaptıktan sonra ödemek istediğiniz faturayı seçerek güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Su faturasını internetten ödemek güvenilir bir ödeme merkezi tercih etmeniz durumunda tamamen güvenlidir. HangiKredi’den yapacağınız ödemelerde, ödemeye ilişkin tüm bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Tüm fatura ödemeleriniz için HangiKredi Ödeme Merkezi’ni güvenle tercih edebilirsiniz.

 • Su faturası abone numaranızı faturanızdan öğrenebilirsiniz. Su faturası üzerinde yer alan “mukavale no” kısmı su faturası abone numaranızdır. Bu numarayı kullanarak sitemizden su faturası sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon