Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde
Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

Elektrik Dağıtım Kurumları

Diğer Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekomünikasyon

  Telekomünikasyon Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online eletkrik faturası ödemek, güvenli bir site üzerinden gerçekleştirildiğinde tamamen güvenlidir. Veri aktarımının tamamen güvenli şekilde gerçekleştiği ve kişisel verilerin yüksek güvenlik önlemleri korunduğu HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden elektrik faturanızı güvenle ödeyebilirsiniz.

 • HangiKredi Ödeme Merkezi ile fatura sorgulaması yaparak fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik faturası sorgulama işlemi için abone numaranız gereklidir. Abone numaranızı biliyorsanız ilgili alanları doldurarak kolayca sorgulama yapabilirsiniz.

 • Elektrik faturanızı internetten ödemek için HangiKredi Ödeme Merkezi’nden destek alabilirsiniz. HangiKredi ile ödemenizi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir, fatura hatırlatma sistemimiz sayesinde faturalarınızın son ödeme tarihlerini kaçırmadan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • HangiSigorta Ödeme Merkezi üzerinden elektrik faturası sorgulaması yaparak son elektrik faturanızla birlikte ödenmemiş tüm faturalarınızı tek ekranda görebilir, seçim yaparak dilediğiniz aya ait faturayı ödeyebilirsiniz. Elektrik faturası sorgulama işlemi için abone numaranız gereklidir.

 • Fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için kullanılan hesap numarası kişiye özel oluşturulmuş bir numaradır. Bu numara, işletme kodu ve abone numarasına gerek duymadan tek bir kişisel numara ile işlem yapabilmenizi sağlar. Bu numaraya faturanızdan ulaşabileceğiniz gibi hizmet aldığınız kurumun çağrı merkezini arayarak da ulaşabilirsiniz.

 • Online fatura ödeme işlemleri için talep edilebilen bir kod olan elektrik faturası işletme kodu, elektrik sayacınızın adresi niteliğindedir. İşletme kodunda yer alan herbir sayı grubu farklı bir adres verisine işaret ederek sayacınızın il, ilçe, belde, sokak olarak nerede olduğunu gösterir. Elektrik işletme kodu faturanızın üzerinde yazmaktadır.

 • Elektrik faturası ödemesini internetten yapacağınız işlemlerde kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi Ödeme Merkezi ile tüm faturalarınızı kredi kartı ile güvenle ödeyebilirsiniz. HangiKredi ile paylaştığınız kart bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon