Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Lütfen 10 haneli Abone No giriniz.

Doğalgaz Dağıtım Kurumları

Diğer Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğal gaz faturanızı HangiKredi Ödeme Merkezi aracılığı ile hem sorgulayabilir hem de ödeyebilirsiniz. Ödeme işleminden önce abone numarınızı ilgili alana girerek ne kadar borcunuz olduğunu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz HangiKredi üzerinden kolayca ödeme yapabilirsiniz.

 • Online doğal gaz faturası ödeme işlemi HangiKredi Ödeme Merkezi’nde! Doğal gaz faturanızı ve diğer tüm faturalarınızı tek bir kanal üzerinden kolayca ödeyebilmek için ödeme merkezimizden yararlanabilirsiniz. Doğal gaz abone numaranızı biliyorsanız doğal gaz borcunuzu sorgulayabilir ve güvenle ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • İnternetten doğal gaz faturası yatırma işlemini HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Abone olduğunu kurumu seçtikten sonra abone bilgilerinizle sorgulama yaparak borç durumunuzu görüntüleyebilir ve ardından kredi kartı ya da bankanızla ödmee işlemini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 • Doğal gaz faturasının tutarı, hane kullanım alışkanlıkları ve mevsime göre değişiklik gösterir. Evinizde ısınmayı doğal gaz ile sağlıyorsanız kış aylarında daha yüksek tutarlarda fatura ödersiniz. Bu noktada evinizin büyüklüğü ve kullanım miktarınız önemli bir kriter. Kalorifer yakılmayan aylarda ise ocak ve sıcak su kullanımına göre yine farklı tutarlarda doğal gaz faturası ödeyebilirsiniz. Aylık doğal gaz faturalarınızı takip ederek aylara göre kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz.

 • Doğal gaz faturanızın daha az gelmesini sağlamak için bazı önlemler alabilirsiniz. Önü kapalı olan petekler ısının yayılmasını engelleyeceğinden dolayı öncelikle bununla ilgili değişiklkler yapabilirsiniz. Kombiyi sürekli açık mı tutmalı yoksa işe giderken ya da uyurken kapatmalı mı sorusu pek çok kişinin aklını kurcalasa da uzmanla sürekli olarak düşük ayarda çalışmasının daha fazla tasarruf sağlayacağını belirtmekte. Kombinizi değiştireceğiniz zaman yoğuşmalı kombileri tercih etmek ve binanıza mantoloma yaptırmak da alacağınız uzun vadeli önlemlerden.

 • Güncel doğal gaz faturanızın son ödeme tarihinin üzerinden 15 gün geçtikten sonra, 3 gün öncesinden kesileceğine dair doğal gazınız kesilir. Bunun için sayaç vananız yetkili kişi tarafından kapatılır. Sayaç vanasını açarak kullanmanız durumunda cezai işlem uygulanır.

 • Doğal gaz faturası son ödeme tarihini 15 gün geçirdiğinizde doğal gazınız kesilmektedir. Doğaz gaz sayaç vanası kapatılmadan 3 gün önce ödeme yapmanız için doğal gaz firması tarafından size bilgilendirme yapılır. Ödememeniz halinde hizmetiniz kesilir.

 • Doğal gaz faturası ödeme işlemini internetten kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz ancak bunun için güvenli bir firma seçmeniz oldukça önemli. HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden fatura ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’den gerçekleştireceğiniz ödemelerde kimlik ve kart bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunarak kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon